irrom fabrica calorifere iclod fundatura locuri de munca angajare sudor stivuitorist sef schimb dej cluj
gama optic ochelari gherla magazin service dej cluj
mariflor gherla fabrica angajare inginer sofer muncitor sofer vanzator dej cluj
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj asociatia pro vita cabinet veterinar gherla medic telefon
romania muntenegru fotbal fumigene cluj

România a ratat un penalty şi victoria în partida cu Muntenegru. Meciul cum nu s-a văzut la TV – FOTO+VIDEO

Echipele de fotbal ale României și Muntenegrului au terminat la egalitate, 1-1, duminică seara, pe Cluj Arena din Cluj-Napoca, in primul meci din preliminariile Cupei Mondiale din 2018. Peste 24.000 de spectatori au fost prezenti in tribunele stadionului.

Meciul a inceput cu petarde si fumigene, iar organizatorii au anuntat in difuzoare ca in astfel de conditii, meciul risca sa fie oprit.

Adrian Popa a deschis scorul in minutul 85, iar egalarea a venit un minut mai tarziu.

După o primă repriză mai puțin reușită, România a dominat categoric partea secundă, dar nu a reușit să își creeze ocazii clare de gol.

În celelalte partide din Grupa E, Danemarca a învins Armenia cu 1-0, iar Kazahstan și Polonia 2-2.

Următoarele partide vor avea loc pe 8 octombrie: Armenia — România, Muntenegru — Kazahstan și Polonia — Danemarca.

tractari auto gherla dje cluj fotografi video evenimente nunta botez majorat gherla dej cluj