taxi gherla dej cluj telefon
locuri de munca gherla dej cluj iclod fabrica calorifere irrom
locuri de munca gherla dej cluj fundatura iclod sudor lacatus
locuri de munca gherla dej cluj fundatura iclod balastiera muncitor
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj stiri pentru viata cabinet veterinar gherla medic telefon cofetaria ada prajituri torturi gherla locuri de munca gherla dej cluj ospatar restaurant sofer livrari

Locuri de muncă – Sortilemn SA Gherla angajează șef sector și operator bază de date

sortilemn gherla sigla

Sortilemn SA, companie producatoare de mobilier, este in cautare de

  • Sef Sector

CANDIDATUL IDEAL

  • Experienta in coordonarea echipei constituie avantaj
  • Experienta in industria prelucrarii lemnului constituie avantaj
  • Studii medii / tehnice
  • Abilitati de comunicare
  • Abilitati de conducere

RESPONSABILITATI

  • Planificarea si organizarea procesului de productie
  • Conduce, promoveaza și motiveaza angajatii
  • Responsabil pentru respectarea tututor instructiunilor de lucru, de procedura, de verificare
  • Contribuie la optimizarea procesului de imbunatatire a calitatii
  • Gestionarea materiilor prime cat si a subansamblelor folosite
  • Responsabil pentru utilizarea eficienta a resurselor si reducerea costurilor
  • Este responsabil cu instruirea la locul de munca si respectarea normelor de siguranta, securitate in munca si mediul inconjurator
  • Asigura si supravegheaza respectarea ordinii, curateniei si disciplinei

  • Operator baza de date – part time

  • Persoana meticuloasa si bine organizata, cu atentie sporita la detalii
  • Utilizarea computerului – nivel mediu
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj
  • Studii medii, de preferinta profil economic

RESPONSABILITATILE POSTULUI

  • Receptia materiei prime
  • Inregistrarea avizelor si a facturilor in programele de gestiune specifice
  • Returul materiei prime neconforme
  • Vanzarea deseurilor de masa lemnoasa
  • Operarea in programul de gestiune a masei lemnoase (SUMAL)

SE OFERA

  • Salariu competitiv (se va discuta la interviu)
  • Bonus de prezenta 250 lei
  • Transport asigurat gratuit
  • Ore suplimentare platite 200%
  • Spor de noapte 125%
  • Prime de Paste si Craciun
  • Bonus de recomandare
  • Formare profesionala
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Un loc de munca sigur, unde salariul se plateste la timp

CV-urile si cererile se depun la secretariatul societatii din Gherla, str. Clujului, nr. 7 sau pe email la hr@sortilemn.ro

Pentru informatii ne poti gasi si la nr. de telefon: 0264 241 717 – int. 107

sus(17)jos(14)

tractari auto gherla dej cluj telefon