taxi gherla dej cluj telefon
locuri de munca gherla dej cluj iclod fabrica calorifere irrom
gama optic gherla ochelari rabla oftalmologie analize medicale dej cluj
apartament vanzare gherla
apartament vanzare gherla
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj stiri pentru viata cabinet veterinar gherla medic telefon cofetaria ada prajituri torturi gherla angajare infirmiera camin varstnici rebeca santioana taga gherla cluj creare site web gherla dej cluj
liceu ana ipatescu gherla

Situația Covid-19 în școlile, grădinițele și liceele din Cluj. Sunt peste 500 de elevi pozitivi, cele mai multe clase online la Gherla la liceul Ana Ipătescu

Inspectoratul Școlar Județean Cluj a centralizat miercuri, 6 octombrie 2021, datele privind situația epidemiologică în unitățile de învățământ din județul Cluj

Potrivit informațiilor colectate de la nivelul tuturor unităților de învățământ preuniversitar din județul Cluj, statistica privind situația epidemiologică din unitățile de învățământ preuniversitar cuprinse în rețeaua școlară a județului Cluj se prezintă astfel:

• Număr de unități de învățământ care desfășoară cursurile în Scenariul 1, cu toate clasele/grupele în sistem față în față: 309;

• Număr de preșcolari/ elevi care desfășoară cursurile cu prezență fizică, potrivit Scenariului 1: 92.469;

• Număr de unități de învățământ care desfășoară cursurile în Scenariul 2, integral în sistem online: 1;

• Număr de unități care au cel puțin o clasă/grupă în sistem online: 120;

• Număr de clase/ grupe cu activitatea în sistem online: 416;

• Număr copii/ elevi care studiază online, indiferent de cauză: 9519;

• Număr cazuri copii/elevi confirmați Covid-19: 514;

• Număr cazuri personal confirmat Covid-19 (didactic, nedidactic, auxiliar): 181

La Gherla, cel mai afectat este liceul Ana Ipătescu, cu 10 clase care au trecut la cursuri online, potrivit datelor anunțate de ISJ Cluj.

La nivel național se înregistrează următoarea situație epidemiologică:

  • Preșcolari/elevi confirmați Covid-19: 12.978;
  • Angajați din învățământ confirmați Covid-19: 4.392 de persoane
  • Clase/grupe cu activitate față în față suspendată ca urmare a cazurilor confirmate: 11.090;
  • Număr copii/elevi din clasele/grupele cu activitate față în față suspendată ca urmare a cazurilor confirmate: 278.024;
  • Școli cu activitate derulată integral online: 121.

SITUAȚIA PE UNITĂȚI DE ÎNVȚĂȚMÂNT DIN JUDEȚUL CLUJ

Localitatea Unitatea Clase/grupe online Perioada
Aghireşu-Fabrici Școala Gimnazială Aghireșu – Fabrici, Com. Aghireșu VI
III
grupa mica
IV
29.09.2021-12.10.2021
01.10.2021-14.10.2021
28.09.2021-11.10.2021
05.10.2021-18.10.2021
Aluniş Școala Gimnazială Aluniș, Com. Aluniș VII, VIII 04.10.2021-17.10.2021
Apahida Școala Gimnazială Sânnicoara, Com. Apahida II 29.09.2021-09.10.2021
Baciu Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” Baciu, Com. Baciu Grupa mică
IV
V
VI
VIII
24.09.2021-06.10.2021
24.09.2021-06.10.2021
27.09.2021-08.10.2021
27.09.2021-09.10.2021
01.10.2021-14.10.2021
Căianu Școala Gimnazială Căianu, Com. Căianu VII 24.09.2021-07.10.2021
Căpuşu Mare Școala Gimnazială Căpușu Mare, Com. Căpușu Mare II, III simultan- secție maghiară 04.10.2021-18.10.2021
Câmpia Turzii Liceul Teoretic „Pavel Dan” Câmpia Turzii IIIA
XIC
26.09.2021-09.10.2021
24.09.2021-07.10.2021
Câmpia Turzii Colegiul Tehnic „Victor Ungureanu” Câmpia Turzii IX 6.10.2021-19.10.2021
Câţcău Școala Gimnazială Câțcău, Com. Câțcău II 27.09.2021-10.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic Creștin „Pro Deo” Cluj-Napoca  IV-A, III-B 04.10.2021-28.10.2021/ 04.10.2021-28.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Tehnologic Ucecom „Spiru Haret” Cluj-Napoca 1 clasa suspendată 04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Rază De Soare” Cluj-Napoca 1 grupa mare 04.10.2021-14.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Zâna Zorilor” Cluj-Napoca 1 Grupa mare
1 Grupa mijlocie
1 Grupa maghiara
01.10.2021-13.10.2021
04.10.2021- 15.10.2021
04.10.2021- 15.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Sfântul Stelian” Cluj-Napoca 1 Grupa mare                         1 Grupa mica 01.10.2021-9.10.2021     04.10.2021-12.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Albă Ca Zăpada” Cluj-Napoca 1 Grupa mare, 1 Grupa mica 27.09.2021-07.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Zâna Zorilor” – Structura 2 Cluj-Napoca 1 Grupa mica 27.09.2021- 08.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Așchiuță” Cluj-Napoca 1 grupa mică 27.09.2021-07.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Licurici” – Structura 1 Cluj-Napoca 1 Grupa mijlocie 24.09.2021-08.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Poienița” Cluj-Napoca 1 grupa mijlocie 04-14.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Romano-Catolică Cu Program Prelungit „Szent Imre” Cluj-Napoca 1 Grupa mijlocie 01.10.2021-10.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Buburuza” – Structura 1 Cluj-Napoca 1 Grupă Mică 29.09.202-12.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Lumea Copiilor” Cluj-Napoca 1 Grupă mică 27.09.2021-07.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Dumbrava Minunată” Cluj-Napoca 1 grupă mică
2 grupe mari
27.09 – 08.10.2021
27.09 – 09.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Tehnic De Transporturi „Transilvania” Cluj-Napoca 12 A, 10 G, 12 B 28.09-11.10.2021, 30.09-13.10.2021, 01.10-14.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Degețica” Cluj-Napoca 1Grupa mare
1Grupa Mica
27.09.2021-08.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Degețica” – Structura 1 Cluj-Napoca 1Grupa Mijlocie 04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Poveștilor” – Structura 2 Cluj-Napoca 1Grupă mare 27.09.2021-10.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Tehnic De Comunicații „Augustin Maior” Cluj-Napoca 9 B
11E
12B
24.09.2021-06.10.2021, 24.09.2021-06.10.2021 ,  22.09.2021-05.10.2021
Cluj-Napoca Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă Cluj-Napoca a IV-a B
a VI-a A
a II-a A
28.09 – 11.10
01.10 – 13.10
01.10 – 13.10
Cluj-Napoca Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Cluj-Napoca CP B
4 C
6 A
6 B
10 C
04.10-16.10.2021
04.10-16.10.2021
29.09-11.10.2021
01.10-13.10.2021
29.09-11.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-Napoca CP, I, III-a, V-a 28.09.2021 – 11.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși” Cluj-Napoca CPD
IIB
II D
V A
VII A
VB
III C
23.09-06.10.2021
28.09-11.10.2021
29.09-12.10.2021
28.09-11.10.2021
24.09-06.10.2021
06.10,-20.10.2021
06.10-20.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Ion Creangă” Cluj-Napoca IA
IIB
IVC
VE
VIIA
VIIC
VIIIC
VC
29.09.2021-12.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
23.09.2021-06.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
30.09.2021-13.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Național „George Barițiu” Cluj-Napoca IB
IIIA
VI A
IX A
IX C
XIC
XIIA
27.09.2021-07.10.2021
27.09.2021-07.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
28.09.2021-10.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” Cluj-Napoca IE
IIB
IIE
VB
VIIA
VIIB
VIIID
28.09.2021-11.10.2021
04.10.2021-11.10.2021
04.10.2021-15.10.2021
01.10.2021-11.10.2021
06.10.2021-17.10.2021
06.10.2021-17.10.2021
04.10.2021-14.10.2021
Cluj-Napoca Grădinița Cu Program Prelungit „Camigo” Cluj-Napoca II 27.09.2021-07.10.2021 04.10-17.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială Specială Pentru Deficienți De Auz „Kozmutza Flora” Cluj-Napoca II A 27.09.2021-11.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Eugen Pora” Cluj-Napoca II B
VIII A
P A
VII B
V B
X B
XI B
IV A
VI C
VII A
VIII B
V C
IX B
I B
28.09.2021-11.10.2021
28.09.2021-10.10.2021
28.09.2021-10.10.2021
27.09.2021-07.10.2021
27.09.2021-07.10.2021
27.09.2021-07.10.2021
22.09.2021-04.10.2021
22.09.2021-04.10.2021
25.09.2021-08.10.2021
27.09.2021-11.10.2021
29.09.2021-13.10.2021
01.10.2021-16.10.2021
01.10.2021-16.10.2021
28.09.2021-11.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Octavian Goga” Cluj-Napoca IIA                                        IIB                                    IVA                                            VB                                                  VIA                                                 VIIA                                          VIIB                                                                   VIIIA 28.09.2021-10.10.2021 01.10.2021-14.10.2021 01.10.2021-14.10.2021 01.10.2021-14.10.2021 29.09.2021-11.10.2021 30.09.2021-12.10.2021 30.09.2021-12.10.2021 04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Național „George Coșbuc” Cluj-Napoca IIG1
IA
VIIG2
IIA
XIG1
VIIIA
VIG4
PG2
VIIA
IVB
XIIG1
1G2
23.09-06.10.2021
24.09-06.10.2021
27.09-09.10.2021
27.09-09.10.2021
28.09-10.10.2021
28.09-10.10.2021
30.09-10.10.2021
30.09-10.10.2021
30.09-10.10.2021
04.10-17.10.2021
04.10.-17.10.2021
05.10-18.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Național „Emil Racoviță” Cluj-Napoca III A
VIII B
X C
XII A
VIII C
II C
IV B
VII C
27.09.2021-10.10.2021
06.10.2021-17.10.2021
27.09.2021-08.10.2021
28.09.2021-10.10.2021
04.10.2021-12.10.2021
06.10.2021-14.10.2021
06.10.2021-17.10.2021
06.10.2021-14.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Elf” Cluj-Napoca III B
V B
III C
IV D
Grupa Bufnițelor
Grupa Fluturașilor
2.10.2021-15.10.2021
01.10.2021-14.10.2021
30.09.2021-13.10.2021
30.09.2021-13.10.2021
06.10.2021-18.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul De Muzică „Sigismund Toduță” Cluj-Napoca IV A
PA
VB
VIIC
VIIB
VIIIA
IV C
23.09.2021-06.10.2021
28.09.2021-07.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
29.09.2021-11.10.2021
30.09.2021-13.10.2021
04.09.2021-14.10.2021
04.09.2021-13.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Avram Iancu” Cluj-Napoca IV- C
VII-C
X-C
X-B
IX-D
V B
VIII B
25.09-08.10.2021
25.09-10.10.2021
25.09-08.10.2021
01.10-14.10.2021
03.10-16.10.2021
05.10-18.10.2021
05.10- 18.10.2021
Cluj-Napoca Royal School In Transylvania IV-a 29.09.2021-11.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Cluj-Napoca IVA
XIC
XIIA
XIIC
27.09.2021 -10.10.2021
27.09.2021 -10.10.2021
25.09.2021- 08.10.2021
02.10.2021 -15.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Horea” Cluj-Napoca IVA                                        VI C                                   VIA                                            VB                                                  IIIA                                                 VI B 28.09-11.10.2021
28.09-11.10.2021
27.09-10.10.2021
24.09-12.10.2021
29.09-12.10.2021 06.10.-19.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teologic Adventist „Maranatha” Cluj-Napoca IX A
X A
27.09.2021-10.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Național Pedagogic „Gheorghe Lazăr” Cluj-Napoca IX A
X A
XII D
V A
XI B
XI C
XII C
XII B
VII B
24.09-06.10.2021; 27.09-08.10.2021; 27.09-09.10.2021; 29.09-11.10.2021; 02.10-15.10.2021; 02.10-15.10.2021; 02.10-15.10.2021; 05.10-18.10.2021; 06.10-19.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Greco-Catolic „Inochentie Micu” Cluj-Napoca IX B 29.09.2021-12.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul De Servicii În Turism „Napoca” Cluj-Napoca IX H
I PLG
29.09.2021-12.10.2021
30.09.2021-13.10.2021
Cluj-Napoca Școala Profesională Specială „Samus” Cluj – Napoca IX J
XII J
05.10.2021-18.10.2021
06.10.2021-19.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Tehnic „Raluca Ripan” Cluj-Napoca IX P2
XIA,XII A
IX A,X P1
X P2
27.09-10.10
29.09-12.10
04.10-17.10
05.10-18.10
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Alexandru Vaida Voevod” Cluj-Napoca P A
I B
II B
III B
V C
VI A
30.09.2021 – 06.10.2021
06.10.2021 – 18.10.2021
28.09.2021 – 10.10.2021
30.09.2021 – 13.10.2021
27.09.2021 – 10.10.2021
01.10.2021 – 13.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Ioan Bob” Cluj-Napoca P B
II B
V B
V E
05.10.2021-14.10.2021
05.10.2021-14.10.2021
24.09.2021-06.10.2021
28.09.2021-10.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Ortodox Mitropolitul „Nicolae Colan” Cluj-Napoca Preg C
I A
II B
III C
V A
VII A
VIII A
XI B
23.09.2021-06.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
23.09.2021-06.10.2021
23.09.2021-06.10.2021
05.10.2021-18.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
01.10.2021-15.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Cluj-Napoca Preg. D
II D
V-B
20.09.2021-11.10.2021
30.09.2021-14.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Școala Primară „Horea” Cluj-Napoca – Structura 1 Pregatitoare E
IIE
04.10-14.17.2021
04.10-14.17.2021
Cluj-Napoca Liceul Special Pentru Deficienți De Vedere Cluj-Napoca Pregătitoare B
VI B
04.10.2021-17.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Școala Postliceală „F.E.G.” Cluj-Napoca TOATE CLASELE 04.10.2021-14.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu” Cluj-Napoca V F
VI D
X St1
X F
04.10.2021-17.10.2021, 04.10.2021-17.10.2021, 04.10.2021-17.10.2021,  04.10.2021-17.10.2021,
Cluj-Napoca Școala Gimnazială Internațională „Spectrum” Cluj-Napoca V-a B 06.10.2021-19.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Bathory Istvan” Cluj-Napoca V. A
VIII.A
II.A
I.C
01.10.2021-14.10.2021
02.10.2021-14.10.2021
30.09.2021-14.10.2021
06.10.2021-19.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Cluj-Napoca VI E 22.09.-04.10.2021;
23.09.-05.10.2021;
27.09.-07.10.2021;
27.09-09.10.2021;
28.09-10.10.2021;
28.09-11.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Cluj-Napoca VIA, VIB, VIIA, XIA, XIB 27.09.2021-10.10.2021 25.09.2021-08.10.2021 29.09.2021-12.10.2021  02.10.2021-15.10.2021 28.09.2021-11.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Apaczai Csere Janos” Cluj-Napoca VII
XI.B
XI.C
IX.A
X C
V B
VIII B
27.09.2021 – 09.10.2021
1.10.2021 – 11.10.2021
27.09.2021 – 09.10.2021
6.10.2021 – 15.10.2021
6.10.2021 – 15.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Cu Program Sportiv Cluj-Napoca VII AV
VII F
VIII F
III
X F1
X M 1
29.09.2021-14.10.2021
29.09.2021-11.10.2021
27.09.2021-10.10.2021
27.09.2021-10.10.2021
24.09.2021-08.10.2021
5.10.2021-18.10.2021
Cluj-Napoca Școala Gimnazială „Emil Isac” Cluj-Napoca VII B
V C
VII A
IV A
IV B
V A
V B
30.09-12.10.2021
30.09-12.10.2021
30.09-12.10.2021
04.10-14.10.2021
04.10-14.10.2021
04.10-14.10.2021
06.10-18.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Unitarian „Janos Zsigmond” Cluj-Napoca VII.A.  si  IX.R 27.09.2021-10.10.2021   si     04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Liceul De Arte Vizuale „Romulus Ladea” Cluj-Napoca VIIA,
XB
29.09-13.10
30.09-14.10
Cluj-Napoca Liceul Tehnologic Special Pentru Deficienți De Auz Cluj-Napoca VIII A
XI A
IX A
27.09.2021-05.10.2021
27.09.2021-05.10.2021
04.10.2021-12.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca VIII B
VIII F
XI S1
IV F
II E
22.09.-04.10.2021
22.09.-05.10.2021
26.09-09.10.2021
01.10-14.10.2021
01.10-14.10.2021
Cluj-Napoca Liceul De Informatică „Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca X A
VI B
II B
III F
IV C
I A
V A
VIII B
VIII C
VII E
27.09.2021-07.10.2021
27.09.2021-07.10.2021
27.09.2021-08.10.2021
27.09.2021-08.10.2021
27.09.2021-10.10.2021
01.10.2021-13.10.2021
04.10.2021-13.10.2021
04.10.2021-14.10.2021
04.10.2021-14.10.2021
04.10.2021-15.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teoretic „Victor Babeș” Cluj-Napoca X B , XI 28.09. – 12.10.2021         27.09. – 11.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Tehnologic „Alexandru Borza” Cluj-Napoca XA 30.09-14.10.2021
Cluj-Napoca Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj-Napoca XD
XIB
XIC
XIIA
IXA
05.10.2021-18.10.2021
05.10.2021-18.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
25.09.2021-08.10.2021
06.10.2021-19.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu” Cluj-Napoca XI A
XII A
29.09.2021-12.10.2021
29.09.2021-12.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Teologic Reformat Cluj-Napoca XI.E
IX.E
26.09.2021-10.10.2021
02.10.2021-16.10.2021
Cluj-Napoca Liceul Tehnologic Nr. 1 Cluj-Napoca XII A
XI C
27.09.2021-08.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Cluj-Napoca Transylvania College The Cambridge International School In Cluj XII A
XII B
II A
24.09-08.10
24.09-08.10
04.10-18.10
Cluj-Napoca Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Cluj-Napoca XII B 04.10-17.10.2021
Cojocna Școala Gimnazială Cara, Com. Cojocna III
VIII
29.09.2021-12.10.2021
04.10.2021-17.10.2021
Dej Grădinița Cu Program Prelungit „Piticot” – Structura 1 Dej  1 grupa mixtă maghiară 06.10.2021-19.10.2021
Dej Școala Postliceală „Louis Pasteur” Dej AMG 2 B 30.09.2021- 14.10.2021
Dej Școala Gimnazială „Avram Iancu” Dej I C
III C
VI B
VII C
27.09 2021 – 10.10.2021
30.09.2021 – 13.10.2021
04.10.2021 – 17.10.2021
28.09.2021 – 11.10.2021
Dej Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Dej IVA
VIA
01.10.2021-12.10.2021
01.10.2021-11.10.2021
Dej Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian” Dej VA
XB
XIC
XIA
22.09.2021-05.10.2021
22.09.2021-05.10.2021
23.09.2021-05.10.2021
28.09.2021-11.10.2021
Dej Liceul Tehnologic „Constantin Brâncuși” Dej XI B 04.10.2021-12.10.2021
Dej Colegiul Național „Andrei Mureșanu” Dej XIIC
XIID
29.09 – 12.10.2021
27.09 – 10.10.2021
Floreşti Școala Gimnazială „Gheorghe Șincai” Florești, Com. Florești VII C, I C 04.10-17.10.2021
Frata Școala Gimnazială Frata, Com. Frata Clasa  a III-a 21.09.2021-05.10.2021
Gârbău Școala Gimnazială Gârbău, Com. Gârbău VI-VII
I-IV
28.09.2021-11.10.2021
30.09.2021-13.10.2021
Gherla Grădinița Cu Program Prelungit „Veseliei” Gherla 1 grupa mare 06 10 2021 – 19 10 2021
Gherla Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Fermecată” Gherla 1 Grupă mică
1 Grupă mare
24.09.2021-10.10.2021  04.10.2021-18.10.2021
Gherla Școala Gimnazială Nr. 1 Gherla 2 A,
3 SBS
4A,
7C
27.09-10.10.2021
27.09-08.10.2021
28.09-11.10.2021
04.10-17.10.2021
Gherla Liceul Teoretic „Ana Ipătescu” Gherla 9 A
7 C
5 D
9 B
3 C
6A
10A
5B
2 C
4 A
27.09-08.10 2021
28.09-07.10.2021
28.09-07.10.2021
29.09-11.10.2021
29.09-11.10.2021
30.09-10.10.2021
30.09-13.10.2021
01.10-08.10.2021
04.10-11.10.2021
04.10-14.10.2021
Gherla Liceul Teoretic „Kemény Zsigmond” Gherla V A
VIII B
30.09.-07.10.2021
04.10-11.10.2021
Gherla Liceul Tehnologic Gherla X E
X B
29.09.2021-11.10.2021
01.10.2021-14.10.2021
Gherla Liceul Teoretic „Petru Maior” Gherla XI B, stiinte ale naturii
XI C
27.09 – 10.10.2021
05.10 – 18.10.2021
Gilău Școala Gimnazială Someșu Rece Com. Gilău III SR 27.09.2021-08.10.2021
Gilău Liceul Teoretic „Gelu Voievod” Gilău IX 27.09.2021-09.10.2021
Huedin Școala Gimnazială Specială Huedin a VII a 22.09.2021 – 05.10.2021
Huedin Liceul Tehnologic „Vlădeasa” Huedin XIB
VII B
XIA
VIB
 27.09.2021-11.10.2021
27.09.2021-11.10.2021
Iclod Școala Gimnazială Iclod, Com. Iclod grupa mijlocie -mare 28.09.2021-10.10.2021
Luna de Sus Școala Gimnazială Luna De Sus, Com. Florești Grupa mică-mijlocie 03.10.2021 – 16.10.2021
Mera Școala Gimnazială „Tamas Gyula” Mera, Com. Baciu VII 28.09.2021-10.10.2021
Mihai Viteazu Școala Gimnazială „Mihai Vodă” Mihai Viteazu, Com. Mihai Viteazu II B
VI A
01.10.2021-14.10.2021
05.10.2021-18.10.2021
Mintiu Gherlii Școala Primară Nima Sat, Com. Mintiu Gherlii  1 Grupa combinata 02.10.2021-16.10.2021
Nireş Școala Gimnazială Nireș, Com. Mica 1 grupa combinata- inv. prescolar 06.10.2021-13.10.2021
Poieni Școala Gimnazială Poieni, Com. Poieni III
CP
V
01.10.2021- 15.10.2021
01.10.2021-15.10.2021
06.10.2021-20.10.2021
Răchiţele Școala Primară Mărgău, Com. Mărgău Nu evem clase suspendate
Recea-Cristur Școala Primară Recea Cristur, Com. Recea Cristur cls.preg+cls.I 30.09-13.10.2021
Sâncraiu Școala Gimnazială „Ady Endre” Sâncraiu, Com. Sâncraiu Cls.preg+cls.III 05.10.2021-13.10.2021
Sic Școala Gimnazială Sic, Com. Sic VI A 06.10-19.10.2021
Tritenii De Jos Școala Gimnazială Pădureni, Com. Tritenii De Jos  I/II/III 05.10.2021-18.10.2021
Turda Grădinița Cu Program Prelungit „Poiana Cu Castani” Turda Grupa mare P.P. 04.10-11.10.
Turda Grădinița Cu Program Prelungit „Sfânta Maria” Turda grupa mică-P.N.                   grupa mare- P.N. -24.09- 6.10.2021          -22.09- 5.10.2021
Turda Școala Gimnazială „Ioan Opriș” Turda IV 24.09-06.10.2021
Turda Școala Gimnazială „Avram Iancu” Turda V B
IV B
VIII A
VII C
VI A
II B
V A
24.09-06.10.21
24.09-06.10.21
24.09-06.10.21
24.09-06.10.21
30.09-12.10.21
02.09-15.10.21
02.09-15.10.21
Turda Colegiul Național „Mihai Viteazul” Turda X B
XI D
XII C
IX C
30.09.-13.10.2021
01.10-14.10.2021
24.09-07.10.2021
04.10-17.10.2021
Ţaga Școala Gimnazială Țaga, Com. Țaga VII 4.10.2021-12.10.2021

sursa ISJ CLUJ

sus(1)jos(1)
apollo livada mobila angajare muncitor angajare sofer tir gherla dej cluj

Faci un comentariu sau dai un răspuns?