gama optic ochelari gherla magazin service dej cluj
irrom fabrica calorifere iclod fundatura locuri de munca angajare sudor stivuitorist sef schimb dej cluj
mariflor gherla fabrica angajare inginer sofer muncitor sofer vanzator dej cluj
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj asociatia pro vita cabinet veterinar gherla medic telefon

Locuri de muncă – Sortilemn SA Gherla angajează operator date transport

sortilemn gherla sigla

Sortilemn SA, companie producatoare de mobilier, angajează
OPERATOR DATE TRANSPORT

Candidatul Ideal
• Studii superioare finalizate
• Limba engleză – nivel mediu
• Cunoașterea programelor MS Office (Excel nivel mediu)
• Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului
• O mentalitate analitică, capabilă să inoveze și să îmbunățățească procesele existente
• Capacitatea de a trata discret informații confidențiale
• Deschidere spre a învăța lucruri noi și dezvoltare personală
• Atitudine proactivă, capacitate de a gasi soluții corecte, într-un timp scurt
• Cunoștințe despre principiile și reglementările GDPR
• Permis de conducere categoria B

Responsabilitatile Postului
• Administrează la nivelul Departamentului Masa Lemnoasă activitatea de transport auto, marfă sau materie primă
• Implementează procedurile de transport, conform specificaţiilor managerului de departament
• Întocmește spre aprobare necesarul pieselor de schimb ale mașinilor și stivuitoarelor, urmărind procedura internă
• Efectuează recepția facturilor de piese auto și înregistrarea lor în programul de gestiune
• Urmărește GPS-urile pentru camioanele de pădure și întocmește rapoarte de activitate
• Ține legătura cu furnizorul de deșeuri lemnoase și întocmește documentația necesară
• Întocmește consumul lunar al stivuitoarelor, situația orelor de funcționare ale acestora, efectuează înregistrările necesare în programul de gestiune
• Coordonează relaţia cu furnizorii de carburant, centralizează şi verifică foile de parcurs ale conducătorilor auto din departament
• Întocmește contracte și anexe la contracte pentru furnizorii de deșeu masă lemnoasă și transport
• Întocmește file de CEC pentru plata facturilor primite
• Întocmește raportările lunare de KPI specifici departamentului
• Raportează trimestrial date în programul Ikea Connect
• Implementează și menține la zi procedurile și regulile generale ale UE GDPR, la nivel de societate

Oferim
• Salariu competitiv
• Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi
• Prime de Paște, Crăciun și vacanță
• Bonus de recomandare
• Formare profesională
• Contract pe perioadă nedeterminată

Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la nr. de telefon: 0264 241 717 – int. 107,
prin email la adresa hr@sortilemn.ro sau la sediul societății din Gherla, str. Clujului, nr. 7

fotografi video evenimente nunta botez majorat gherla dej cluj tractari gherla dej cluj telefon