irrom fabrica calorifere iclod fundatura locuri de munca angajare sudor stivuitorist sef schimb dej cluj
gama optic ochelari gherla magazin service dej cluj
balastiera fundatura angajare muncitori iclod
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj asociatia pro vita cabinet veterinar gherla medic telefon cabinet veterinar gherla medic telefon

Locuri de muncă – Becker România angajează agent achiziții

angajăm

AGENT ACHIZIȚII

Suntem în căutare de colegi talentați și motivați care să ni se alăture și, împreună, să contribuim la păstrarea unui mediu de lucru bazat pe empatie, respect și egalitate de șanse.

Responsabilități:

  • Actualizează permanent baza de date cu furnizorii societății și produsele aprovizionate alocate;
  • Prospectează, selectează și propune superiorului, furnizorii pentru diferite articole necesare în procesul de mentenanță și suport pentru producție;
  • Centralizează cerințele de materiale primare de la departamentele implicate;
  • Introduce comenzile de aprovizionare în sistemul informatic de gestiune implementat de societate;
  • Efectuează comenzi de materiale către furnizorii selectați;
  • Urmăreste confirmarile de comandă și livrările de la furnizori până la intrarea în depozitul companiei.

Profilul candidatului:

  • Studii medii sau superioare (studii tehnice constituie un avantaj);
  • Experiența în funcții echivalente din domeniul achizițiilor preferabil de minim 1-2 ani;
  • Atitudine proactivă, meticulozitate, atenție, capacitate de prioritizare, abilități de planificare și organizare a activității, abilități de comunicare, flexibilitate;
  • Persoană organizată, capabilă să lucreze autonom și în echipă;
  • Cunoștințe bune de operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel);
  • Cunoștințe de limba engleză de nivel mediu;
  • Permis de conducere cat. B

Beneficii:

  • Pachet de beneficii competitiv pe piața muncii;
  • Mediu de lucru plăcut și stabil cu oportunități de promovare;
  • Posibilitatea de a lucra pe o piață dinamică și în expansiune;
  • Training de inițiere.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de mail: hr@becker-romania.ro

fotografi video evenimente nunta botez majorat gherla dej cluj