ochelari gherla gama optic
locuri de munca gherla dej cluj iclod fabrica calorifere irrom
lemnul verde cofetarie gherla prajitura tort telefon
milano restaurant pensiune cazare gherla dej nima cluj sala evenimente copii joaca
service auto gherla dej cluj milano
mariflor gherla fabrica angajare locuri de munca gherla dej cluj muncitor
locuri de munca angajare gherla fabrica umerase ch industrial gestionar electrician
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj stiri pentru viata cabinet veterinar gherla medic telefon service reparatii chei auto gherla dej cluj chip inlocuire sofer angajare mariflor gherla dej cluj
escape gherla restaurant angajare ospatar bucatar curatenie dej cluj
telefon laptop internet

Clase suspendate, elevi și profesori pozitivi – lista cu unitățile din Gherla și județul Cluj

Ministerul Educației a anunțat miercuri situația Covid-19 în unitățile de învățământ preuniversitar.

Conform informațiilor centralizate pe baza raportărilor din unitățile de învățământ preuniversitar, la data de 20 octombrie 2021 se înregistrează la nivel național următoarea situație epidemiologică:

  • Preșcolari/elevi confirmați Covid-19: 16.168;
  • Angajați din învățământ confirmați Covid-19: 5.590 de persoane;
  • Unități cu activitatea față în față suspendată integral ca urmare a aplicării art. 3 alin. 2 din ordinul comun (solicitare a unității și aprobare ISJ/ISMB): 563;
  • Unități de învățământ integral în sistem online în urma aplicării art. 6 alin. 2 din ordinul comun (cel puțin 50% din nr. de clase suspendate): 123;
  • Unități de învățământ integral în sistem online în urma aplicării art. 6 alin. 9 din ordinul comun (ancheta DSP, hotărâre CJSU): 202;
  • Unități de învățământ cu activitatea față în față, dar care au cel puțin o clasă/grupă în sistem online: 3.958;
  • Număr de copii/elevi care studiază online-indiferent de cauză: 587.434 (aproximativ 20% din numărul total de elevi și preșcolari din sistemul de învățământ).

Potrivit informațiilor colectate de la nivelul tuturor unităților de învățământ preuniversitar din județul Cluj, statistica privind situația epidemiologică din unitățile de învățământ preuniversitar cuprinse în rețeaua școlară a județului Cluj se prezintă astfel:

  • Număr de unități de învățământ (PJ/AR) care desfășoară cursurile în Scenariul 1, cu toate clasele/grupele în sistem față în față: 288;
  • Număr de unități de învățământ (PJ/AR) cu activitatea față în față, dar care au cel puțin o clasă/grupă în sistem online: 134;
  • Număr de unități de învățământ (PJ/AR) integral în sistem online, ca urmare a aplicării art.3, alin.2, din Ordinul Comun M.E./M.S., nr. 5338/1.082/1.10.2021( solicitare a unității și aprobare I.Ș.J. Cluj): 5. Acestea sunt:

Școala Gimnazială Dăbâca; conducător auto microbuz școlar/ confirmat COVID-19;

Colegiul Tehnic „Victor Ungureanu”, Câmpia Turzii; sistemul de încălzire;

Școala Postliceală F.E.G., Cluj-Napoca; resurse umane confirmate COVID-19;

Liceul Tehnologic Special Gherla (ST din Penitenciarul Gherla); resurse umane confirmate COVID-19;

Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși”, Cluj-Napoca; resurse umane confirmate COVID-19;

  • Număr de unități de învățământ (PJ/AR) integral în sistem online, ca urmare a aplicării art.6, alin.2, din Ordinul Comun M.E./M.S., nr. 5338/1.082/1.10.2021 (cel puțin 50% din numărul de clase suspendate): 3. Acestea sunt:

Școala Primară „Montessori”, Cluj-Napoca;
Școala Primară „Panda”, Cluj-Napoca;
Grădinița cu Program Prelungit „Zâna Zorilor”, Cluj-Napoca

  • Număr total de preșcolari/ elevi care învață față în față: 91.395;
  • Număr de copii/elevi care studiază online, indiferent de cauză: 10.898;
  • Număr de cazuri copii/elevi confirmați Covid-19: 560;
  • Număr de cazuri personal confirmat Covid-19 (didactic, nedidactic, auxiliar): 201

Funcționare unități de învățământ/clase suspendate în județul Cluj

La Gherla situația cursurilor suspendate se prezintă astfel:

  • Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Fermecată” – 2 Grupă mare, 1 Grupa mică
  • Grădinița Cu Program Prelungit „Arici Pogonici” – grupa mare Steluțele
  • Școala Gimnazială Nr. 1 –  8 A, PREG  A
  • Liceul Teoretic „Ana Ipătescu” 8A, 6B, 4C, 2B, 8C, 4A
  • Liceul Teoretic „Petru Maior” IX A, MATE – INFO
  • Liceul Teoretic „Kemény Zsigmond” IXA, XIA, XB, IA, XIB, 9B, 6A
  • Liceul Tehnologic Gherla X D, IX B, X A, IX A
Localitatea Unitatea Formațiuni de studiu cu activitate online ca urmare a existenței cazurilor de Covid-19 Perioada de functionare online
AGHIREŞU-FABRICI Școala Gimnazială Aghireșu, Com. Aghireșu                     VII 11.10.2021-24.10.2021
AGHIREŞU-FABRICI Școala Gimnazială Aghireșu – Fabrici, Com. Aghireșu VII
III
VIII
14.10.2021-27.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
ALUNIŞ Școala Gimnazială Aluniș, Com. Aluniș VII
VIII
04.10.2021-17.10.2021
APAHIDA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN PASCU” APAHIDA, COM. APAHIDA VII A
I C
grupa mare P.N.
VII B
VII C
09.10.2021-22.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
BACIU Școala Gimnazială Specială „Transilvania” Baciu, Com. Baciu IV 07.10.2021-20.10.2021
BORŞA Școala Gimnazială Borșa, Com. Borșa Clasa a III-a a trecut in regim de online 14.10.2021-28.10.2021
CĂIANU Școala Gimnazială Căianu, Com. Căianu VIII 20.10.2021-02.11.2021
CĂMĂRAŞU Școala Gimnazială Cămărașu, Com. Cămărașu clasa a VII-a 12.10.2021-25.10.2021
CĂMĂRAŞU Școala Primară Năoiu, Com. Cămărașu Grupa combinată 08.10.2021-21.10.2021
CÂMPIA TURZII Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Câmpia Turzii IA
VII B
VII A
VIII C
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
CÂMPIA TURZII Colegiul Tehnic „Victor Ungureanu” Câmpia Turzii IX liceu
IX profesionala
IX profesionala
11.10.2021- 24.10.2021
14.10.2021 – 27.10.2021
CÂMPIA TURZII Liceul Teoretic „Pavel Dan” Câmpia Turzii XI B
IX D
X B
VIII A
IX A
10.10.2021-23.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
CEANU MARE Școala Gimnazială Boian, Com. Ceanu Mare clasa a VII-a 08.10.2021-22.10.2021
CEANU MARE Școala Gimnazială Ceanu Mare, Com. Ceanu Mare clasa a VIII-a 13.10.2021-7.10.2021
CHINTENI Școala Gimnazială Chinteni, Com. Chinteni Clasa pregătitoare, Clasa I Clasa a V-a, clasa a VI-a, clasa a VII-a, Clasa a VIII-a 18.10.2021-01.11.2021 20.10.2021-03.11.2021 20.10.2021-03.11.2021
CHINTENI Școala Primară Feiurdeni, Com. Chinteni Grupa mica, grupa mijlocie, grupa mare 11.10.2021-25.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Horea” Cluj-Napoca C 11.10.-24.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Specială Centru De Resurse Și Documentare Privind Educația Inclusivă/Integrată Cj V C

VII C

15.10.2021-20.10.2021

15.10.2021-20.10.2021

CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Cluj-Napoca 1 B
2 C
5 C
10 A
CP B
18.10-31.10.2021
08.10-21.10.2021
11.10-22.10.2021
15.10-28.10.2021
18.10-31.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Cluj-Napoca  VA
XIIB
IXB
VIIB
XIC
XC
XIIA
08.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Victor Babeș” Cluj-Napoca  XI A
I A
IX A
XII FR
XIII FR
III B
II A
05.10. – 19.10.2021
07.10.-21.10.2021
11.10.-25.10.2021
11.10.-25.10.2021
12.10.-26.10.2021
16.10.-30.10.2021
19.10.-02.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic Ucecom „Spiru Haret” Cluj-Napoca 1 clasa suspendată 04.10.2021-17.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Camigo” Cluj-Napoca 1 grupa  04.10-17.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Rază De Soare” Cluj-Napoca 1 grupa combinata
1 grupa mare
14.10.2021-27.10.2021
18.10.2021-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Stejarul Pitic” Cluj-Napoca 1 Grupa Iepurasilor
1 Grupa Mamarutelor
13.10.2021 – 26.10.2021
15.10.2021 – 28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Paradisul Prichindeilor” Cluj-Napoca 1 grupa mare 19.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Neghiniță” Cluj-Napoca 1 grupa mare
1 grupă mare
1 grupă mijlocie
08.10.2021-21.10.2021
13.10.2021-?.10.2021
18.10.2021-?.10. 2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Sfântul Stelian” Cluj-Napoca 1 Grupa mare
1 Grupa mica
01.10.2021-9.10.2021
04.10.2021-12.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Universul Copiilor” Cluj-Napoca 1 Grupa mica 13.10.2021-26.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Așchiuță” – Structura 3 Cluj-Napoca 1 grupa mijlocie 18.10.2021-29.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Licurici” Cluj-Napoca 1 grupa mijlocie
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Zâna Zorilor” – Structura 2 Cluj-Napoca 1 Grupa mijlocie 11.10.2021-21.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit Universității Babeș-Bolyai Cluj-Napoca 1 mica B 14.10.2021-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Poveștilor” – Structura 2 Cluj-Napoca 1Grupă mare 27.09.2021-10.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Bambi” Cluj-Napoca 2 grupe mijlocii (vrăbiuțe, ursuleți) 1 grupă mică(mămăruțe) 18.10.2021-29.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Degețica” – Structura 1 Cluj-Napoca 2Grupe maghiare combinate 08.10.2021-21.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic „Ana Aslan” Cluj-Napoca a IX a E
a XI a B
14.10.2021-27.10.2021
11.10.2021-25.10.2021
CLUJ-NAPOCA Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă Cluj-Napoca a VII-a C
a III-a B
preg A
06.10 – 19.10
08.10 – 21.10
18.10 – 31.10
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Zâna Zorilor” Cluj-Napoca Activitatea suspendata la 8 grupe. 11.10.2021-21.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul De Informatică „Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca CP E
IV B
VI A
VIII D
II F
VIII A
V C
X C
IV C
III B
I E
III D
III A
V B
VII C
V G
VII A
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-27.10.2021
18.10.2021-28.10.2021
18.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
20.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Albinuța” – Structura 1 Cluj-Napoca grupa maghiară combinată- program normal 18.10.2021- 31.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Mămăruța” Cluj-Napoca grupa maghiară combinată – program prelungit si grupa mare B 16.10-29.10.2021
15.10.-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Helen” Cluj-Napoca grupa mare 19.10.2021-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Playful Learning” Cluj-Napoca Grupa mare 16.10.2021 – 29.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Mămăruța” – Structura 1 Cluj-Napoca grupa mica B 13.10-26.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Octofun” Cluj-Napoca Grupa mică Shiny Stars 14.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Special Pentru Deficienți De Vedere Cluj-Napoca II B
Grupa Mare A
VII A
08.10.2021-22.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
20.10.2021-02.11.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Ioan Bob” Cluj-Napoca II C
VI A
18.10.2021-22.10.2021
20.10.2021-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Waldorf Cluj-Napoca II R1
IX R
VR2
IV R
V R1

07.10-20.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Panda” Cluj-Napoca III
II
I
P
Grupa mica Stelute verzi
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
15.10.2021-29.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Ion Creangă” Cluj-Napoca III A 20.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „George Barițiu” Cluj-Napoca III B
IV A
IV B
I B
X A
12.10.2021-25.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
18.10.2021-01.11.2021
18.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Alexandru Vaida Voevod” Cluj-Napoca III C
P B
18.10.2021 – 31.10.2021
19.10.2021 – 30.10.2021
CLUJ-NAPOCA Royal School In Transylvania III-a 13.10.2021-26.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Apaczai Csere Janos” Cluj-Napoca III.C
I.A
IX.B
preg.A
8.10.2021 – 21.10.2021
11.10.2021 – 22.10.2021
18.10.2021 – 4.11.2021
18.10.2021 – 4.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca IV A
IV G
VII A
VII F
IV D
IV M
X M
VII D
X S1
VII C
X S2
VIII A
III B
XII I
I F
06.10.-20.10.2021
06.10- 20.10.2021
06.10- 20.10.2021
06.10- 20.10.2021
09.10- 22.10.2021
10.10- 23.10.2021
11.10- 24.10.2021
12.10- 25.10.2021
12.10- 25.10.2021
12.10- 25.10.2021
13.10- 26.10.2021
13.10 -26.10.2021
13.10- 26.10.2021
15.10- 28.10.2021
15.10- 28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Cluj-Napoca IV B
VI A
IV C
09.10.2021-22.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
17.10.2021-30.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Eugen Pora” Cluj-Napoca IV C
X A
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-Napoca IV-a 11.10.2021-24.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Reformată „Talentum” Cluj-Napoca IV-a
preg.
III
07.10.2021-18.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Octavian Goga” Cluj-Napoca IVB 07.10.2021-20.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” Cluj-Napoca IVB
VC
IVC
1J
11.10.2021-23.10.2021
18.10.2021-26.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Transylvania College The Cambridge International School In Cluj IX A
IX B
XII A
XII B
III A – Year 4
VIII A
18.10-29.10
18.10-29.10
15.10-29.10
15.10-29.10
20.10-03.11
21.10-04.11
CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „Emil Racoviță” Cluj-Napoca IX B
IV A
XII A
X A
I B
II A
VI C
X B
07.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-24.10.2021
13.10.2021-25.10.2021
14.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-26.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic De Transporturi „Transilvania” Cluj-Napoca IX H
XI B
P1 T
XI B
15.10.2021-28.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
20.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj-Napoca IXB
IXC
XIC
XIP
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul De Coregrafie Și Artă Dramatică „Octavian Stroia” Cluj-Napoca IXB, VIII 7.10.2021-20.10,2021
14.10.2021-28.10.2021
CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Mica Sirenă” Cluj-Napoca o grupă suspendată 15-24 octombrie 2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Elf” Cluj-Napoca PB
Grupa Mămăruțelor
Grupa Bufnițelor
Grupa Fluturașilor
15.10.2021-28.10.2021
16.10.2021-30.10.2021
16.10.2021-30.10.2021
16.10.2021-30.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „George Coșbuc” Cluj-Napoca PG1
VIIIB
PB
VG1
VIG2
XG3
XIIG1
VIB
IXG1
2G1
4G2
9A
5B
1A
6G3
6G4
11A
9G2
10G2
08.10-21.10.2021
09.10-22.10.2021
11.10-24.10.2021
12.10-25.10.2021
13.10-26.10.2021
13.10-26.10.2021
14.10-27.10.2021
14.10-27.10.2021
14.10-27.10.2021
14.10-27.10.2021
15.10-29.10.2021
15.10-29.10.2021
19.10-02.11.2021
18.10-01.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Ortodox Mitropolitul „Nicolae Colan” Cluj-Napoca Preg. C
III C
IV A
19.10.2021-01.11.2021
07.10.2021-21.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Avram Iancu” Cluj-Napoca PREG. C
V E
X A
II B
IX C
VI B
VI D
VII D
11.10-24.10.2021
11.10-24.10.2021
12.10-25.10.2021
13.10-25.10.2021
14.10-26.10.2021
18.10-29.10.2021
18.10-30.10.2021
19.10-31.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Traian Dârjan” Cluj-Napoca Pregătitoare D 08.10.2021-21.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Primară Montessori Cluj-Napoca scenariul 2 07.10-20.10 2021
CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală „F.E.G.” Cluj-Napoca TOATE CLASELE 04.10.2021-14.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși” Cluj-Napoca V  B
I A
VI C
VII B
VIB
V A
V C
VI A
VII A
VII B
VII C
VIII A
VIII B
06.10,-02.11.2021
08.10-22.10.2021
08.10-02.11.2021
08.10-02.11.2021
14.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19,.10-02.11,2021
19.10-02.11,2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Emil Isac” Cluj-Napoca V C
PR B
VI C
II A
11.10.2021-23.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
19.10.2021-26.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teologic Reformat Cluj-Napoca VI
V
IX.D
12.10.2021-25.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Specială Pentru Deficienți De Auz „Kozmutza Flora” Cluj-Napoca VI A 20.10.2021- 27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Unitarian „Janos Zsigmond” Cluj-Napoca VI.A.
VII.A
IX.H
IX.R
P.A
VII.B
XI.H
XII.R
III.A
10.10.2021-23.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
10.10.2021-20.10.2021
11.10.2021-25.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
18.10.2021-03.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Cluj-Napoca VIB
XIC
XIIB
XB
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Iuliu Hațieganu” Cluj-Napoca VII A
PD
IV B
12.10.2021-25.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
19,10,2021-01.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul De Arte Vizuale „Romulus Ladea” Cluj-Napoca VIIA,
XB
29.09-13.10
30.09-14.10
CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic Special Pentru Deficienți De Auz Cluj-Napoca VIII A
XI A
IX A
27.09.2021-05.10.2021
27.09.2021-05.10.2021
04.10.2021-12.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Cluj-Napoca VIII D
I C
III D
VI E
IV A
VI A
IV C
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Național Pedagogic „Gheorghe Lazăr” Cluj-Napoca X B
VI B
II A
IX B
X A
XI D
 08.10-21.10.2021
15.10-28.10.2021
16.10-29.10.2021
16.10-29.10.2021
16.10-29.10.2021
16.10-29.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Cluj-Napoca X B
XII A
08.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic De Comunicații „Augustin Maior” Cluj-Napoca X D 08.10.2021-21.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu” Cluj-Napoca X P2 12.09.2021- 20.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic Nr. 1 Cluj-Napoca XI A 18.10.2021-31.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca XI B 7.10.2021-20.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Greco-Catolic „Inochentie Micu” Cluj-Napoca XI B
IV
V
VI
II
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
19.10.2021-29.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Cu Program Sportiv Cluj-Napoca XI HV
X M2
IX M1
I
IX F
Pregatitoare
IV
IX M2
 8.10.2021 – 21.10.2021
9.10.2021-22.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
19.10.2021-1.11.2021
19.10.2021-1.11.2021
19.10.2021-1.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic „Alexandru Borza” Cluj-Napoca XIA
XI D
IX B
08.10-21.10.2021
12.10-25.10.2021
12.10-25.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul De Muzică „Sigismund Toduță” Cluj-Napoca XII B
XII A
X A
Preg.A
15.10.2021-24.10.2021
15.10.2021-24.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
CLUJ-NAPOCA Școala Profesională Specială „Samus” Cluj – Napoca XII J
IX F
06.10.2021-19.10.2021
19.10.2021-02.11.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu” Cluj-Napoca XII St 2
VI D
X St1
X F,
VI A,
VII C
XII St 1
IV A
IX St
VI E
V A
VIII C
05.10.2021-18.10.2021,
01.10.2021-14.10.2021,
06.10.2021-19.10.2021,
05.10.2021-18.10.2021,
06.10.2021-19.10.2021,
05.10.2021-18.10.2021,
07.10.2021-20.10.2021,
08.10.2021-21.10.2021,
08.10.2021-21.10.2021,
14.10.2021-27.10.2021,
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Bathory Istvan” Cluj-Napoca XII.A
VII.B
X.B
VII.A
XI.A
Preg A
III.B
II.B
11.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-24.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
15.10.2021-24.10.2021
15.10.2021-24.10.2021
20.10.2021-24.10.2021
CLUJ-NAPOCA Colegiul De Servicii În Turism „Napoca” Cluj-Napoca XIII S
IX T
X H
IX H
XII T2
XI T2
07.10.2021-20.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
DĂBÂCA Școala Gimnazială „Gelu Românul” Dăbâca, Com. Dăbâca grupa combinată grădiniță
CP
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
12.10 .2021-25.10.2021
DEJ Grădinița Cu Program Normal „Arlechino” – Structura 1 Dej 1 grupa combinata 19.10.2021-01.11.2021
DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Arlechino” Dej 1 grupa mare
1 grupa mijlocie
13.10.2021-26.10.2021
09.10.2021-22.10.2021
DEJ Școala Gimnazială Nr. 1 Dej III B 18.10.2021 – 31.10.2021
DEJ Școala Gimnazială „Avram Iancu” Dej IV E
IV C
VIIIB
V E
II A
11.10.2021 – 24.10.2021
18.10.2021 – 31.10.2021
11.10.2021 – 24.10.2021
15.10.2021 – 24.10.2021
19.10.2021 – 02.11.2021
DEJ Liceul Tehnologic „Constantin Brâncuși” Dej IX D 19.10.2021-01.11.2021
DEJ Liceul Tehnologic Special Gherla Pregătitoare, II, IV, VI, VIII, IX, X, XI, XII 19.10.2021-29.10.2021
DEJ Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Dej VB 20.10.2021-02.11.2021
DEJ Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian” Dej X C 20.10.2021-02.11.2021
DEJ Colegiul Național „Andrei Mureșanu” Dej XD 11.10 – 24.10.2021
FLOREŞTI Școala Gimnazială „Gheorghe Șincai” Florești, Com. Florești  VII B 09.10-22.10.2021
FLOREŞTI Grădinița Cu Program Prelungit „Prichiland” Floresti, Com. Floresti 1 Grupa mare 13.10.2021 – 19.10.2021
FLOREŞTI Liceul Teoretic „Dumitru Tăuțan” Florești clasa I B
Clasa pregatitoare i
clasa a II -a B
clasa IV B
7.10.2021- 21.10.2021
13.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-28.10.2021
19.10.2021- 2.10.2021
FRATA Școala Gimnazială Frata, Com. Frata Clasa  a III-a
GÂRBĂU Școala Gimnazială Gârbău, Com. Gârbău Clasa a VII 18.10,2021-31.10.2021
GHERLA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Fermecată” Gherla 1 Grupă mare
1 Grupa mare ,
1 Grupa mica
15.10.2021-28.10.2021,

12.10.2021-25.10.2021,
20.10.2021-02.11.2021

GHERLA Grădinița Cu Program Prelungit „Arici Pogonici” Gherla 1grupa mare Stelutele 11.10. 2021-21.10. 2021
GHERLA Școala Gimnazială Nr. 1 Gherla 8 A
PREG  A
16.10-29.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
GHERLA Liceul Teoretic „Ana Ipătescu” Gherla 8A
6B
4C
2B
8C
4A
15.10-27.10.2021
18.10-29.10.2021
07.10-20.10.2021
11.10-22.10.2021
11.10-20.10.2021
19.10-01.11.2021
GHERLA Liceul Teoretic „Petru Maior” Gherla IX A, MATE – INFO
V
12.10 – 24.10.2021
14.10 – 26.10.2021
GHERLA Liceul Teoretic „Kemény Zsigmond” Gherla IXA
XIA
XB
IA
XIB
9B
6A
16.10-29.10.2021
08.10-21.10.2021
08.10.-21.10.2021
13.10.-26.10.2021
19.10.-01.11.2021
20.10.-02.11.2021
20.10.-02.11.2021
GHERLA Liceul Tehnologic Gherla X D
IX B
X A
IX A
07.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
14.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
GILĂU Liceul Teoretic „Gelu Voievod” Gilău I B
gr. mijl. PP
8.10.2021-21.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
HUEDIN Școala Gimnazială Specială Huedin a VII a
HUEDIN Liceul Tehnologic „Vlădeasa” Huedin XIA
VIB
VIC
IIIC
06.10.2021-19.10.2021
06.10.2021-19.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
LUNA DE SUS Școala Gimnazială Luna De Sus, Com. Florești V 08.10.2021 – 21.10 2021
MĂNĂSTIRENI Școala Gimnazială Mănăstireni, Com. Mănăstireni CP-II 12.10.2021-22.10.2021
MERA Școala Gimnazială „Tamas Gyula” Mera, Com. Baciu VIII
IV
VII
12.10.2021-24.10.2021
13.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-25.10.2021
MIHAI VITEAZU Școala Gimnazială „Mihai Vodă” Mihai Viteazu, Com. Mihai Viteazu VII A
VII B
VI A
VIII A
15.10.2021-28.10.2021
17.10.2021-30.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
19.10.2021-01.11.2021
MINTIU GHERLII Școala Gimnazială Mintiu Gherlii, Com. Mintiu Gherlii VIII 20.10.2021-02.11.2021
NEGRENI Școala Primară Bucea, Com. Negreni preg., II , III 19.10.2021 – 22.10.2021
NIREŞ Școala Gimnazială Nireș, Com. Mica 1 grupa combinata- inv. prescolar 06.10.2021-19.10.2021
PETREŞTII DE JOS Școala Gimnazială „Ioan Bujor” Petreștii De Jos, Com. Petreștii De Jos CP
I
II
18.10.2021-01.11.2021
POIENI Școala Primară Morlaca Com. Poieni Grădiniță 08.10.2021 – 22.10.2021
POIENI Școala Gimnazială Poieni, Com. Poieni V 06.10.2021-20.10.2021
RĂSCRUCI Școala Profesională Răscruci, Com. Bonțida clasa I A + clasa a III-a A 19.10.2021- 01.11.2021
RIŞCA Școala Gimnazială Râșca, Com. Râșca 1 grupa combinata  și cls.0-I-II 06.X.2021-20.X.2021
SIC Școala Gimnazială Sic, Com. Sic VIIA 19.10.-01.11.2021
TRITENII DE JOS Școala Primară Tritenii De Sus, Com. Tritenii De Jos CP 18.10.2021-01.11.2021
TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Piticilor” Turda Grupa mare P.P.
Grupa mijlocie P.P.
11.10.2021-22.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
TURDA Școala Gimnazială „Teodor Murășanu” Turda IC
VII A
Pregatitoare D
12.10.2021-25.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
TURDA Școala Gimnazială „Ioan Opriș” Turda IVA
VC
PA
VIB
IVB
07.10.2021-20.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
20.10.2021-4.11.2021
TURDA Colegiul Național „Mihai Viteazul” Turda IX A
VII
XII C
07.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
TURDA Liceul Teoretic „Liviu Rebreanu” Turda IX B
XII B
XI C
12.10.2021 – 25.10.2021
12.10.2021 – 25.10.2021
18.10.2021 – 31.10.2021
TURDA Școala Gimnazială „Horea Cloșca Și Crișan” Turda VI B 11.10.2021 – 22.10.2021
TURDA Școala Gimnazială „Avram Iancu” Turda VIII A 08.10 -21.10.21
TURDA Liceul Teoretic „Josika Miklos” Turda XI 20.10.2021-2.11.2021
TURDA Colegiul Tehnic Turda XII A
XII B
15.10-28.10.2021
19.10-01.11.2021
VULTURENI Grădinița Cu Program Normal Făureni, Com. Vultureni Grupa mixta 07.10.2021-20.10.2021
fotografi video evenimente nunta botez majorat gherla dej cluj creare site web gherla dej cluj

Lasă un răspuns