taxi gherla dej cluj telefon
locuri de munca gherla dej cluj fundatura iclod irrom fabrica calorifere salariu
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj stiri pentru viata cabinet veterinar gherla medic telefon angajare locuri de munca gherla dej cluj tehnician mezeluri mariflor mek pavaje borduri mintiu gherlii gherla dej cluj
catina lac cluj

Candidații la primăria Cătina – alegeri locale 2020

Comuna Cătina din județul Cluj cuprinde satele Cătina, Copru, Feldioara, Hagău, Hodaie și Valea Caldă. Locuitorii acestora vor avea de ales la alegerile locale din 27 septembrie 2020 dintre patru candidați.

Duminică vor fi deschise trei secții de votare în comună:

  • secția  388 CAMIN CULTURAL CATINA – 900 alegători înscriși pe liste
  • secția 389 CAMIN CULTURAL FELDIOARA – 395 alegători
  • secția 390 CĂMINUL CULTURAL COPRU – 95 alegători

CANDIDATI PRIMAR

  • Miron Marius (Partidul Forța Națională)
  • Voivod Grigore Vasile (PNL)
  • Borbely Florin Călin (PMP)
  • Szekely Martin Ferencz (Partidul Verde)

CANDIDAȚI CONSILIUL LOCAL

PARTIDUL FORȚA NAȚIONALĂ

  1. Miron Marius
  2. Morar Marius
  3. Rus Iovian Marinel
  4. Hentesi Sergiu Nicolae
  5. Tempe Vasile Ioan
  6. Kiraly Alina
  7. Isac Adrian
  8. Samsudean Florin Aurel
  9. Baciu Claudia Florina
  10. Mureșan Teodor Radu
  11. Cristea Gheorghe Eduard
  12. Virtic Rozsa Piroska
  13. Mustea Vasile TEodor

PNL

  1. Voivod Grigor Vasile
  2. Pop Alin Vasile
  3. Voivod Mircea
  4. Trif Călin
  5. Cîmpean Ioan
  6. Gecan Ioan Simion
  7. Moruțan Cristina Gabriela
  8. Moruțan Iosif
  9. Prunar Ovidiu
  10. Palacean Petru
  11. Haja Ioan
  12. Rus Claudia Florina
  13. Sandor Francisc
  14. Trombitas Mariana

PRO ROMÂNIA

  1. Moldovan Viorel
  2. Grecu Teodor Ioan
  3. Istrate Florin
  4. Scai Todor
  5. Moruțan Elena Domnița
  6. Nagy Iosif Vasile
  7. Prunar Claudia
  8. Marina Ramona Crăciunița
  9. Silveșan Cosmin Traian
  10. Suciu Mirela Cătălina
  11. Trombitas Zoltan
  12. Rus Dumitru Dinul

ALIANȚA USR PLUS

  1. Beres Alexandru Mirel
  2. Deac Valentin Gabriel

PMP

  1. Borbely Florin Călin
  2. Pop Dănuț
  3. Balla Ferencz
  4. Coprean Grigore
  5. Both Tibor
  6. Pavel Liviu Teodor
  7. Chirali Iosif
  8. Filipaș Dănuț
  9. Kiraly Simion
  10. Voivod Voichița Ioana
  11. Fizeșan Teodor
  12. Tofan Iosif
  13. Pop Alexandru Vasile Augustin
  14. Moldovan Vasile Iosif

PARTIDUL VERDE

  1. Szekely Martin Ferencz
  2. Cătinean Marina
  3. Szekely Zoltan
  4. Szekely Rozalia
  5. Szasz Lenuța

UDMR

  1. Tobias Iosif
  2. Sandor Francisc
  3. Burian Tibi
  4. Ienei Otilia
  5. Vincze Iosif
  6. Sandor Francisc
  7. Vincze Arnut Ioan
  8. Szabo Anna-Julia
  9. Deak Stefan
  10. Buruian Ileana
  11. Boros Zoltan
  12. Burian Martin
  13. Burian Istvan
  14. Kis-Martonosi Ela

PSD

  1. Dambi Ana Dorina
  2. Anisie Petru Ilie
  3. Serban Valeriu
  4. Irimias Dana Sofia
  5. Kirlay Daniel Cristina

foto: cluj.com

sus(1)jos(0)

hayak cafenea pub club gherla dej cluj orar program tractari auto gherla dej cluj telefon

Lasă un răspuns