taxi gherla dej cluj telefon
locuri de munca gherla dej cluj fundatura iclod irrom fabrica calorifere salariu
pro romania alegeri europarlamentare gherla
psd alegeri europarlamentare gherla cluj
pnl alegeri europarlamentare gherla cluj adrian oros
feroterm gherla magazin centrala termica instalatii dej cluj stiri pentru viata cabinet veterinar gherla medic telefon cofetaria ada prajituri torturi gherla

Locuri de muncă – Sortilemn SA Gherla angajează

sortilemn gherla sigla

SC SORTILEMN SA

Gherla, str. Clujului nr. 7, jud. Cluj

SORTILEMN SA – Gherla scoate la concurs pozitia de SPECIALIST IN DOMENIUL SALARIZARII

Principalele responsabilitati:
• Colectarea, verificarea și prelucrarea documentelor lunare legate de calculul salarial (monitorizarea pontajelor, a conceiilor medicale, a concediilor de odihna sau a altor tipuri de absente)
• Gestionarea listelor de premii si a bonusurilor acordate cu ocazia sarbatorilor
• Efectuarea activitatilor specifice inchiderii de luna: rularea calculului salarial, modificarea bazei de calcul a concediilor medicale, verificarea orelor productive/suplimentare
• Gestionarea popririlor: introducerea datelor in sistem, calcularea retinerilor salariale, instiintarea angajatilor cu privire la popririle primite, transmiterea raspunsurilor catre Executorii Judecătorești / ANAF / alte institutii
• Pregatirea si distribuirea fluturasilor de salariu
• Gestionarea bazei de date și a comenzilor de tichete de masa
• Intocmirea adeverintelor solicitate de catre angajati
• Transmiterea rapoartelor de finalizare a platilor catre departamentul economic, conform termenelor legale
• Pregatirea declaratiilor privind contributiile sociale si impozitele, inclusiv documentatia necesara pentru recuperarea platilor de concediu medical, rapoarte statistice,
• Monitorizarea modificarilor legislative privind salarizarea și ocuparea fortei de munca si informarea managerului de departament cu privire la impactul acestor modificari

Cerințele postului:
• Studii medii, studiile universitare constituie un avantaj
• Minim 2 ani de experienta pe o pozitie similara
• Abilități excelente de organizare si gestionare a timpului pentru a indeplini termenele de salarizare si inchiderea perioadei
• Capacitatea de a trata discret informații confidentiale
• O mentalitate analitica, capabila sa inoveze si sa imbunatateasca procesele existente
• Cunoasterea programelor MS Office
• Cunostinte de legislatia muncii – atestatul de Inspector Resurse Umane constituie un avantaj

Oferim
• Salariu competitiv
• Tichete de masa in valoare de 20 lei / zi lucrata
• Bonus de prezenta
• Prime de Paste si Craciun
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Posibiliteatea de dezvoltare personala si profesionala, alaturi de o echipa tanara si dinamica

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-urile la adresa de email: hr@sortilemn.ro

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul de telefon: 0264.241.717, interior 107

sus(8)jos(6)

hayak cafenea pub club gherla dej cluj orar program tractari auto gherla dej cluj telefon