hayak cafenea pub club gherla dej cluj fastfood orar program taxi gherla star sova telefon dej cluj

asociatia pro vita bucurestilocuri de munca referent inspector resurse umane mariflor gherla dej cluj

nisip balast mondial gherla materiale de constructie dej cluj telefon pret

Locuri de muncă – angajare îngrijitori spaţii verzi la ADP Gherla

SC ADP GHERLA SA

A N U N Ţ

Societatea Administrarea Domeniului Public Gherla SA angajează cinci persoane în funcţia de îngrijitor spaţii verzi în cadrul Compartimentului Zone Verzi, pe durată nedeterminată.

Profilul candidatului
– studii: 8 clase
– experienţa pe o poziţie similară constituie avantaj
– persoană capabilă să lucreze independent şi în echipă
– disponibilitate la program prelungit

Descrierea postului
• Desfăşoară activităţi de producţie de material floricol în serele proprii: semănat, repicat, udat
• Efectuează lucrări de înfiinţare şi întreţinere spaţii verzi: intervenţii în spaţiul verde cu drujba, motocositoarea, motofoarfeca, tăieri arbori, toaletare arbori, încărcat în mijloc de transport (pentru bărbaţi), plantare, plivire şi udare a rondourilor şi spaţiilor verzi, amenajare diferite structuri de rondouri decorative, săpat, greblat
• Prepară amestecuri de pământ pentru diferite specii de plante

Informaţii suplimentare se pot obţine la sediul SC ADP GHERLA SA din str. Gelu nr. 7 sau la telefon 0264.241.912.

Candidaţii interesaţi pot depune un Curriculum Vitae la sediul societăţii sau îl pot trimite la adresa de e-mail adpgherla@yahoo.com

sus(8)jos(12)
loading...

apartament vanzare nou bloc gherla dej cluj pret telefon serestelylocuri de munca gherla iclod fundatura angajare ferma salariu

laborator analize medicale medicina muncii oftalmologie permis auto dej cluj telefonapartament vanzare bloc gherla dej cluj telefon