ATENTIE! Te afli pe versiunea INACTIVA a site-ului! Pentru noua versiune, click mai jos pe logo

gherla info

Daca la accesarea linkului va apare acest site (versiunea veche), goliti cache-ul browserului cu care navigati si incercati din nou.

Cum golesc cache-ul?

sonorizare gherla nunta banchet majorat muzica dj microfon cluj

Lidl Gherla face angajari

PDF Imprimare Email
Joi, 01 August 2013 23:33
Accesari : 3745

lidl gherla angajari locuri de munca Lantul de magazine Lidl, care detine un supermarket la Gherla, face angajari in aceasta perioada. Societatea cauta sef adjunct pentru magazinul de pe strada Hasdatii, precum si pentru postul de vanzator part-time. Pentru persoanele interesate, detalii privind responsabilitatile si calitatile pe care trebuie sa le indeplineasca candidatul ideal sunt prezentate mai jos.

Şef Adjunct Magazin Gherla (f/m)
Responsabilitati principale:

    respectarea principiilor companiei, conducerii şi de comportament
    respectarea celor 4+1 principii ale vânzării în magazin
    amplasarea şi prezentarea mărfii spre vânzare
    activitatea de încasare
    consilierea clienţilor
    gestionarea stocurilor
    pregătirea şi reaşezarea articolelor în cadrul acţiunilor de promoţii săptămânale
    punerea în practică a principiilor de igienă
    coordonarea echipei
    reprezentarea şefului de magazin în lipsa acestuia

Candidatul ideal:

    amabilitate
    rezistenţă la stres
    aptitudini foarte bune de organizare
    mod de lucru independent şi orientat către succes
    dorinţa de a se implica în ceea ce face şi preluare de responsabilitate
    capacitate de a se impune
    pregătirea profesională încheiată în sectorul comercial reprezintă un avantaj
    experienţa profesională reprezintă un avantaj

Compania ofera:

    activitatea dvs. se va desfăşura într-o companie în plină dezvoltare
    şcolarizare într-o echipă dinamică şi motivată
    mediu modern de lucru
    pachet salarial peste medie

Persoanele interesate pot aplica aici

Vânzător Gherla Part - Time (f/m)

    Operare case de marcat
    Deservirea amabilă şi rapidă a clienţilor
    Respectarea procedurilor cu privire la manipularea banilor
    Cunoaşterea normelor pentru produse alimentare şi nealimentare
    Depozitarea, manipularea şi aranjarea produselor la raft
    Menţinerea ordinii şi curăţeniei la locul de muncă
    Realizarea de controale privind termenele de valabilitate ale produselor
    Urmărirea respectării cerinţelor la recepţia mărfii
    Participarea la realizarea inventarelor

    Orientarea către clienţi este cea mai importantă prioritate a dumneavoastră
    Capacitatea de a lucra cu plăcere într-o echipă
    Angajament personal şi flexibilitate
    Experienţa în domeniu reprezintă un avantaj

    Activitatea dumneavoastra se va desfasura intr-o companie in plina dezvoltare
    Scolarizare într-o echipa dinamica si motivata
    Mediu de lucru modern
    Pachet salarial peste medie

Doar utilizatorii inregistrati pot posta comentarii. Pentru a creea un cont de utilizator, accesati meniul "Autentificare". Sunt publicate comentariile care respecta "Termenii si conditiile de utilizare". Raspunderea pentru comentarii revine autorilor lor.

Vizitatori

NOU RECORD ABSOLUT
5745 vizitatori unici pe zi, in 11.06.2012

Traficul Gherla INFO este certificat si monitorizat de