logo

11 candidati de la Gherla pentru Consiliul Judetean Cluj la alegerile din iunie - vezi cine sunt acestia!

PDF Imprimare Email
Accesari : 6070

panou electoral gherla cluj alegeri locale 2012 La alegerile din 10 iunie, gherlenii vor vota pe 4 buletine: primarul, consilierii locali, presedintele Consiliului Judetean Cluj si consilierii judeteni. La presedintia CJ Cluj sunt 10 candidati, iar pe listele pentru consilierii CJ Cluj se regasesc 11 candidati din Gherla, de la UDMR, PDL, USL, PP-DD, PRM si Partidul Totul Pentru Tara.

La UDMR, pe lista candidatilor se regaseste actualul viceprimar, Torok Balint, pe pozitia 34. In aceeasi lista mai figureaza o persoana nascuta la Gherla, dar care are domiciliul stabil la Rascruci, Balla Francisc, pe pozitia 8. UDMR aloca cate un loc eligibil pentru fiecare regiune geografica, iar anul acesta locul alocat pentru Valea Somesului-Campia Transilvaniei  este ocupat de un candidat de la Unguras. In mandatul actual acest loc a fost ocupat de catre  Balázs-Bécsi Attila (presedintele Fundatiei Teka). Prin rotatie a ajuns acum Ferencz Stefan, aflat pe pozitia 5.

PDL are doua nume gherlene in lista de candidati pentru consiliul judetean: Muresan Marius Mircea, pe pozitia 11 si Herman Mircea Traian, pe 22. Din partea USL, pe pozitia 13 se afla Druta Eugen, iar pe 18 Oprea Laurentiu. PP-DD Gherla a inscris patru candidati de consilieri la CJ Cluj: Ciacoi Alexandru (pozitia 8), Ianchis Ghete Iulia Ligiana (pozitia 10), Farcas Dorin (pozitia 28) si Bob Ioana Maria (pozitia 43). PRM Gherla a propus pentru candidatura pe Viorel Farcas, aflat in lista pe locul 13, iar Partidul "Totul pentru Tara" are drept candidat la functia de consilier judetean pe Mesesan Claudiu Gelu.

 

CANDIDATURILE DEPUSE PENTRU PRESEDINTIA CONSILIULUI JUDETEAN CLUJ

  1. UNIUNEA DEMOCRATĂ MAGHIARĂ DIN ROMÂNIA - MÁTÉ ANDRÁS LEVENTE    avocat     jurist
  2. UNIUNEA SOCIAL LIBERALĂ - UIOREANU HOREA DORIN    inginer    deputat
  3. PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL - TIŞE ALIN PĂUNEL    avocat    preşedinte Consiliul judeţean Cluj
  4. PARTIDUL POPORULUI DAN DIACONESCU - MATIŞ DOREL    inginer    administrator
  5. PARTIDUL NAŢIONAL ŢĂRĂNESC CREŞTIN DEMOCRAT - FĂTĂCEAN GHEORGHE    economist    conferenţiar universitar pr.UBB
  6. ALIANŢA ELECTORALĂ EMNP – MPP - CSÉP ALEXANDRU-GRIGORIE-CSABA    ziarist    pensionar
  7. PARTIDUL ROMÂNIA MARE - ILIEŞ VASILE    inginer    director
  8. ALIANŢA CIVICĂ DEMOCRATĂ A ROMILOR - DANDOCI GABRIEL DOMINIC    jurist    administrator
  9. PARTIDUL POPORULUI - LEGEA COJOCARU - MÎNDRUŢ VIOREL     pensionar    pensionar
  10. PARTIDUL SOCIALIST ROMÂN - ANDREICA RADU IOSIF    jurist     responsabil vînzări

 

LISTELE CU CANDIDATURILE DE CONSILIERI JUDETENI

UNIUNEA DEMOCRATĂ MAGHIARĂ DIN ROMÂNIA

  1. MÁTÉ ANDRÁS LEVENTE    avocat     jurist
  2. NÉMETI ANDREI    patron    tehnolog alim.pub.
  3. VÁKÁR ISTVÁN VALENTIN    director adjunct    inginer horticultor
  4. OKOS-RIGÓ  DÉNES    profesor    profesor
  5. LŐRINCZI ZOLTÁN LÁSZLÓ    coordonator    economist
  6. FERENCZ ŞTEFAN    profesor    profesor
  7. KINIZSI ZOLTÁN    consilier    filolog
  8. BALLA FRANCISC    administrator    specialist progr.
  9. DEAK FERENCZ    referent proiecte    student
  10. BALOGH ANDRÁS     manager proiect    agent de turism
  11. GÓZNER KÁROLY     profesor     profesor
  12. MAGYARI TIVADAR    conferenţiar univ.    profesor
  13. VIGH FERENCZ    consilier juridic    jurist
  14. KONNERT ZOLTAN KÁZMÉR     consilier parlamentar    filozof
  15. KŐTŐ IOSIF    profesor    deputat
  16. HOSU KATALIN    subinginer    exper vânzări
  17. DUJ ERIKA ANDREA    istoric    director adj.
  18. NAGY ILDIKÓ    socio-psiho-pedagod    operator calculator
  19. MUREŞAN ILDIKO    bibliotecar    primar
  20. ALBERT ZOLTÁN     inginer    administrator public
  21. JAKABFFY-BARNA SAMU    economist    viceprimar
  22. BARTA MARGARETA    desenator tehnic    şef cabinet
  23. ZENG IOAN    administraţie publică    primar
  24. KONNERT AGNES    economist    şef birou
  25. CZÉGÉR ŞTEFAN    tehnician agricol    primar
  26. HORVÁTH ISTVÁN ATTILA    economist    contabil
  27. HOSU TAMAS    tehnician    controlor de calitate
  28. FEKETE PALI PISTA    inginer    viceprimar
  29. BÁNYAI JÓZSEF     avocat    avocat
  30. TAMÁS-GEBE ANDREI    mecanic    primar
  31. OLÁH EMESE     avocat    avocat
  32. GÁL IOAN VINCENZO    inginer    administrator
  33. ANTAL IOAN    contabil    primar
  34. TŐRŐK BÁLINT    profesor    viceprimar
  35. DUJ MARIA    croitoreasă    pensionară
  36. KOVÁCS ISTVÁN    jurist-economist    consilier
  37. MÁTYÁS IOAN    tehnician constr.maşini    pensionar
  38. PÓKA ANDREI GHEORGHE    inginer    primar
  39. PÉTER GYŐRGY ÁRPÁD    profesor    profesor
  40. KOLCSAR ATTILA    mecanic agricol     administrator
  41. GRABÁN ZSOLT ATTILA    inginer zootehnist    director cabinet
  42. PÉNTEK VASILE    croitor    viceprimar
  43. PÉNTEK TIHAMÉR-SÁNDOR    economist    inspector
  44. PÉTER EVA    desenator tehnic    vânzătoare
  45. BOTH MATEI IOAN    tâmplar    administator


UNIUNEA SOCIAL LIBERALĂ

  1. LĂPUŞAN REMUS GABRIEL    presedinte directorat    inginer
  2. MÎNZAT MARIUS DOREL    inginer    inginer
  3. CUIBUS VALENTIN-CLAUDIU    administrator    inginer
  4. SZEPLEKAN MIHAI    jurist    consilier judeţean
  5. CRISTEA AURELIA    expert asigurari    economist
  6. PETRAN IOAN    inginer    conf. universitar
  7. OLELEU IOAN    medic veterinar    consilier superior dsv sa
  8. BĂLAJ GHEORGHE MARIUS    economist    contabil şef
  9. IVAN ILARIE    conferentiar universitar    inginer
  10. OROS NECHITA ADRIAN    medic veterinar    conf. universitar
  11. CANTA DĂNUŢ DOREL    inginer    director
  12. SECARĂ DOREL VIOREL    inginer    inginer
  13. DRUŢĂ EUGEN    subinginer    şef serviciu comercial
  14. SĂLĂTIOAN VASILE    economist    administrator
  15. BOGDAN EMIL-MIRCEA-VASILE    medic    medic primar interne
  16. BOTA IOAN    profesor    profesor
  17. CECAN EUGEN    inginer    inginer
  18. OPREA LAURENTIU    economist    administrator
  19. POP RAREŞ VASILE    inginer    director general
  20. MATEI CRISTIAN OCTAVIAN    informatician    director
  21. DEAC IOAN    subinginer    administrator
  22. ŞANDRU MIHAI    inginer    director
  23. COSTEA BOGDAN    economist    director economic
  24. POPOVICI ALIN    manager turistic    administrator
  25. LUNGU VALENTIN    economist    administrator
  26. POJAR VALENTIN DOREL    inginer    administrator
  27. MOGA SEBASTIAN IACOB    inginer economist    specialist marketing
  28. BOGDAN ILEANA    inginer agronom    profesor universitar
  29. POP LIGIA-VASILICA    specialist pr    administrator
  30. FEDERIGA FLORIN    profesor inginer    profesor
  31. COLDEA DOREL    inginer silvic    director
  32. MĂTUŞAN VLADIMIR    avocat    avocat
  33. MIHIŞ DANIEL    specialist pr    coordonator vânzări
  34. FĂRCAŞ TRAIAN    pensionar    jurist
  35. MORCAN IOANA MARIETA    economist    consilier imm
  36. CÎMPIAN SEBASTIAN    economist    administrator
  37. MUREŞAN CRISTIAN MARIUS    inginer electrotehnică    administrator
  38. ZEGREAN IOSIF    medic primar chirurg    chirurg
  39. SAULIUC BOGDAN    jurist    director marketing
  40. WAINBLAT MARCEL    inginer    inginer
  41. POP RĂZVAN-MARIUS    inginer    consilier parlamentar
  42. CHINDRIS IRINEL-EUGENIA    inspector arr cluj    inginer economist
  43. ŢINTEAN TITUS IONUŢ    economist    contabil
  44. PUI IACOB    pensionar    inginer
  45. MAIER MIRCEA    grafician    administrator


PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL

  1. TIŞE ALIN PĂUNEL    avocat    preşedinte consiliul judeţean cluj
  2. COROIAN ALEXANDRU    inginer    vicepreşedinte consiliul judeţean cluj
  3. TULUC CĂLIN MARIN    jurist    avocat
  4. MORAR ANDREEA VERONICA    specialist administraţie publică    consilier local turda
  5. RACOLŢA STELUŢA CARMEN    inginer geolog    director general rsc consulting
  6. BORZA RADU FLORIN    inginer    director
  7. GAVREA DAN FELICIAN    inginer    director comercial adjunct
  8. CĂTĂRIG HORAŢIU LIVIU    inginer    director sucursală
  9. SIMPLICEAN HOREA DAN    inginer silvic    inginer silvic
  10. LEŞ MARIANA CARMEN    inginer chimist    director executiv
  11. MUREŞAN MARIUS MIRCEA    inginer    şef serviciu
  12. EL-HAYES ARTHUR ROLAND    economist    director
  13. RAŢIU ADINA MARIA    psiholog    specialist resurse umane
  14. MARC MARINELA    profesor    inspector şcolar general
  15. RUSU RAREŞ STELIAN    jurist    director transelectrica cluj sucursala cluj
  16. MUREA PORFIRIE SEBASTIAN    economist    reprezentant vânzări
  17. PASCU AUREL    asistent social    coordonator
  18. TODEA COSMIN ALEXANDRU    medic veterinar    director general
  19. ANDRO MARINEL-IOAN    inginer zootehnist    director casa agronomului cluj
  20. PUŞCAŞ TUDOR RADU    inginer    administrator
  21. HAIDUC IOAN CRISTIAN    inginer    secretar de stat
  22. HERMAN MIRCEA TRAIAN    inginer    pensionar
  23. JECAN ALEXANDRU EUGEN    informatician    specialist it
  24. STÎNGĂ NICOLAE SILVIU    inginer    consilier personal al primarului
  25. POPA-GAVRILAŞ DOREL TEODOR    economist    economist
  26. HIDAN PETRE BOGDAN    economist    economist
  27. BUNEA TUDOR-ADRIAN    inginer constructor    director general
  28. VOINA ALEXANDRU    inginer    inginer
  29. MORAR VLAD SEBASTIAN    student    student
  30. CÎMPEAN OVIDIU-VASILE    politolog    doctorand
  31. BÎŢU RĂZVAN    inginer    auditor
  32. CHENDER RAMONA    economist-jurist    coordonator fundaţie
  33. DREGHICI NICOLAE    operator chimist    administrator
  34. MARCHIŞ ANGERLA-FELICIA    economist    director coordonator
  35. PETER GHEORGHE VALENTIN    economist    director general adjunct tetarom sa
  36. POP SIMONA    economist    economist
  37. MORAR MARIAN    inginer    şef reprezentanţa rar cluj
  38. BALAZS MALMOS EDIT    economist    director comercial
  39. RĂCHIŞAN SIMION    profesor doctor în filologie    profesor
  40. GHEDUŢ SILVIU NICOLAE    geograf    director operaţional
  41. CĂPUŞAN LAURA    jurist, economist    referent specialitate
  42. LAMMERT MIHAI    economist    economist
  43. MANOLACHI AUREL-CRISTIAN    istoric    doctorand
  44. ŞUTEU CIPRIAN    electrician în industrie    inspector de securitate şi sănătate în muncă
  45. CIFOR IOAN-ADRIAN    economist    manager adjunct


PARTIDUL POPORULUI DAN DIACONESCU

  1. MATIŞ DOREL    inginer    administrator
  2. NEMEŞ LUCIAN BOGDAN    avocat    avocat
  3. LEONTE CĂLIN DINU    economist    administrator
  4. ANDREI LUCIAN ZAHARIA    inginer    administrator
  5. HUSAR AXENTE    jurist    director firmă
  6. POP VALENTIN    avocat    avocat
  7. POPESCU MARIAN    economist    asociat unic
  8. CIACOI ALEXANDRU    avocat    avocat
  9. MARCHIŞ MIHAI    turnător formator    administrator
  10. IANCHIŞ-GHEŢE IULIA LIGIANA    medic primar    medic
  11. MANU MONICA VIRGINIA    psiholog    psiholog
  12. PAŞCALĂU IONEL    tehnician    tehnician
  13. NUŢ CORNELIU    jurist    pensionar
  14. MIHUŢ IOAN GABRIEL    manager    manager
  15. TOT VASILE SIMION    avocat    avocat
  16. CUCU IOAN CONSTANTIN    inginer    asociat unic
  17. TEGLA PETRU    pictor monumentalist    pictor
  18. CRIŞAN ROZALIA    avocat    avocat
  19. LAZĂR NICOLAIE    inginer    inginer
  20. MATEI IOAN    inginer    administrator
  21. VIDREANU DANIEL    student    administrator
  22. ARHIRE OLIMPIA    brutar    fără ocupaţie
  23. ARMEAN RODICA    economist    pensionar
  24. COSTEA COSMINA DELIA    vânzător    administrator unic
  25. TODEA MIRCEA    instalator    instalator
  26. ROTAR VALERIA    lucrător comercial    administrator
  27. DOBRA MARIANA    subinginer    subinginer
  28. FĂRCAŞ DORIN    contabil    instructor auto
  29. MOCANU MARCEL    cojocar    fermier
  30. GIURGIU IOSIF    electrician    pensionar
  31. DIOSAN GAVRILĂ    maistru    pensionar
  32. LĂCĂTUŞ ADRIAN VIOREL    operator chimist    pensionar
  33. STAN PETRU    mecanic    mecanic
  34. TOMŞA VIOREL    maistru tehnolog.    asociat unic
  35. BAISAN DIANA    economist    casnică
  36. MIRON SILVIU    prelucrător prin aşchiere    administrator
  37. MOLDOVAN VASILE    mecanic auto    pensionar
  38. TOADERE GAVRIL    maistru    maistru
  39. BARDOSI GABRIEL SORIN    conducător auto    conducător auto
  40. DAVID ALEXANDRU    macaragiu    pensionar
  41. GUTA OVIDIU    asistent social    asistent social
  42. ŞOMLEA IOSIF    maistru mecanic    pensionar
  43. BOB IOANA MARIA    administrator public    administrator
  44. JELER VASILE SILVIU    lăcătuş mecanic    fără ocupaţie
  45. DAN IULIANA LILIANA    tricotor    muncitor

PARTIDUL NAŢIONAL ŢĂRĂNESC CREŞTIN DEMOCRAT

  1. FĂTĂCEAN GHEORGHE    economist    conferenţiar universitar pr.ubb
  2. DRĂGAN DAN MARIUS     economist    expert contabil
  3. FOCŞA FLORIN    taximetrist    taximetrist
  4. LUCA ROMULUS    avocat    avocat
  5. MUREŞAN IULIU ALEXANDRU MIRCEA    medic veterinar    pensionar
  6. DULCA IOAN    inginer    pensionar
  7. DEOANCĂ MIRCEA    inginer mecanic    director producţie
  8. DRÂNDĂ SIMION    întreprinzător    întreprinzător
  9. FÂRCAŞ MIRCEA    student    director
  10. BODOCAN VASILE    inginer    fermier
  11. SUCIU TEODOR FLORIN    inginer    inginer
  12. DAN HORIA STELIAN    inginer    şef lucrări
  13. MAIER MAGDALENA FLORICA    tehnician oftalmolog    tehnician oftalmolog
  14. VERDEŞ FLORIN VASILE CONSTANTIN    pensionar    pensionar
  15. MUREŞAN VIORICA    pensionară    pensionară contabilă
  16. PATACEAN IOAN    operator chimist    operator chimist
  17. OBREJAN IOAN    lăcătuş    lăcătuş mecanic
  18. MOLDOVAN VASILE IOSIF    şomer    şomer
  19. POP MARCEL VASILE    lăcătuş    lăcătuş mecanic
  20. DAN DANA    casnică    economist
  21. SOCACIU DANIELA    studentă    studentă
  22. COTARCEA ALEXANDRU    director     inginer
  23. SPĂTAR GHEORGHE VASILE    pensionar boală    pensionar boală
  24. TRIPON ALEXANDRU    măturător    măturător
  25. FĂRCAŞ ELENA ILEANA    casier    casier
  26. MUREŞAN MARIN IOAN    zugrav    zugrav
  27. CĂLINA ALEXANDRU    agricultor    agricultor

ALIANŢA ELECTORALĂ EMNP – MPP

  1. SIMON CSABA    administrator    electronist
  2. SZÁSZ PÉTER ZSOLT    profesor    şef birou
  3. CSÉP ALEXANDRU-GRIGORIE-CSABA    ziarist    pensionar
  4. SOÓS SÁNDOR LÁSZLÓ    inginer electronist    inginer
  5. MOLDVOY ÁKOS    economist    economist
  6. BUZAS ISTVAN ATTILA    jurist    administrator
  7. TÖTSZEGI STEFÁNIA    asistent medical    maternitate
  8. FILEP ALEXANDRU    bacalaureat    preşedinte fund. Pro Urbe Sic
  9. BÁRDOS CSABA PÉTER    administrator    director
  10. MÁTIS JENÖ    inginer-economist, politolog    director general
  11. BITAY LEVENTE-LADISLAU    inginer    pensionar
  12. GYÖRI ALEXANDRU    profesor    director
  13. TÖRÖK CSINGÓ PALKÓ ZSÓFIA LAURA    educatoare    educatoare
  14. JOZSA MATEI    inginer    şef compartiment
  15. URBAN IMOLA    profesor psihopedagogic, asistent medical     profesor psihopedagogic, asistent medical
  16. NAGY IOAN    economist    administrator
  17. BARTOK ARPAD    electrician    administrator
  18. CSÜDÖM FRANCISC    impegat mişcare    administrator firmă
  19. MIHÁLY ÁGNES    profesor    profesor
  20. LAPOSI CSABA    contabil    şomer
  21. PÉNTEK LEVENTE    electroenergetician    electrician
  22. BÁLÓ ZOLTÁN    electrician    administrator
  23. FOSTO STEFAN    electrician    electrician
  24. BALÁZS FERENCZ    tehnician electromecanic    tehnician electromecanic
  25. GOMBÁS CSABA    dulgher    dulgher
  26. KIS LUKACS ATILA ANDRAS    mecanic    administrator
  27. NAGY STEFAN    administrator    administrator
  28. KORPOS ATTILA    strungar    întreprinzător
  29. PÉTER EMÖKE KATALIN    specialist în relaţii int. şi studii europene    asistent director
  30. RÁCZ P. ZOLTAN    tehnician dentar    tehnician dentar
  31. KURUCZ IOSIF    economist    gestionar
  32. BAZSÓ DOMBI MELINDA    profesor    profesor
  33. GURZO SANDOR    inginer    inginer proiectant
  34. LAPOSI HIDEG TIBERIU    absolvent liceu    constructor
  35. MAROSAN NOEMI ROZALIA    economist    şomer
  36. SIPOS MARTIN    administrator    administrator
  37. SZABÓ GERÖ    inginer horticol    inginer horticol
  38. KILYÉN CSABA    inginer electric    director executiv
  39. SZADOS FRANCISC    inginer    inginer proiectant
  40. TUNYOGI BÉLA CSABA    bacalaureat    taximetrist
  41. ALBERT ÉVA-BEÁTA    sociolog    funcţionar administrativ
  42. ZSOLDOS ZSUZSA    vânzătoare    salariată
  43. KIS IULIA    jurist    avocat
  44. SERESTELY MARIA    economist    casnică
  45. GERGELY BALÁZS    arheolog     locţiitor al conducerii asociaţiei

PARTIDUL ROMÂNIA MARE

  1. FUNAR GHEORGHE    economist    pensionar
  2. GUŞ PETRU    inginer agronom    profesor univ.
  3. ILIEŞ VASILE    inginer    director
  4. RUS IOAN    inginer    director adj.
  5. NICOARĂ IOAN DAN    inginer şi economist    economist
  6. AVRAM IOAN    inginer    director
  7. MUREŞAN MIHAI    inginer    administrator
  8. CREŢU MARIA    contabil    pensionar
  9. MURGOI VLAD    student    student
  10. DAVID IOAN    jurist    pensionar
  11. DIMA ALEXANDRU    inginer    pensionar
  12. FARCAŞ IOAN SORIN    inginer    director
  13. FARCAŞ VIOREL MARINEL    inginer    administrator
  14. TIŢA DINU    ofiţer    pensionar
  15. TULAI ALEXANDRU    inginer    inginer
  16. NEGREA MARIANA    studii medii    registr. medic
  17. ANCA DORU    inginer    pensionar
  18. GAJA NICU NICOLAE    funcţionar superior    director executiv
  19. BÂŢU NECULAI    factor poştal    electromecanic
  20. ORGA COSMIN    economist    economist
  21. TODERICI VALERI    inginer    inginer
  22. GROZA IOAN    electrician    administrator
  23. DRAGOTĂ RODICA    biolog    pensionară
  24. DRAGOTĂ MIHAIL    inginer    pensionar
  25. NICOARĂ TEODORA    economist    director economic
  26. TUDORONIU TEOFIL    jurist    jurist
  27. MĂNUŞ GHEORGHE    ofiţer superior    pensionar
  28. FARC RODICA    ofiţer superior    pensionară
  29. BOCA IOAN    maistru mec.    pensionar
  30. GALIŞ SILVIU    inginer    inginer
  31. BOGDAN DIONISIE    mecanic    pensionar
  32. NICOARĂ GAVRIL    maistru    pensionar
  33. BĂLAN MIRCEA    inginer    şef secţie
  34. JUJANA GAVRIL    rev. contabil    pensionar
  35. CÎŢU EMIL ALEXANDRU    economist    pensionar
  36. GHETE TEOFIL    studii medii    patron
  37. CREŢU DIMA    electronist    pensionar
  38. NICOARĂ CORNELIA    asistentă    pensionară
  39. MUREŞAN COSMIN C.    inginer    vopsitor ind.
  40. IVANIC ALEXANDRU    inginer chim.    insp. ssm
  41. VOMIR IOAN    cadru mapn    pensionar
  42. MAION VALER    consilier    patron
  43. ANDONIE IOAN    laborant    pensionar
  44. CORHAN MIRCIA    inginer    manager
  45. MOLDOVAN VASILE    cadru militar    pensionar

ALIANŢA CIVICĂ DEMOCRATĂ A ROMILOR

  1. DANDOCI GABRIEL DOMINIC    jurist    administrator
  2. MIHALY BERCI    maistru    pensionar
  3. DANDOCI GLIGOR    forjor    manager
  4. LINGURARI ALEXANDRU    fierar betonist    consilier local
  5. VISKI IOSIF GABRIEL    mecanic auto    şofer
  6. GASPAR GRIGORE    lucrător construcţii    pensionar
  7. HUSAR MARCEL    agricultor    consilier local
  8. LAKO IOSIF    mediator şcolar    consilier local
  9. BANCIU ADRIAN     mediator şcolar    mediator şcolar
  10. VARGA ELVIRA MARIA    mediator şcolar    mediator şcolar
  11. TEUCA GHEORGHE    -    şomer
  12. GHERMAN CRENGUTA IUSTINA ANCUTA    -    -
  13. VARGA ALEXANDRU    mecanic agricol    pensionar
  14. TRANCA CALISTENIUS    -    agent pază
  15. CRETA ERNEST    turnător formator    -
  16. MOLDOVAN AUGUSTIN    artist liric    artist liric
  17. MACINGO IONEL    mecanic    operator
  18. MOLDOVAN AUREL    operator chimist    muncitor
  19. ONEA MATEIU    electrician    pensionar
  20. ROZSA RARES OCTAVIAN    student    student
  21. VARGA ALEXANDRU    Prestator electrozi    muncitor
  22. CALBAJOS MARGIT IRINA    mediator şcolar    mediator şcolar
  23. HAIDUC OCTAVIAN    zidar    şofer
  24. LACATUS GRUITA ARMEANU    turnător formator    comerciant
  25. MIHALI SANDOR    trefilator    -
  26. JIMBA FLORIAN    zidar    -
  27. DANDOCZI BELA    maistru    trefilator
  28. KOVACS ZOLTAN    manager    manager
  29. SILAGHI ŞTEFAN    mediator şcolar    mediator şcolar
  30. DROGA TEODOR    Lucrător comerţ    liber profesionist
  31. ROSTAŞ IUSTINA GRAŢIELA    avocat    studentă
  32. ROSTAŞ CULIŢA    zugrav    zugrav
  33. POP MIHAI AUGUSTIN    economist    gestionar
  34. PIODI EUGEN DAN    mecanic    -
  35. FERENCZI MIŞU    -    -
  36. FERENTI ANGELA    -    -
  37. IAKAB MARTON IANI    zugrav    pensionar
  38. ZSIGA ION    -    -
  39. OROSZ CONSTANTIN ALEXANDRU    -    încărcător
  40. FABIAN EMERIC    zidar    muncitor
  41. MANDRIC DUMITRU    operator    pensionar
  42. DANDOCI LAVINIA    consilier programe    consilier programe
  43. COCAN IONUŢ SORIN    economist    -
  44. CIORBĂ GHEORGHE    -    -
  45. BUCE ROMEO    -    -
  46. GRETA ALEXANDRU    -    -

UNIUNEA ECOLOGISTĂ DIN ROMÂNIA

  1. CAZACU TOADER DANIEL    inginer    director vânzări
  2. VĂDEAN ADRIANA DANIELA    inginer    şef birou marketing
  3. CRISTEAN DIANA    profesor    profesor
  4. MARTIS IOAN    economist    consilier
  5. PETRE TEODOR    asistent veterinar    pensionar
  6. CESĂREAN ALEXANDRINA VIORICA    contabil    casier încasator
  7. RAFA TEODOR    lăcătuş mecanic     şef secţie
  8. HOSU EMIL    profesor    agent pază
  9. BRUCHENTAL GILDA FLAVIA    economist    funcţionar economic
  10. VEREŞ MIRCEA EUGEN    tehnician transporturi    Şef sector
  11. BRIE ANA CAMELIA    funcţionar economic    funcţionar economic
  12. MĂCICĂŞAN FLORIN    inginer    dispecer
  13. MUREŞAN IOANA MONICA    economist    economist
  14. VEREŞ CRISTINA RODICA    operator chimist    inspector resurse umane
  15. GHEŢI ALEXANDRU VALER    lăcătuş mecanic    agent servicii
  16. VURRSZTA DORINA    bucătar    şef sală restaurant
  17. COSTEA IOSIF VALENTIN    mecanic    şef formaţie
  18. BRĂZDĂU SEBASTIAN LUCIAN    tinichigiu    conducător auto
  19. ROMAN MARINEL    mecanic    şef secţie
  20. GÂLDĂU ALEXANDRU    lăcătuş     lăcătuş mecanic
  21. BRIE IOAN    mecanic    director producţie
  22. OLTEAN MIHAELA VALERIA    contabil    economist
  23. PAP ARPAD ADRIAN    economist    tehnician
  24. MUREŞAN EMANUEL SEBASTIAN    mecanic    şef atelier
  25. BOJOR MARIAN PETRU    electrician    dispecer energetic feroviar
  26. ROMAN ANGHELINA    croitor    primitor distribuitor
  27. CHIRA CORNEL    economist    şef district
  28. SEBEŞTEAN IOAN FRANCISC    mecanic    agent dezinsector
  29. SZATMARI PARASCHIVA AGNATA    croitor    vânzător
  30. PILBAK LEVENTE ZOLTAN    mecanic    mecanic auto
  31. BOER NICOLAE    electrician    dispecer energetic feroviar
  32. CRIŞAN MARIA    bobinatoare    casier încasator
  33. SZENASI JANOS    mecanic    mecanic
  34. PĂCURAR DOINA    lucrător comercial    casier încasator
  35. NAGY MARIA    economist    casier
  36. CRIŞAN RODICA    Măcelar mezelar    casier încasator
  37. FUSTOS EUGEN    inginer    inginer
  38. DANCIU SIMONA    confecţioner încălţăminte    casier încasator
  39. ANDREI ŞTEFAN    operator date 


UNIUNEA NAŢIONALĂ PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI

  1. TIMOCE  VIOREL     inginer     director general
  2. VESCAN MIHAIL MARIUS     inginer     director
  3. ROTAR SORINEL CRINISOR    jurist    institutor
  4. MĂGUREAN HORIA CLAUDIU    inginer    manager
  5. NEGREA SILVIA     jurist    consilier juridic
  6. MORAR FLORIAN VASILE    economist    şef serviciu
  7. VÎRVA  IOAN     silvicultor    pădurar
  8. CIGHIR ANA    veterinar    viceprimar
  9. MORA SILVIA-TEREZIA    ajutor programator    administrator
  10. GLIGOR LIVA    inginer    referent
  11. BALEA NICOLAE    jurist    referent
  12. CÂMPIAN NICOLAE    inginer    administrator
  13. NECHIFOR ANAMARIA ALINA    jurist     consilier juridic
  14. NEAG IOANA LIANA     jurist     consilier juridic
  15. BULZAN  DAMIAN    profesor    agent pază
  16. MARIŞ GAVRILĂ     liber profesionist    liber profesionist
  17. ILEA SANDA GAROFIŢA    economist    casnică
  18. COSTEA AUGUSTIN CRISTIAN    inginer    inginer
  19. DAN SIMION    electrician     electrician
  20. MISCHIAN ADRIAN    inginer     director

PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN

  1. CIPCIGAN IOAN     inginer    consultant
  2. PRICOP BOGDAN  MIHAI    teolog    instructor auto
  3. URS CĂLIN    economist    manager
  4. POP MIRCEA RADU     informatician    informatician
  5. BALMUS LAURENŢIU     tehnician     administrator
  6. LUNG ANDA RALUCA    jurist    secretara
  7. BODEA IOAN    inginer    manager
  8. HORVAT LIANA    economist    economist
  9. FANEA CORNELIA    economist    pensionar
  10. SUCIU DAN    inginer    inspector c.t.c.
  11. ISTRATE  DORIN ALEXANDRU    filolog     profesor
  12. GAL ŞTEFAN    tehnician     lăcătuş mecanic
  13. CUCEA SORIN     tehnician     macaragiu
  14. BONDOR RAMONA MIHAELA     operator chimist    agent comercial
  15. SABĂU ADRIAN LEONARD    tehnician    supervizor
  16. TĂMAŞ  IULIANA     oficiant     casnică
  17. SCHREIBER ANAMARIA    profesor     pensionară
  18. GERGELY EMERIC     mecanic    pensionar
  19. TĂTAR NICOLAE     economist    economist
  20. CRIŞAN ELVIRA     tehnician     tehnician
  21. MARTON MIHUŢ TEODOR ŞTEFAN    tehnician veterinar      muzicant
  22. CAPACIU CODRUŢA  ADRIANA     jurist      jurist
  23. IUGA  LIDIA CAROLINA     economist    team leader

PARTIDUL SOCIALIST ROMÂN

  1. ANDREICA  RADU IOSIF     jurist    responsabil vânzări
  2. STOICHESCU LUCIA     bucătar     pensionar
  3. OLTEAN IOAN     ofiter mapn    pensionar
  4.  TUSSAI REKA    profesor     reprezentant comercial

PARTIDUL POPORULUI - LEGEA COJOCARU

  1. MÎNDRUŢ VIOREL     pensionar    pensionar
  2. STANA ŞTEFAN     pensionar    pensionar
  3. MORGOVAN AURICA     pensionar    pensionar
  4. CRĂCIUN ALINA MARIA     pensionar    asistent social
  5. INCZE CONTI ALINA  MARIA     pensionar    inginer bioecologie

PARTIDUL VERDE

  1. VASILE CRISTIAN     miltar în rezervă    agent de pază
  2. PÂRŢILĂ TEODOR ALIN    inginer    -
  3. FIKTUSZ DESZO    electrician     agent de pază
  4. FIKTUSZ IOANA ELENA     profesor    fără

PARTIDUL TOTUL PENTRU ŢARĂ

  1. MESEŞAN CLAUDIU GELU    tîmplar     director vînzări
 

Doar utilizatorii inregistrati pot posta comentarii. Pentru a creea un cont de utilizator, accesati meniul "Autentificare". Sunt publicate comentariile care respecta "Termenii si conditiile de utilizare". Raspunderea pentru comentarii revine autorilor lor.

Vizitatori

Toate drepturile rezervate © 2008-2014 GHERLA INFO.RO