logo

ATENTIE! Te afli pe versiunea INACTIVA a site-ului! Pentru noua versiune, click mai jos pe logo

gherla info

Daca la accesarea linkului va apare acest site (versiunea veche), goliti cache-ul browserului cu care navigati si incercati din nou.

Cum golesc cache-ul?

sonorizare gherla nunta banchet majorat muzica dj microfon cluj

Topul liceelor din Romania dupa media de la bacalaureat

PDF Imprimare Email
Marti, 12 Iulie 2011 10:21
Accesari : 17517
anaip Rezultatele slabe obtinute de elevi la examenul de bacalaureat au starnit o adevarata furtuna. Cum era de asteptat, au inceput sa fie cautati vinovatii: de la ministrul invatamantului, la camerele video de supraveghere, pana la profesori. Si cu voia dumneavoastra, ultimii pe lista, elevii,

care au invatat tot anul pe rupte, dar, ce sa vezi, multi dintre ei nu si-au amintit mai nimic in timpul examenului. A fost un dus rece pentru toata lumea, care va impune luarea unor masuri serioase.
Notele obtinute la bacalaureat au dat ocazia celor interesati sa faca statistici, unele extrem de interesante, cu rezultate deloc imbucuratoare pentru multi. Intr-un top centralizator, cele 1464 de licee din tara au fost clasificate dupa mediile obtinute la examenul de bacalaureat, sesiunea iunie-iulie 2011.

La Gherla, cea mai buna pozitie o ocupa liceul "Ana Ipatescu": 198, inclus in categoria I. Urmeaza liceul "Petru Maior", pe locul 480, iar Grupul Scolar incheie topul gherlean, cu o pozitie care nu starneste deloc invidia: locul 956.

LICEE EXCELENTE - Categoria I, cu coronita :

1. Liceul Teoretic ‘Ovidius', Constanta, CT
2. Scoala ‘Sf. Iosif' Alba Iulia, AB

LICEE BUNE - Categoria I, fara coronita :

3. Colegiul National ‘Silvania' Zalau, SJ
4. Colegiul National ‘Andrei Saguna' Brasov, BV
5. Colegiul National ‘Unirea' Tg Mures, MS
6. Colegiul National ‘O. Goga' Sibiu, SB
7. Colegiul ‘Costache Negruzzi' Iasi, IS
8. Colegiul National ‘B. P. Hasdeu' Municipiul Buza, BZ
9. Colegiul ‘National' Iasi, IS
10. Colegiul National ‘Alexandru Lahovari' Ramnicu V, VL
11. Colegiul National ‘Petru Rares' Suceava, SV
12. Colegiul National ‘Ion Minulescu' Slatina, OT
13. Colegiul National ‘Mihai Viteazul' Turda, CJ
14. Colegiul National ‘Radu Greceanu' Slatina, OT
15. Colegiul National ‘Nicolae Balcescu' Braila, BR
16. Colegiul National ‘Mihai Eminescu', BT
17. Colegiul National ‘Gheorghe Lazar', B
18. Liceul Teoretic ‘Traian' Constanta, CT
19. Colegiul National ‘Emil Racovita' Cluj-napoca, CJ
20. Colegiul National ‘Carol I' Craiova, DJ
21. Colegiul National ‘Gh. M. Murgoci' Braila, BR
22. Colegiul National ‘Fratii Buzesti' Craiova, DJ
23. Liceul Teoretic ‘Nicolae Balcescu' Cluj-napoca, CJ
24. Colegiul Militar Liceal ‘Dimitrie Cantemir' Brea, PH
25. Colegiul National ‘Eudoxiu Hurmuzachi' Radauti, SV
26. Colegiul National ‘Vasile Alecsandri' Galati, GL
27. Liceul Teoretic ‘Muntele De Foc' Campenita, MS
28. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Iasi, IS
29. Colegiul National ‘Stefan Cel Mare' Suceava, SV
30. Liceul Teoretic ‘Gheorghe Sincai' Cluj-napoca, CJ
31. Liceul Teologic Baptist ‘Emanuel' Cluj-napoca, CJ
32. Liceul Teoretic ‘Mihai Viteazul' Caracal, OT
33. Colegiul National ‘Liviu Rebreanu' Bistrita, BN
34. Colegiul National ‘Unirea' Focsani, VN
35. Colegiul National ‘Samuel Von Brukenthal' Sibiu, SB
36. Colegiul National Bilingv ‘George Cosbuc', B
37. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Satu Mare, SM
38. Colegiul National ‘Ion Luca Caragiale' Ploiesti, PH
39. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Ecaterina, HD
40. Colegiul National ‘Dragos Voda' Sighetu Marmatie, MM
41. Colegiul National ‘I. C. Bratianu' Pitesti, AG
42. Colegiul National ‘Gheorghe Sincai' Baia Mare, MM
43. Colegiul National De Informatica ‘Tudor Vianu', B
44. Colegiul Militar Liceal ‘Stefan Cel Mare' Cimpul, SV
45. Colegiul National ‘Mircea Cel Batrin' Ramnicu Va, VL
46. Complexul Educational Lauder Reut, B
47. Liceul Teologic Baptist ‘Emanuel' Oradea, BH
48. Colegiul National ‘Sfantul Sava', B
49. Colegiul National ‘Nicolae Grigorescu' Campina, PH
50. Colegiul National ‘Alexandru Vlahuta' Rm. Sarat, BZ
51. Liceul Teoretic ‘George Calinescu' Constanta, CT
52. Colegiul National ‘Spiru Haret', B
53. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Suceava, SV
54. Colegiul National ‘Horea Closca Si Crisan' Alba, AB
55. Liceul Teoretic ‘Avram Iancu' Cluj-napoca, CJ
56. Colegiul National ‘Costache Negri' Galati, GL
57. Colegiul National ‘Mihai Viteazul', B
58. Colegiul National ‘M. Eminescu' Constanta, CT
59. Liceul Teoretic ‘Mihai Eminescu' Petrosani, HD
60. Colegiul National ‘Traian', MH
61. Colegiul National ‘Petru Rares' Piatra Neamt, NT
62. Colegiul National Liceal ‘Zinca Golescu' Pitesti, AG
63. Colegiul National ‘Radu Negru' Fagaras, BV
64. Liceul Teoretic ‘Mihail Kogalniceanu' Vaslui, VS
65. Colegiul National ‘V. Alecsandri' Bacau, BC
66. Colegiul National ‘Roman-voda' Roman, NT
67. Colegiul National ‘Gh. Lazar' Sibiu, SB
68. Liceul Teoretic ‘Pavel Dan' Campia Turzii, CJ
69. Liceul Teoretic ‘Marton Aron' Miercurea Ciuc, HR
70. Colegiul National ‘George Cosbuc' Cluj-napoca, CJ
71. Colegiul National ‘Dr. Ioan Mesota' Brasov, BV
72. Liceul Teoretic ‘Nicolae Iorga' Braila, BR
73. Colegiul National ‘Moise Nicoara' Arad, AR
74. Liceul Teoretic ‘Bolyai Farkas' Tg Mures, MS
75. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Oradea, BH
76. Colegiul National ‘A. T. Laurian', BT
77. Colegiul National ‘Elena Cuza' Craiova, DJ
78. Liceul Teoretic ‘Nikolaus Lenau' Timisoara, TM
79. Colegiul National ‘Gheorghe Rosca Codreanu' Birl, VS
80. Colegiul National ‘Iulia Hasdeu', B
81. Colegiul National ‘Mihai Viteazul' Ploiesti, PH
82. Liceul Teoretic ‘Grigore Moisil' Tulcea, TL
83. Colegiul National ‘Vasile Lucaciu' Baia Mare, MM
84. Colegiul National ‘Gheorghe Sincai', B
85. Colegiul National ‘Gib Mihaescu' Dragasani, VL
86. Colegiul National ‘Alexandru Ioan Cuza' Ploiesti, PH
87. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Ioan Iacob, BT
88. Liceul International De Informatica Constanta, CT
89. Colegiul National ‘G. Vranceanu' Bacau, BC
90. Liceul Teoretic ‘Callatis' Mangalia, CT
91. Colegiul National ‘Nicu Gane' Falticeni, SV
92. Colegiul National ‘Calistrat Hogas' Piatra Neamt, NT
93. Colegiul National ‘Ecaterina Teodoroiu' Tg-jiu, GJ
94. Colegiul Militar Liceal ‘Mihai Viteazul' Alba Iu, AB
95. Liceul Teoretic ‘Vasile Alecsandri' Iasi, IS
96. Liceul De Arta ‘Stefan Luchian', BT
97. Colegiul National ‘Jean Monnet' Ploiesti, PH
98. Liceul Teoretic ‘Petre Pandrea' Bals, OT
99. Colegiul National ‘Unirea' Brasov, BV
100. Liceul Teoretic German ‘Johann Ettinger' Satu Ma, SM
101. Colegiul National ‘Dragos Voda' Cimpulung Moldov, SV
102. Colegiul National Banatean Timisoara, TM
103. Colegiul National ‘Constantin Carabella' Targovi, DB
104. Colegiul National ‘Mihail Sadoveanu' Pascani, IS
105. Colegiul National ‘Decebal' Deva, HD
106. Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus' Brasov, BV
107. Colegiul National ‘Al. I. Cuza' Focsani, VN
108. Colegiul National ‘Gheorghe Titeica', MH
109. Colegiul National ‘Elena Ghiba Birta' Arad, AR
110. Colegiul National ‘A. I. Cuza' Corabia, OT
111. Liceul Teoretic ‘Grigore Moisil', B
112. Liceul Teoretic ‘Liviu Rebreanu' Turda, CJ
113. Colegiul National ‘Tudor Vladimirescu' Tg-jiu, GJ
114. Colegiul National ‘George Baritiu' Cluj-napoca, CJ
115. Colegiul National ‘Andrei Muresanu' Dej, CJ
116. Liceul Teoretic ‘Orban Balazs' Cristuru Secuiesc, HR
117. Colegiul National ‘Emanuil Gojdu' Oradea, BH
118. Colegiul National ‘D. Cantemir' Onesti, BC
119. Liceul Teoretic ‘Tamasi Aron' Odorheiu Secuiesc, HR
120. Colegiul National ‘Cuza Voda' Husi, VS
121. Liceul Teoretic ‘Nicolae Balcescu' Medgidia, CT
122. Liceul Teoretic ‘Salamon Erno' Gheorgheni, HR
123. Liceul Teologic Penticostal ‘Betel' Oradea, BH
124. Liceul Teoretic ‘Decebal' Constanta, CT
125. Colegiul National ‘Ienachita Vacarescu' Targovis, DB
126. Colegiul National ‘Ferdinand I' Bacau, BC
127. Colegiul National De Informatica ‘Grigore Moisil, BV
128. Colegiul National De Arte ‘Regina Maria' Constan, CT
129. Colegiul National Pedagogic ‘Constantin Bratescu, CT
130. Colegiul National ‘Doamna Stanca' Fagaras, BV
131. Liceul De Arta Baia Mare, MM
132. Colegiul National ‘Lucian Blaga' Sebes, AB
133. Colegiul National ‘Alexandru Papiu Ilarian' Tg M, MS
134. Colegiul National ‘George Cosbuc' Nasaud, BN
135. Colegiul National ‘Iosif Vulcan' Oradea, BH
136. Colegiul National ‘Barbu Stirbei' Calarasi, CL
137. Liceul Teoretic ‘Szekely Miko' Sf. Gheorghe, CV
138. Colegiul National ‘Nichita Stanescu' Ploiesti, PH
139. Liceul ‘Moldova' Pentru Deficienti De Vedere Tar, IS
140. Colegiul National ‘Kolcsey Ferenc' Satu Mare, SM
141. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Buzau, BZ
142. Colegiul National ‘Doamna Stanca' Satu Mare, SM
143. Colegiul National ‘Mihai Viteazul' Slobozia, IL
144. Colegiul National ‘M. Kogalniceanu' Galati, GL
145. Colegiul German ‘Goethe', B
146. Liceul Teoretic ‘Alexandru Papiu Ilarian' Dej, CJ
147. Liceul Teoretic ‘Mikes Kelemen' Sf. Gheorghe, CV
148. Liceul Teoretic ‘Nicolae Iorga', BT
149. Colegiul National De Informatica Matei Basarab R, VL
150. Colegiul National ‘Simion Barnutiu' Simleu Silva, SJ
151. Liceul Pedagogic ‘Dimitrie Tichindeal' Arad, AR
152. Liceul Teoretic ‘O. C. Taslauanu' Toplita, HR
153. Colegiul De Arta ‘Ciprian Porumbescu' Suceava, SV
154. Liceul Teoretic ‘Lucian Blaga' Constanta, CT
155. Colegiul National ‘Stefan Cel Mare' Targu Neamt, NT
156. Colegiul National ‘Vlaicu Voda' Curtea De Arges, AG
157. Colegiul ‘Alexandru Cel Bun' Gura Humorului, SV
158. Liceul Teoretic ‘Alexandru Vlahuta', B
159. Colegiul Economic ‘Virgil Madgearu', B
160. Liceul Teoretic ‘A. Saligny' Cernavoda, CT
161. Liceul Teoretic ‘Nagy Mozes' Tg. Secuiesc, CV
162. Colegiul National ‘Emil Racovita', B
163. Liceul Teoretic ‘Marin Preda' Odorheiu Secuiesc, HR
164. Liceul De Informatica Petrosani, HD
165. Liceul Teologic Romano-catolic ‘Segito Maria' Mi, HR
166. Colegiul National ‘C. Diaconovici Loga'timisoara, TM
167. Colegiul National ‘Al. I. Cuza' Galati, GL
168. Liceul De Arta Tg Mures, MS
169. Liceul Teoretic ‘Marin Preda' Turnu Magurele, TR
170. Liceul Teoretic ‘Mihai Eminescu' Calarasi, CL
171. Liceul Teologic Romano-catolic ‘Sfantul Francisc, NT
172. Colegiul National ‘Ioan Slavici' Satu Mare, SM
173. Colegiul ‘Richard Wurmbrand' Iasi, IS
174. Colegiul National ‘Ionita Asan' Caracal, OT
175. Liceul Teoretic ‘Aurel Lazar' Oradea, BH
176. Colegiul National ‘Dinicu Golescu' Campulung, AG
177. Liceul Teoretic Carei, SM
178. Liceul De Arta Ramnicu Valcea, VL
179. Colegiul National ‘Octavian Goga' Miercurea Ciuc, HR
180. Liceul Teoretic ‘Andrei Barseanu' Tirnaveni, MS
181. Colegiul National ‘I Maiorescu' Giurgiu, GR
182. Liceul De Informatica ‘Tiberiu Popoviciu' Cluj-n, CJ
183. Liceul Teoretic ‘Ion Codru Dragusanu' Victoria, BV
184. Colegiul Economic ‘Octav Onicescu', BT
185. Liceul Pedagogic ‘Carmen Sylva' Timisoara, TM
186. Colegiul National ‘Andrei Muresanu' Bistrita, BN
187. Scoala Centrala, B
188. Colegiul National ‘Gr. Moisil' Onesti, BC
189. Liceul De Arta ‘Carmen Sylva' Ploiesti, PH
190. Colegiul National ‘Tudor Arghezi' - Tirgu Carbun, GJ
191. Colegiul National ‘Matei Basarab', B
192. Liceul Pedagogic ‘Spiru Haret' Municipiul Buzau, BZ
193. Colegiul National ‘Anastasescu' Rosiorii De Vede, TR
194. Liceul Cu Program Sportiv ‘Nicolae Rotaru' Const, CT
195. Liceul De Arta ‘Ionel Perlea' Slobozia, IL
196. Colegiul National ‘Elena Cuza', B
197. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Baia Mare, MM
198. Liceul Teoretic ‘Ana Ipatescu' Gherla, CJ
199. Colegiul National ‘Spiru Haret' Tg-jiu, GJ
200. Liceul ‘Grigore Moisil' Timisoara, TM
201. Colegiul Tehnic ‘Alesandru Papiu Ilarian' Zalau, SJ
202. Liceul Teoretic Brezoi, VL
203. Colegiul Dobrogean ‘Spiru Haret' Tulcea, TL
204. Liceul Pedagogic ‘D. P. Perpessicius' Braila, BR
205. Colegiul National Pedagogic ‘A. Saguna' Sibiu, SB
206. Grup Scolar ‘Korosi Csoma Sandor' Covasna, CV
207. Liceul Teoretic ‘Spiru Haret' Tecuci, GL
208. Colegiul National ‘Constantin Cantacuzino' Targo, DB
209. Liceul Teoretic ‘Onisifor Ghibu' Cluj-napoca, CJ
210. Colegiul National ‘Cantemir Voda', B
211. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Gheorghe', BT
212. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Chesarie Epis, BZ
213. Colegiul National ‘Grigore Ghica', BT
214. Colegiul National ‘Grigore Moisil' Urziceni, IL
215. Liceul Teoretic ‘Traian' Deva, HD
216. Grupul Scolar ‘Miron Cristea' Subcetate, HR
217. Scoala Superioara Comerciala ‘N. Kretzulescu', B
218. Liceul De Informatica ‘Grigore Moisil' Iasi, IS
219. Liceul De Muzica ‘Sigismund Toduta' Cluj-napoca, CJ
220. Liceul International De Informatica Bucuresti, B
221. Colegiul National ‘Unirea' Turnu Magurele, TR
222. Liceul Teologic Reformat ‘Baczkamadarasi Kis Ger, HR
223. Liceul Teoretic ‘Josef Kozacek' Budoi, BH
224. Liceul Pedagogic ‘Gheorghe Sincai' Zalau, SJ
225. Liceul Pedagogic ‘Spiru Haret' Focsani, VN
226. Liceul Teoretic ‘Bathory Istvan' Cluj-napoca, CJ
227. Liceul ‘Mihai Viteazul' Bailesti, DJ
228. Liceul Teoretic ‘St. L. Roth' Medias, SB
229. Liceul Teoretic ‘Ion Barbu', B
230. Colegiul National Catolic ‘Sf. Iosif' Bacau, BC
231. Colegiul Agricol Poarta Alba, CT
232. Liceul Teoretic ‘Apaczai Csere Janos' Cluj-napoc, CJ
233. Liceul Teologic Unitarian ‘Berde Mozes' Cristuru, HR
234. Liceul De Coregrafie Si Arta Dramatica ‘Octavian, CJ
235. Colegiul National ‘Ion Neculce', B
236. Colegiul National ‘C. Brediceanu' Lugoj, TM
237. Liceul De Arta ‘Pallo Imre' Odorheiu Secuiesc, HR
238. Grup Scolar Economic ‘Virgil Madgearu' Constanta, CT
239. Liceul Teoretic ‘Ion Mihalache' Topoloveni, AG
240. Liceul Teoretic Radu Vladescu Patarlagele, BZ
241. Colegiul National ‘Vladimir Streinu' Gaesti, DB
242. Liceul Teoretic ‘Dimitrie Cantemir' Iasi, IS
243. Liceul Pedagogic ‘Mihai Eminescu' Tg Mures, MS
244. Liceul Teoretic ‘Al. I. Cuza' Alexandria, TR
245. Liceul ‘Benedek Elek' Odorheiu Secuiesc, HR
246. Colegiul National ‘Stefan Velovan' Craiova, DJ
247. Liceul ‘Andrei Muresanu' Brasov, BV
248. Liceul Teoretic ‘Constantin Brancoveanu' Dabulen, DJ
249. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf Ioan Gura, VS
250. Liceul Teologic Ortodox ‘Cuvioasa Parascheva' Ag, NT
251. Liceul Teoretic ‘Carol I' Fetesti, IL
252. Colegiul National ‘Octav Onicescu', B
253. Liceul De Arta ‘Hariclea Darclee' Braila, BR
254. Liceul ‘Regele Ferdinand' Sighetu Marmatiei, MM
255. Liceul Teoretic ‘Independenta' Calafat, DJ
256. Liceul De Arte ‘Balasa Doamna' Targoviste, DB
257. Liceul Pentru Deficienti De Vedere, BZ
258. Grup Scolar Teologic Romano-catolic ‘Ham Janos', SM
259. Liceul Teoretic ‘C. A. Rosetti', B
260. Colegiul National Liceal ‘Alexandru Odobescu' Pi, AG
261. Liceul Teoretic ‘Nicolae Iorga', B
262. Liceul Teoretic ‘Petru Rares' Targu Lapus, MM
263. Colegiul National ‘Ion Creanga', B
264. Liceul Bilingv ‘Miguel De Cervantes', B
265. Liceul Teoretic ‘Traian Vuia' Faget, TM
266. Liceul Teologic Ortodox ‘ Sf. Constantin Brâncov, BV
267. Colegiul Economic ‘Transilvania' Tg Mures, MS
268. Colegiul National ‘Inochentie Micu Clain' Blaj, AB
269. Grup Scolar Cobadin, CT
270. Liceul Teologic Unitarian ‘Janos Zsigmond' Cluj-, CJ
271. Colegiul Economic ‘G. Baritiu' Sibiu, SB
272. Liceul De Arte Plastice ‘Hans Mattis-teutsch' Br, BV
273. Liceul Teoretic ‘Gustav Gundisch' Cisnadie, SB
274. Colegiul National ‘Garabet Ibraileanu' Iasi, IS
275. Liceul De Muzica Si Arte Plastice Alba Iulia, AB
276. Liceul De Arte Plastice ‘Corneliu Baba' Bistrta, BN
277. Colegiul National ‘Nicolae Iorga' Valenii De Mun, PH
278. Liceul De Arta ‘Margareta Sterian' Buzau, BZ
279. Liceul Ortodox ‘Sf. Nicolae' Zalau, SJ
280. Liceul ‘Ioan N. Roman' Constanta, CT
281. Liceul Teoretic ‘Vasile Goldis' Arad, AR
282. Liceul Teoretic ‘Panait Cerna' Braila, BR
283. Scoala Normala ‘Vasile Lupu' Iasi, IS
284. Liceul Teoretic ‘Ion Luca' Vatra Dornei, SV
285. Colegiul National ‘Iancu De Hunedoara' Hunedoara, HD
286. Liceul Teoretic ‘Emil Racovita' Galati, GL
287. Liceul De Arta ‘G. Apostu' Bacau, BC
288. Seminarul Teologic Liceal ‘Sfintii Imparati Cons, NT
289. Liceul Teoretic ‘Onisifor Ghibu' Sibiu, SB
290. Liceul Waldorf Timisoara, TM
291. Liceul Teoretic ‘Dante Alighieri', B
292. Liceul Teoretic ‘Onisifor Ghibu' Oradea, BH
293. Colegiul National ‘George Cosbuc' Motru, GJ
294. Liceul ‘Loewey Klara' Sighetu Marmatiei, MM
295. Liceul Teoretic ‘Lucian Blaga' Oradea, BH
296. Liceul Teoretic ‘Miron Costin' Iasi, IS
297. Colegiul ‘Emil Racovita' Brasov, BV
298. Colegiul Economic Municipiul Buzau, BZ
299. Colegiul National Vocational ‘Nicolae Titulescu', OT
300. Colegiul Silvic ‘Bucovina' Cimpulung Moldovenesc, SV
301. Liceul Teologic Baptist ‘Alexa Popovici'arad, AR
302. Liceul Pedagogic ‘Mircea Scarlat' Alexandria, TR
303. Colegiul Economic ‘Dimitrie Cantemir' Suceava, SV
304. Grupul Scolar ‘Serban Voda' Slanic, PH
305. Liceul De Arta Oradea, BH
306. Liceul Teoretic Negresti Oas, SM
307. Liceul Teologic Adventist ‘Maranatha' Cluj-napoc, CJ
308. Liceul De Arta Sibiu, SB
309. Liceul Teoretic ‘Alexandru Ioan Cuza' Iasi, IS
310. Liceul Teoretic ‘Ioan Cotovu' Harsova, CT
311. Seminarul Teologic Sf Nicolae Ramnicu Valcea, VL
312. Liceul Teoretic Iris Timisoara, TM
313. Colegiul National ‘I. L. Caragiale', B
314. Liceul Teoretic ‘Lucian Blaga' Cluj-napoca, CJ
315. Colegiul Economic ‘Mihail Kogalniceanu' Focsani, VN
316. Liceul Teoretic ‘Dan Barbilian' Campulung, AG
317. Liceul Teologic ‘Fericitul Ieremia' Onesti, BC
318. Liceul Teoretic Lupeni, HD
319. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Andrei' Ga, GL
320. Liceul Teoretic ‘Mircea Eliade' Intorsura Buzau, CV
321. Liceul Teologic Reformat Tg. Secuiesc, CV
322. Liceul Teoretic ‘Sfantu Nicolae' Gheorgheni, HR
323. Colegiul Economic ‘Hermes' Petrosani, HD
324. Liceul Teologic Roman-unit ‘Inocentiu Micu' Cluj, CJ
325. Liceul Teoretic Peciu Nou Timis, TM
326. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sfantul Grigo, DJ
327. Liceul Teologic Reformat Tg Mures, MS
328. Liceul Waldorf Iasi, IS
329. Colegiul National ‘Mircea Eliade' Sighisoara, MS
330. Seminarul Teologic Ortodox ‘Sf. Ioan Gura De Aur, DB
331. Liceul De Arta ‘I. St. Paulian', MH
332. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Ioan Gura, IL
333. Liceul Teologic Baptist Resita, CS
334. Liceul Teoretic ‘Petru Maior' Ocna-mures, AB
335. Liceul Teoretic ‘William Shakespeare', TM
336. Seminarul Teologic Liceal Ortodox Monahal Manast, BZ
337. Liceul Teoretic ‘Traian Vuia' Resita, CS
338. Colegiul National ‘Gheorghe Asachi' Piatra Neamt, NT
339. seminar Teologic Liceal Ortodox Constanta, CT
340. Liceul Teologic Adventist ‘Stefan Demetrescu', B
341. Colegiul Comercial ‘Virgil Madgearu' Tg-jiu, GJ
342. Liceul ‘Omnia' Constanta, CT
343. Colegiul National ‘Victor Babes', B
344. Colegiul National ‘Nicolae Titulescu' Craiova, DJ
345. Colegiul Tehnic Energetic Ramnicu Valcea, VL
346. Grupul Scolar ‘Nicanor Morosan' Pirtestii De Jos, SV
347. Liceul Teoretic Gataia, TM
348. Liceul Teologic Greco-catolic Oradea, BH
349. Grupul Scolar ‘Dr. Mihai Ciuca', BT
350. Liceul Teologic Reformat Cluj-napoca, CJ
351. Colegiul Economic ‘Partenie Cosma' Oradea, BH
352. Liceul De Muzica ‘George Enescu', B
353. Liceul De Muzica Bistrita, BN
354. Colegiul National Pedagogic ‘Gheorghe Lazar' Clu, CJ
355. Liceul De Muzica ‘Tudor Ciortea' Brasov, BV
356. Liceul Teoretic ‘Tudor Vladimirescu' Draganesti-, OT
357. Liceul Teoretic ‘ Emil Botta' Adjud, VN
358. Liceul ‘Mircea Eliade', B
359. Liceul Teoretic ‘Eugen Pora' Cluj-napoca, CJ
360. Grup Scolar ‘Petrache Poenaru', VL
361. Liceul Teoretic ‘Ion Cantacuzino' Pitesti, AG
362. Grupul Scolar ‘Vasile Cocea' Moldovita, SV
363. Colegiul National ‘David Prodan' Cugir, AB
364. Liceul Teoretic ‘Jean Monnet', B
365. Liceul Teoretic ‘Nicolae Jiga' Tinca, BH
366. Colegiul Romano-catolic ‘Sfantul Iosif', B
367. Liceul Teoretic ‘Al. I. Cuza', B
368. Liceul Teoretic ‘Octavian Goga' Huedin, CJ
369. Colegiul De Stiinte ‘Grigore Antipa' Brasov, BV
370. Liceul Teoretic ‘Neagoe Basarab' Oltenita, CL
371. Liceul ‘Kemeny Janos' Toplita, HR
372. Seminarul Teologic Ortodox ‘Mitropolit Simion S, AB
373. Liceul Teoretic Olteni, TR
374. Liceul Teoretic ‘Emil Racovita' Baia Mare, MM
375. Colegiul Comercial ‘Carol I' Constanta, CT
376. Colegiul National ‘Petru Rares' Beclean, BN
377. Colegiul National ‘Mihai Eminescu', B
378. Liceul De Arte Plastice ‘Romulus Ladea' Cluj-nap, CJ
379. Scoala Nationala De Gaz Medias, SB
380. Liceul De Arta ‘Marin Sorescu' Craiova, DJ
381. Liceul Cu Program Sportiv Braila, BR
382. Grupul Scolar ‘Nicolai Nanu' Brosteni, SV
383. Liceul Teoretic ‘Joseph Haltrich' Sighisoara, MS
384. Colegiul National ‘Avram Iancu' Cimpeni, AB
385. Liceul Cu Program Sportiv Suceava, SV
386. Liceul Teoretic ‘J. L. Calderon' Timisoara, TM
387. Colegiul National ‘Nicolae Titulescu' Pucioasa, DB
388. Liceul Teoretic Murfatlar, CT
389. Liceul Teologic Baptist ‘Logos', B
390. Colegiul ‘Mihai Eminescu' Bacau, BC
391. Colegiul Tehnic Bals, OT
392. Colegiul National De Arta ‘Octav Bancila' Iasi, IS
393. Grupul Scolar Nr 1 Cimpulung Moldovenesc, SV
394. Liceul Economic ‘Costin C. Kiritescu', B
395. Scoala Crestina ‘Filadelfia' Suceava, SV
396. Liceul Economic ‘Tara De Sus' Vatra Dornei, SV
397. Grupul Scolar ‘Petofi Sandor' Danesti, HR
398. Centrul Scolar Nr. 3, B
399. Liceul Teoretic ‘ Traian Lalescu', MH
400. Liceul Teoretic ‘Mihai Eminescu' Cluj-napoca, CJ
401. Scoala Normala ‘Bod Peter' Tg. Secuiesc, CV
402. Liceul Teoretic ‘Ion Agarbiceanu' Jibou, SJ
403. Colegiul ‘Andronic Motrescu' Radauti, SV

LICEE CU REZULTATE MEDIOCRE :

(De la primul maxim la nota medie 6)
404. Colegiul National ‘Aprily Lajos' Brasov, BV
405. Liceul Teoretic Cu Clasele I-xii ‘Ioan Petrus' O, IF
406. Liceul Teoretic ‘Tudor Vianu' Giurgiu, GR
407. Grup Scolar ‘George Emil Palade' Constanta, CT
408. Colegiul Economic Mangalia, CT
409. Centrul De Studii ‘Stefan Cel Mare Si Sfant' Buc, SV
410. Liceul Teoretic ‘Nemeth Laszlo' Baia Mare, MM
411. Colegiul National ‘Aurel Vlaicu' Orastie, HD
412. Liceul Pedagogic ‘Nicolae Bolcas' Beius, BH
413. Liceul Pedagogic ‘Sabin Dragoi' Deva, HD
414. Colegiul National De Informatica Piatra-neamt, NT
415. Colegiul Economic Administrativ Iasi, IS
416. Liceul Teologic Penticostal ‘Elim' Pitesti, AG
417. Colegiul National ‘Arany Janos' Salonta, BH
418. Liceul Teoretic ‘Josika Miklos' Turda, CJ
419. Liceul Teoretic ‘Solomon Halita' Singeorz-bai, BN
420. Liceul Teoretic Zimnicea, TR
421. Liceul De Muzica ‘Dinu Lipatti', B
422. Colegiul National ‘Iulia Hasdeu' Lugoj, TM
423. Colegiul Tehnic ‘Batthyany Ignac' Gheorgheni, HR
424. Seminarul Teologic Liceal Ortodox, B
425. Liceul Teoretic ‘Petofi Sandor' Sacuieni, BH
426. Liceul Teoretic ‘Ady Endre' Oradea, BH
427. Liceul Pedagogic ‘Matei Basarab' Slobozia, IL
428. Colegiul National ‘Ana Aslan' Braila, BR
429. Liceul Teoretic ‘ Duiliu Zamfirescu ‘ Odobesti, VN
430. Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva ‘Elena, VN
431. Liceul Teoretic Bratca, BH
432. Grupul Scolar ‘Sover Elek' Joseni, HR
433. Colegiul Economic ‘Ion Ghica' Targoviste, DB
434. Liceul Waldorf, B
435. Liceul Teoretic ‘Traian Doda' Caransebes, CS
436. Liceul Teoretic ‘Paul Georgescu ‘ Tandarei, IL
437. Liceul Teoretic ‘Alexandru Marghiloman' Buzau, BZ
438. Liceul De Arta ‘Victor Brauner' Piatra Neamt, NT
439. Liceul Pedagogic ‘Stefan Odobleja', MH
440. Liceul De Arte Plastice Timisoara, TM
441. Colegiul National ‘Octavian Goga' Marghita, BH
442. Liceul Teoretic Teius, AB
443. Liceul De Stiinte Ale Naturii ‘Grigore Antipa', BT
444. Liceul Economic Vasile Conta Tg Neamt, NT
445. Grupul Scolar ‘Csiki Gergely' Arad, AR
446. Colegiul National De Informatica ‘Spiru Haret' S, SV
447. Grup Scolar Sanitar, BN
448. Seminarul Teologic Liceal Ortodox Cluj-napoca, CJ
449. Grupul Scolar ‘Nicolae Balcescu' Flaminzi, BT
450. Liceul ‘Alexandru Mocioni' Ciacova, TM
451. Grupul Scolar ‘Iorgu Virnav Liteanu' Liteni, SV
452. Colegiul Economic ‘A. D. Xenopol', B
453. Grupul Scolar ‘Liviu Rebreanu' Balan, HR
454. Liceul Teoretic ‘S. Haret' Moinesti, BC
455. Liceul Teologic Adventist Craiova, DJ
456. Colegiul National De Arta ‘Ion Vidu' Timisoara, TM
457. Colegiul Economic ‘Virgil Madgearu' Ploiesti, PH
458. Colegiul Economic ‘Anghel Rugina' Vaslui, VS
459. Liceul Sportiv ‘Avram Iancu' Zalau, SJ
460. Grup Scolar Economic ‘Elina Matei Basarab' Rimni, BZ
461. Liceul ‘Stefan Diaconescu' Potcoava, OT
462. Colegiul Economic ‘Nicolae Titulescu' Baia Mare, MM
463. Colegiul National Pedagogic ‘Carol I' Campulung, AG
464. Liceul De Arte Plastice ‘Nicolae Tonitza', B
465. Colegiul Economic Ramnicu Valcea, VL
466. Liceul Teoretic ‘Mihai Eminescu' Birlad, VS
467. Liceul Teoretic ‘Stefan Cel Mare' Orasul Rm. Sar, BZ
468. Liceul Cu Program Sportiv ,tg-jiu, GJ
469. Liceul Teoretic ‘C. Noica' Sibiu, SB
470. Grupul Scolar Iacobeni, SV
471. Grup Scolar Dumbraveni, SV
472. Liceul Teoretic ‘Miron Costin' Pascani, IS
473. Grupul Scolar Tehnic Videle, TR
474. Liceul Penticostal Baia Mare, MM
475. Colegiul National ‘Samuil Vulcan' Beius, BH
476. Liceul Teoretic ‘Stefan Odobleja', B
477. Liceul Cu Program Sportiv Bistrita, BN
478. Grupul Scolar Bivolarie, SV
479. Liceul Teoretic ‘Mihail Sebastian' Braila, BR
480. Liceul Teoretic ‘Petru Maior' Gherla, CJ
481. Liceul Teoretic ‘Dr. Constantin Angelescu', B
482. Liceul Teoretic ‘Ion Ghica' Racari, DB
483. Colegiul National ‘Mihai Viteazul' Sf. Gheorghe, CV
484. Colegiul Ucecom ‘Spiru Haret' Bucuresti, B
485. Liceul De Arta ‘Aurel Popp' Satu Mare, SM
486. Colegiul Tehnic ‘A. T. Laurian' Agnita, SB
487. Colegiul National ‘Al. D. Ghica' Alexanria, TR
488. Colegiul National Pedagogic ‘Stefan Cel Mare' Ba, BC
489. Grupul Scolar Sanitar Baia Mare, MM
490. Grupul Scolar Agricol Dorna Candrenilor, SV
491. Liceul Teologic Reformat Satu Mare, SM
492. Grup Scolar ‘Petru Maior' Reghin, MS
493. Grup Scolar ‘Radu Petrescu' Prundu Birgaului, BN
494. Liceul Cu Program Sportiv ‘Bihorul' Oradea, BH
495. Grup Scolar ‘Antim Ivireanu' Ramnicu Valcea, VL
496. Liceul Teoretic ‘Henri Coanda' Craiova, DJ
497. Colegiul Tehnic Radauti, SV
498. Colegiul National ‘C. Negri' Tirgu Ocna, BC
499. Colegiul National ‘Avram Iancu' Stei, BH
500. Liceul Teoretic Novaci, GJ
501. Liceul Teoretic ‘George Moroianu' Sacele, BV
502. Grup Scolar ‘Traian Grozavescu' Nadrag, TM
503. Liceul Teoretic Pogoanele Oras Pogoanele, BZ
504. Colegiul ‘Dobrogea' Castelu, CT
505. Liceul Teologic Ortodox ‘Episcop Roman Ciorogari, BH
506. Grupul Scolar Industrial ‘Ion Buteanu' Gurahont, AR
507. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Vasile Ce, IS
508. Liceul ‘Taras Sevcenko' Sighetu Marmatiei, MM
509. Grup Scolar Economic Administrativ Si De Servici, VL
510. Grupul Scolar ‘Dimitrie Filisanu' Filiasi, DJ
511. Colegiul National ‘Titu Maiorescu' Aiud, AB
512. Grupul Scolar Administrativ Si De Servicii ‘Vict, PH
513. Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti, VL
514. Grup Scolar Industrial Popesti, BH
515. Liceul Economic ‘Apolonius' Petrosani, HD
516. Colegiul National De Informatica ‘Traian Lalescu, HD
517. Liceul De Arta ‘Dimitrie Cuclin' Galati, GL
518. Colegiul National ‘I. C. Bratianu' Hateg, HD
519. Grupul Scolar ‘Regina Maria' Dorohoi, BT
520. Liceul ‘George Pop De Basesti' Sighetu Marmatiei, MM
521. Liceul Cu Program Sportiv Vaslui, VS
522. Liceul Comercial ‘Spiru Haret' Piatra Neamt, NT
523. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Filofteea, IF
524. Grupul Scolar Tehnic Draganesti Vlasca, TR
525. Liceul Teologic Romano-catolic ‘Sfanta Elisabeta, HR
526. Liceul Teoretic Ladesti, VL
527. Centrul Scolar ‘Regina Elisabeta', B
528. Liceul Teoretic ‘Tudor Arghezi' Craiova, DJ
529. Liceul Teologic Romano-catolic ‘Gerhardinum' Tim, TM
530. Liceul De Muzica Si Arte Plastice ‘C-tin Brailoi, GJ
531. Liceul Pentru Deficienti De Vedere Cluj-napoca, CJ
532. Liceul Teoretic Buzias Timis, TM
533. Liceul De Arta ‘Ioan Sima' Zalau, SJ
534. Grup Scolar ‘Constantin Brancoveanu' Horezu, VL
535. Liceul Teologic Reformat Sf. Gheorghe, CV
536. Grup Scolar Darabani, BT
537. Grup Scolar Industrial ‘Dragomir Hurmuzescu' Med, CT
538. Liceul ‘Victor Babes' Cluj-napoca, CJ
539. Grupul Scolar Industrial ‘Gh. Asachi' Galati, GL
540. Liceul De Arta ‘Dinu Lipatti' Pitesti, AG
541. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Neagoe Voda B, AG
542. Liceul De Arta ‘Plugor Sandor' Sf. Gheorghe, CV
543. Liceul Teoretic ‘Grigore Tocilescu' Mizil, PH
544. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Dumitru Stani, BV
545. Grup Scolar Industrial Suncuius, BH
546. Grup Scolar ‘Baroti Szabo David' Baraolt, CV
547. Liceul De Informatica ‘Stefan Odobleja' Craiova, DJ
548. Liceul Teoretic Gradistea, VL
549. Colegiul National ‘Calistrat Hogas' Tecuci, GL
550. Liceul De Arta ‘Sabin Dragoi' Arad, AR
551. Liceul Teoretic ‘Lucian Blaga', B
552. Colegiul ‘Spiru Haret' Ploiesti, PH
553. Liceul De Arta ‘Nagy Istvan' Miercurea Ciuc, HR
554. Colegiul Economic Calarasi, CL
555. Liceul Teoretic ‘Brancoveanu Voda' Urlati, PH
556. Liceul Iancu Jianu, OT
557. Colegiul Economic ‘Virgil Madgearu' Galati, GL
558. Grup Scolar ‘Domokos Kazmer' Sovata, MS
559. Grupul Scolar Economic, Administrativ Si De Serv, BN
560. Seminarul Teologic ‘Sf. Calinic Cernicanul' Turnu, TR
561. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Veniamin Cost, NT
562. Liceul Teoretic Zarnesti, BV
563. Liceul Teoretic ‘Stefan Cel Mare' Harlau, IS
564. Colegiul Tehnic ‘Dimitrie Ghika' Comanesti, BC
565. Liceul Teoretic ‘Traian Lalescu' Resita, CS
566. Grupul Scolar ‘Dimitrie Bolintineanu' Bolintin-v, GR
567. Liceul Teoretic Cu Clasele I-xii ‘Alexandru Rose, IF
568. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Gheorghe', NT
569. Grup Scolar Sanitar ‘Vasile Voiculescu' Oradea, BH
570. Liceul Teoretic ‘C. Angelescu' Ianca, BR
571. Grupul Scolar Constructii De Masini Gheorgheni, HR
572. Liceul Pedagogic ‘Constantin Diaconovici Loga' C, CS
573. Grupul Scolar Pancota, AR
574. Liceul Teoretic ‘Ion Barbu' Pitesti, AG
575. Grupul Scolar ‘Kos Karoly' Odorheiu Secuiesc, HR
576. Grup Scolar ‘Ion Caian Romanul' Caianu Mic, BN
577. Grupul Scolar Agromontan ‘Tesila' Valea Doftanei, PH
578. Grupul Scolar Codaesti, VS
579. Liceul Teoretic ‘Tudor Vladimirescu', B
580. Grupul Scolar Bicaz, NT
581. Colegiul Economic Arad, AR
582. Liceul De Coregrafie ‘Floria Capsali', B
583. Liceul Teoretic Cu Clasele I-xii ‘Traian Lalescu, IF
584. Liceul Teoretic ‘Emil Racovita' Vaslui, VS
585. Grupul Scolar Bratianu Dragasani, VL
586. Grupul Scolar ‘Constantin Cantacuzino' Baicoi, PH
587. Liceul Teologic Penticostal ‘Emanuel', B
588. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Iustin Patria, AG
589. Grupul Scolar ‘Zeyk Domokos' Cristuru Secuiesc, HR
590. Grup Scolar De Industrie Alimentara Constanta, CT
591. Liceul Cu Program Sportiv Iasi, IS
592. Liceul Teoretic ‘Petru Cercel' Targoviste, DB
593. Liceul Cu Program Sportiv, BT
594. Liceul De Muzica Si Arte Plastice ‘Sigismund Tod, HD
595. Grupul Scolar ‘Tomsa Voda' Solca, SV
596. Colegiul Tehnic ‘Ioan Ciordas' Beius, BH
597. Centrul Scolar Arad, AR
598. Liceul Teoretic ‘Ioan Slavici' Panciu, VN
599. Liceul Teoretic ‘Aurel Vlaicu' Breaza, PH
600. Liceul Cu Program Sportiv ‘Petrache Triscu' Crai, DJ
601. Colegiul Tehnic ‘Mihai Bacescu' Falticeni, SV
602. Colegiul National ‘Kemal Ataturk' Medgidia, CT
603. Liceul Pedagogic ‘Al. Vlahuta' Birlad, VS
604. Liceul Teoretic ‘Dunarea' Galati, GL
605. Liceul Cu Program Sportiv Slatina, OT
606. Colegiul Economic ‘Ion Ghica' Braila, BR
607. Liceul Cu Program Sportiv Cluj-napoca, CJ
608. Liceul De Arta ‘George Georgescu' Tulcea, TL
609. Colegiul National ‘Avram Iancu' Brad, HD
610. Grupul Scolar ‘Eotvos Jozsef' Odorheiu Secuiesc, HR
611. Grupul Scolar ‘Oltea Doamna' Dolhasca, SV
612. Liceul Teologic Ortodox ‘Nicolae Steinhardt' Sat, SM
613. Colegiul Economic ‘Dionisie Pop Martian' Alba Iu, AB
614. Colegiul Tehnic ‘G-ral Gheorghe Magheru' Tirgu-j, GJ
615. Liceul Cu Program Sportiv + Clubul Sportiv Scola, MM
616. Liceul De Arta ‘Gheorghe Tattarescu' Focsani, VN
617. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Iosif Mar, MM
618. Grupul Scolar ‘Mihai Viteazul' Ineu, AR
619. Liceul Particular ‘Henri Coanda' Dej, CJ
620. Liceul Teoretic ‘Dimitrie Bolintineanu', B
621. Grup Scolar ‘Carmen Sylva' Eforie Sud, CT
622. Colegiul Economic ‘Gheorghe Dragos' Satu Mare, SM
623. Grup Scolar Stefanesti, BT
624. Liceul ‘Tivai Nagy Imre' Sinmartin, HR
625. Liceul Teoretic Periam Timis, TM
626. Liceul Reformat ‘Wesselenyi' Zalau, SJ
627. Grupul Scolar Industrial Sebis, AR
628. Grupul Scolar ‘Puskas Tivadar' Ditrau, HR
629. Liceul Teologic Tg-jiu, GJ
630. Liceul Teoretic ‘Bogdan Voda' Viseu De Sus, MM
631. Liceul Teoretic ‘Mihail Sadoveanu', B
632. Liceul Teoretic ‘Brassai Samuel' Cluj-napoca, CJ
633. Grupul Scolar Beliu, AR
634. Liceul Cu Program Sportiv Brasov, BV
635. Liceul Teoretic ‘Eugen Lovinescu', B
636. Liceul Teoretic ‘Iulia Zamfirescu' Mioveni, AG
637. Liceul Teoretic Piatra, TR
638. Grup Scolar ‘Sfantu Nicolae' Deta, TM
639. Liceul De Arta ‘Sabin Pauta' Resita, CS
640. Colegiul Tehnic Tirnaveni, MS
641. Colegiul National ‘Aurel Vlaicu', B
642. Grupul Scolar Industrial Energetic Cernavoda, CT
643. Grup Scolar Industrial Ludus, MS
644. Grup Scolar ‘Gheorghe Marinescu' Tg Mures, MS
645. Grupul Scolar Agricol ‘Horea' Marghita, BH
646. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Asachi' Onesti, BC
647. Liceul Teoretic ‘Tata Oancea' Bocsa, CS
648. Grup Scolar ‘Teglas Gabor' Deva, HD
649. Liceul Teoretic Azuga, PH
650. Colegiul National Economic ‘Andrei Barseanu' Bra, BV
651. Liceul Pedagogic Tulcea, TL
652. Grupul Scolar ‘Udriste Nasturel' Hotarele, GR
653. Liceul Cu Program Sportiv ‘Iolanda Balas Soter', BZ
654. Liceul Teoretic Bulgar ‘Hristo Botev', B
655. Liceul Teoretic ‘Lascar Rosetti' Raducaneni, IS
656. Colegiul Economic ‘Maria Teiuleanu' Pitesti, AG
657. Liceul Teoretic ‘Ioan Buteanu' Somcuta Mare, MM
658. Colegiul National ‘Ana Aslan' Timisoara, TM
659. Colegiul Economic ‘Emanuil Gojdu' Hunedoara, HD
660. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Episcop Ioan, CS
661. Liceul Teoretic ‘Vlad Tepes' Timisoara, TM
662. Liceul Cu Program Sportiv Focsani, VN
663. Liceul Teoretic ‘Axente Sever' Medias, SB
664. Seminarul Teologic Ortodox ‘Teoctist Patriarhul', GR
665. Liceul Teologic Baptist Timisoara, TM
666. Grupul Scolar ‘Dr. Florian Ulmeanu' Ulmeni, MM
667. Grup Scolar Industrial Tasnad, SM
668. Grupul Scolar Industrial Energetic Campina, PH
669. Grupul Scolar ‘Demostene Botez' Trusesti, BT
670. Liceul ‘Hercules' Baile Herculane, CS
671. Liceul Banatean Otelu Rosu, CS
672. Grupul Scolar ‘George Vilsan' Faurei, BR
673. Liceul Teoretic ‘Jean Bart' Sulina, TL
674. Liceul Particular ‘Virgil Madgearu' Suceava, SV
675. Grup Scolar ‘Sf. Gheorghe' Sangeorgiu De Padure, MS
676. Grup Scolar Industrial De Electrotehnica Si Tele, CT
677. Colegiul Economic ‘Iulian Pop' Cluj-napoca, CJ
678. Grup Scolar ‘Cserey-goga', SJ
679. Liceul Teoretic ‘Gh. Lazar' Avrig, SB
680. Liceul ‘Gaudeamus' Constanta, CT
681. Grupul Scolar ‘Simion Stolnicu' Comarnic, PH
682. Liceul Teoretic Cu Clasele I-xii ‘Horia Hulubei', IF
683. Grup Scolar ‘G. P. De Basesti' Cehu Silvaniei, SJ
684. Colegiul National ‘Bethlen Gabor' Aiud, AB
685. Grupul Scolar Corund, HR
686. Colegiul Tehnic ‘Nicolae Balcescu' Bals, OT
687. Grup Scolar Mihailesti, GR
688. Liceul ‘Marin Preda', B
689. Colegiul Economic ‘P. S. Aurelian' Slatina, OT
690. Grupul Scolar ‘Vasile Sav' Roman, NT
691. Liceul Teoretic ‘Mihai Veliciu' Chisineu-cris, AR
692. Seminarul Teologic Liceal Ortodox Arad, AR
693. Grupul Scolar Cioranii De Jos, PH
694. Liceul Teoretic ‘Vasile Alecsandri' Sabaoani, NT
695. Grupul Scolar ‘Avram Iancu' Sibiu, SB
696. Liceul Teoretic ‘Gheorghe Munteanu Murgoci' Maci, TL
697. Grup Scolar ‘Octavian Goga' Jibou, SJ
698. Grupul Scolar ‘Gabor Aron' Vlahita, HR
699. Liceul Teoretic ‘Gelu Voievod' Gilau, CJ
700. Colegiul Sportiv ‘Nadia Comaneci' Onesti, BC
701. Liceul Teologic Romano-catolic ‘Grof Majlath Gus, AB
702. Liceul Teologic Reformat ‘Lorantffy Zsuzsanna' O, BH
703. Colegiul Economic ‘Ion Ghica' Bacau, BC
704. Liceul Teoretic Hyperion, B
705. Liceul Economic Administrativ Rosiorii De Vede, TR
706. Colegiul Tehnic ‘Al. I. Cuza' Suceava, SV
707. Colegiul Economic ‘Delta Dunarii' Tulcea, TL
708. Liceul Teoretic ‘Mircea Eliade' Resita, CS
709. Liceul Teoretic ‘Adam Muller Guttenbrunn' Arad, AR
710. Colegiul Tehnic Agricol ‘Alexandru Borza' Geoagi, HD
711. Grupul Scolar Corbu, HR
712. Liceul Teoretic Baile Govora, VL
713. Grup Scolar ‘Mihai Viteazul' Zalau, SJ
714. Liceul Teoretic ‘Iancu C. Vissarion' Titu, DB
715. Grupul Scolar Industrial Bucecea, BT
716. Colegiul Tehnic ‘Latcu Voda' Siret, SV
717. Liceul Cu Program Sportiv Satu Mare, SM
718. Liceul Teoretic Bechet, DJ

LICEE SLABE :

(De la nota medie 6 la nota medie 4)
719. Liceul Teoretic ‘Bela Bartok' Timisoara, TM
720. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Asachi', BT
721. Liceul Cu Program Sportiv Roman, NT
722. Liceul Cu Program Sportiv Din Piatra Neamt, NT
723. Liceul Profesia, B
724. Grup Scolar Industrial Suplacu De Barcau, BH
725. Liceul Teoretic Negru Voda, CT
726. Liceul Teoretic ‘Constantin Brancoveanu', B
727. Grupul Scolar Borsa, MM
728. Seminarul Teologic Liceal Ortodox ‘Sf. Ioan Casi, TL
729. Liceul Teoretic ‘Concord' Fetesti, IL
730. Liceul Cu Program Sportiv ‘Szasz Adalbert' Tg M, MS
731. Liceu Teoretic ‘Dositei Obradovici' Timisoara, TM
732. Grupul Scolar Agricol ‘Cezar Nicolau' Branesti, IF
733. Grup Scolar ‘Lucian Blaga' Reghin, MS
734. Liceul Teologic Greco-catolic ‘Sfantul Vasile Ce, AB
735. Liceul National Cu Program De Atletism Campulung, AG
736. Colegiul National ‘Mihai Eminescu' Toplita, HR
737. Colegiul Agricol Falticeni, SV
738. Liceul ‘Bogdan Voda ‘ Halaucesti, IS
739. Liceul Teologic Penticostal Logos Timisoara, TM
740. Colegiul Tehnic Vadu Crisului, BH
741. Grupul Scolar ‘J Gregor Tajovski' Nadlac, AR
742. Liceul Teoretic ‘General Dragalina' Oravita, CS
743. Grupul Scolar De Industrie Usoara Cisnadie, SB
744. Colegiul Tehnic De Comunicatii ‘Augustin Maior', CJ
745. Grupul Scolar Savarsin, AR
746. Liceul Cu Program Sportiv Galati, GL
747. Liceul Greco-catolic ‘Timotei Cipariu', B
748. Grup Scolar ‘Nicolae Balcescu' Oltenita, CL
749. Grupul Scolar ‘Mihail Sadoveanu' Borca, NT
750. Liceul Sportiv Alba Iulia, AB
751. Liceul Teoretic ‘Constantin Noica' Alexandria, TR
752. Grupul Scolar ‘Matei Basarab', MH
753. Liceul Teoretic ‘Diaconovici - Tietz' Resita, CS
754. Liceu ‘Don Orione' Oradea, BH
755. Grupul Scolar ‘Eremia Grigorescu' Tg. Bujor, GL
756. Colegiul Silvic Gurghiu, MS
757. Colegiul Tehnic ‘Danubius' Corabia, OT
758. Colegiul Economic ‘F. S. Nitti' Timisoara, TM
759. Grup Scolar Teologic Romano-catolic ‘Josephus Ca, SM
760. Colegiul Tehnic ‘I. Borcea' Buhusi, BC
761. Liceul Teoretic Milenium Timisoara, TM
762. Colegiul Tehnic ‘Infoel' Bistrita, BN
763. Colegiul ‘Ion Kalinderu' Busteni, PH
764. Liceul Traian Lalescu, B
765. Grupul Scolar Economic ‘J. Lebel' Talmaciu, SB
766. Grupul Scolar Maneciu-ungureni, PH
767. Liceul ‘Phoenix', B
768. Liceul ‘Cronos', B
769. Grup Scolar ‘Ionita G. Andron' Negresti-oas, SM
770. Grupul Scolar Cermei, AR
771. Liceul Economic ‘Petre S. Aurelian' Braila, BR
772. Colegiul Economic ‘Pintea Viteazu' Cavnic, MM
773. Grupul Scolar ‘Dimitrie Negreanu', BT
774. Colegiul ‘Mihail Cantacuzino' Sinaia, PH
775. Colegiul National Sportiv ‘Cetate' Deva, HD
776. Liceul Teoretic Maciuca, VL
777. Liceul Teoretic Osica De Sus, OT
778. Grupul Scolar Economic Administrativ Piatra Neam, NT
779. Grup Scolar ‘Virgil Madgearu' Iasi, IS
780. Liceul ‘Sextil Puscariu' Bran, BV
781. Grupul Scolar Industrial Insuratei, BR
782. Grupul Scolar Agromontan ‘Romeo Constantinescu', PH
783. Grup Scolar ‘Dimitrie Leonida' Constanta, CT
784. Colegiul Tehnic ‘Constantin Brancusi' Oradea, BH
785. Colegiul Tehnic ‘Banyai Janos' Odorheiu Secuiesc, HR
786. Colegiul Tehnic ‘Vasile Parvan' Constanta, CT
787. Colegiul Tehnic Energetic Sibiu, SB
788. Colegiul Tehnic ‘George Baritiu' Baia Mare, MM
789. Liceul Cu Program Sportiv Bacau, BC
790. Colegiul Tehnic Energetic Constanta, CT
791. Colegiul Tehnic Forestier Ramnicu Valcea, VL
792. Liceul Piatra-olt, OT
793. Grup Scolar ‘Grigore Tabacaru'bacau, BC
794. Liceul ‘George Calinescu', B
795. Liceul Teoretic Cujmir, MH
796. Grupul Scolar Forestier Campina, PH
797. Grupul Scolar Economic ‘Joannes Kajoni' Miercur, HR
798. Liceul Cu Program Sportiv Pitesti, AG
799. Liceul Teoretic ‘Ion Neculce' Targu Frumos, IS
800. Colegiul Tehnic ‘Nicolae Titulescu' Medgidia, CT
801. Colegiul Tehnic ‘Matei Basarab' Caracal, OT
802. Grup Scolar ‘Romulus Paraschivoiu' Lovrin, TM
803. Colegiul Tehnic De Arhitectura Si Lucrari Public, B
804. Grup Scolar ‘Samuil Micu' Sarmasu, MS
805. Liceul Teoretic ‘Ioan Jebelean', TM
806. Liceul Teoretic ‘Emil Racovita' Techirghiol, CT
807. Colegiul Tehnic ‘Traian Vuia' Oradea, BH
808. Liceul ‘George Pop De Basesti' Ulmeni, MM
809. Grupul Scolar Economic ‘Ioan Lupas' Saliste, SB
810. Grupul Scolar Marasesti, VN
811. Grupul Scolar ‘Nicolae Teclu' Copsa Mica, SB
812. Grup Scolar ‘Lazar Edeleanu' Navodari, CT
813. Grupul Scolar ‘Moga Voievod' Halmagiu, AR
814. Grupul Scolar ‘Vasile Deac' Vatra Dornei, SV
815. Grupul Scolar De Cooperatie, BT
816. Grup Scolar Industrial Minier Rovinari, GJ
817. Colegiul Economic ‘Hermes', B
818. Colegiul Agricol Valea Lui Mihai, BH
819. Colegiul National Economic ‘Gheorghe Chitu' Crai, DJ
820. Grup Scolar Economic De Turism Iasi, IS
821. Grupul Scolar Industrial ‘Toma N. Socolescu' Ploi, PH
822. Liceul Teoretic ‘Nichita Stanescu', B
823. Liceul Vitomiresti, OT
824. Colegiul Tehnic ‘Victor Ungureanu' Campia Turzii, CJ
825. Grup Scolar Silvic Nasaud, BN
826. Grup Scolar Economic Administrativ ‘Mircea Vulca, B
827. Grup Scolar ‘Ioachim Pop' Ileanda, SJ
828. Liceul Teoretic ‘Dr. Boros Fortunat' Zetea, HR
829. Grup Scolar Industrial ‘Ion Banescu' Mangalia, CT
830. Liceul Cu Program Sportiv ‘Banatul' Timisoara, TM
831. Colegiul Tehnic ‘Ana Aslan' Cluj-napoca, CJ
832. Grupul Scolar ‘Tase Dumitrescu' Mizil, PH
833. Colegiul Tehnic ‘Petru Musat' Suceava, SV
834. Grupul Scolar ‘Sf. Maria' Galati, GL
835. Grup Scolar ‘Ion Podaru' Ovidiu, CT
836. Liceul Teoretic Codlea, BV
837. Grupul Scolar De Turism Si Alimentatie Publica B, BV
838. Grup Scolar De Cooperatie Constanta, CT
839. Grup Scolar Industrial Sarmasag, SJ
840. Grupul Scolar ‘Traian Vuia' Craiova, DJ
841. Colegiul Agricol ‘D. P. Barcianu' Sibiu, SB
842. Liceul Particular ‘Concord' Tg. Mures, MS
843. Grupul Scolar De Constructii ‘Kos Karoly' Mierc, HR
844. Colegiul Tehnic ‘Grigore Cobalcescu'moinesti, BC
845. Grup Scolar ‘C. A. Rosetti' Constanta, CT
846. Grup Scolar ‘Electromures' Tg Mures, MS
847. Grup Scolar Energetic Nr. 1 (ec. Teodoroiu) Tg-jiu, GJ
848. Colegiul ‘Nicolae Titulescu' Brasov, BV
849. Liceul Teologic Penticostal Arad, AR
850. Colegiul Tehnic Feroviar ‘Mihai I', B
851. Grup Scolar ‘Grigore Moisil' Bacau, BC
852. Grup Scolar Industrial ‘Nicolae Teclu', B
853. Grup Scolar Agricol Beclean, BN
854. Colegiul Tehnic ‘Traian', B
855. Colegiul Tehnic ‘Mediensis' Medias, SB
856. Grupul Scolar ‘Venczel Jozsef' Miercurea Ciuc, HR
857. Grup Scolar Economic Justinian Marina Baile Olan, VL
858. Colegiul National ‘Emil Racovita' Iasi, IS
859. Liceul Teoretic ‘Anastase Basota' Pomirla, BT
860. Grupul Scolar Industrial Constructii De Masini M, SB
861. Liceul Cu Program Sportiv Sebes, AB
862. Grup Scolar ‘Al. Ioan Cuza' Slobozia, IL
863. Colegiul Tehnic ‘Tomis' Constanta, CT
864. Grup Scolar ‘Voievodul Gelu' Zalau, SJ
865. Colegiul Tehnic ‘Mihai Viteazu' Vulcan, HD
866. Grupul Scolar ‘Atanasie Marienescu' Lipova, AR
867. Grup Scolar Industrial Constructii Montaj Dej, CJ
868. Colegiul Tehnic ‘Henri Coanda' Tg-jiu, GJ
869. Colegiul Tehnic ‘Alexandru Roman' Alesd, BH
870. Liceul ‘Horea Closca Si Crisan' Cluj-napoca, CJ
871. Liceul Teoretic ‘Constantin Romanu Vivu' Teaca, BN
872. Colegiul Tehnic ‘Transilvania' Oradea, BH
873. Liceul Economic Bucuresti, B
874. Liceul Teoretic Ghelari, HD
875. Liceul Teoretic Cu Clasele I-xii ‘Mihail Kogalni, IF
876. Grupul Scolar Industrial ‘1 Mai' Ploiesti, PH
877. Colegiul Tehnic De Material Rulant Pentru Transp, B
878. Colegiul Economic ‘Viilor', B
879. Liceul ‘George Pop De Basesti' Baia Mare, MM
880. Liceul ‘St. O. Iosif' Rupea, BV
881. Grupul Scolar Agricol Scornicesti, OT
882. Colegiul Tehnic ‘Pontica' Constanta, CT
883. Colegiul Tehnic ‘Aurel Vijoli' Fagaras, BV
884. Liceul ‘Stefan Cel Mare Si Sfant' Botosani, BT
885. Colegiul ‘Grigore Antipa' Bacau, BC
886. Liceul Teoretic ‘Gheorghe Magheru' Cetate, DJ
887. Colegiul Tehnic ‘Aurel Vlaicu' Baia Mare, MM
888. Liceul Bilingv ‘Decebal', B
889. Colegiul Tehnic ‘Independenta' Sibiu, SB
890. Colegiul ‘Henri Coanda' Bacau, BC
891. Grupul Scolar ‘Dumitru Dumitrescu' Buftea, IF
892. Grupul Scolar Industrial ‘Anghel Saligny' Braila, BR
893. Colegiul Tehnic ‘Danubiana' Roman, NT
894. Grupul Scolar ‘Al. Vlahuta' Sendriceni, BT
895. Colegiul ‘Mihai Viteazul' Bumbesti-jiu, GJ
896. Grupul Scolar ‘Voievodul Mircea' Targoviste, DB
897. Grup Scolar ‘Gabor Aron' Tg. Secuiesc, CV
898. Liceul Teoretic ‘Mihai Viteazul' Visina, DB
899. Grup Scolar ‘Carsium' Harsova, CT
900. Liceul Particular Nr. 1 Piatra Neamt, NT
901. Grupul Scolar ‘Simion Mehedinti' Vidra, VN
902. Colegiul Tehnic ‘Petru Rares', B
903. Grup Scolar ‘Nicolaus Olahus' Orastie, HD
904. Colegiul Tehnic ‘Iuliu Maniu' Simleu Silvaniei, SJ
905. Grupul Scolar Agricol ‘Av. Dr. Ioan Senchea' Fag, BV
906. Liceul ‘George Pop De Basesti' Viseu De Sus, MM
907. Colegiul Tehnic ‘C. D. Nenitescu' Baia Mare, MM
908. Scoala De Arte Si Meserii ‘Constantin Brancusi', MS
909. Grupul Scolar Silvic ‘Dr. Nicolae Rucareanu' Bra, BV
910. Colegiul Tehnic ‘Ion Creanga', NT
911. Liceul Teoretic Dumbraveni, SB
912. Colegiul Tehnic ‘Mircea Cristea' Brasov, BV
913. Colegiul Tehnic ‘Alexe Marin' Slatina, OT
914. Grupul Scolar ‘Stefan Cel Mare Si Sfant' Vorona, BT
915. Grupul Scolar Economic Administrativ Si De Servi, IF
916. Grup Scolar Economic - Administrativ Berde Aron, CV
917. Grup Scolar ‘Horea, Closca Si Crisan' Abrud, AB
918. Grup Scoalr ‘Liviu Rebreanu' Hida, SJ
919. Grup Scolar ‘Constantin Bratescu' Isaccea, TL
920. Grupul Scolar ‘Szekely Karoly' Miercurea Ciuc, HR
921. Grup Scolar ‘Danubius' Calarasi, CL
922. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Lazar' Plopeni, PH
923. Grup Scolar ‘ Valeriu Braniste ‘ Lugoj, TM
924. Colegiul Tehnic De Industrie Alimentara Suceava, SV
925. Grupul Scolar ‘Ion Nistor' Vicovu De Sus, SV
926. Grup Scolar Iernut, MS
927. Grupul Scolar ‘Horia Vintila' Segarcea, DJ
928. Grup Scolar Agricol Cadea, BH
929. Grupul Scolar Agricol ‘Timotei Cipariu' Dumbrave, SB
930. Grupul Scolar ‘Iuliu Maniu' Arad, AR
931. Liceul Teoretic ‘Adrian Paunescu' Barca, DJ
932. Grupul Scolar Industrial ‘Stefan Procopiu' Vaslu, VS
933. Grup Scolar Industrial De Petrol Ticleni, GJ
934. Grup Scolar Forestier Rucar, AG
935. Grup Scolar ‘Constantin Brancusi' Petrila, HD
936. Grup Scolar ‘Grigore Moisil' Bistrita, BN
937. Colegiul Tehnic ‘Dr. Ioan Ratiu' Turda, CJ
938. Liceul Teologic Romano Catolic ‘Szent Laszlo' Or, BH
939. Centrul De Studii ‘Stefan Cel Mare Si Sfant' Buc, B
940. Liceul Teoretic Filipestii De Padure, PH
941. Liceul Teoretic ‘Petru Rares' Feldioara, BV
942. Liceul Particular ‘Marin Coman' Galati, GL
943. Liceul De Management Economic Si Drept Administr, CJ
944. Colegiul Tehnic ‘Elisa Zamfirescu' Satu Mare, SM
945. Grup Scolar Huedin, CJ
946. Grupul Scolar ‘Zimmethausen' Borsec, HR
947. Colegiul Tehnic ‘Costin D. Neni?escu' Pitesti, AG
948. Colegiul Preuniversitar ‘Dr. I. C. Cantacuzino', B
949. Colegiul Tehnic ‘Anghel Saligny' Cluj-napoca, CJ
950. Grupul Scolar ‘Charles Laugier' Craiova, DJ
951. Liceul ‘Ion Heliade Radulescu' Targoviste, DB
952. Grup Scolar ‘Petre P. Carp' Tibanesti, IS
953. Grup Scolar ‘Ovid Densusianu' Calan, HD
954. Colegiul Agricol ‘Gheorghe Ionescu-sisesti' Vale, PH
955. Grup Scolar ,,nicolae Balcescu' Intorsura Buzaul, CV
956. Grup Scolar Gherla, CJ
957. Grupul Scolar Industrial Rasnov, BV
958. Colegiul Silvic ‘Theodor Pietraru' Branesti, IF
959. Grup Scolar ‘Apor Peter' Tg. Secuiesc, CV
960. Grup Scolar ‘Gheorghe Duca' Constanta, CT
961. Colegiul ‘Emil Negrutiu' Turda, CJ
962. Grup Scolar Agricol Biled, TM
963. Liceul Particular ‘D. Cantemir' Galati, GL
964. Colegiul De Industrie Alimentara ‘Elena Doamna', GL
965. Grupul Scolar ‘Grigore Gheba' Dumitresti, VN
966. Grup Scolar George Tarnea Babeni, VL
967. Colegiul National Agricol ‘Carol I' Slatina, OT
968. Liceul Teoretic ‘Mihail Saulescu' Predeal, BV
969. Grupul Scolar Industrial ‘Elie Radu', BT
970. Colegiul National De Agricultura Si Economie Tec, GL
971. Grupul Scolar ‘Costin Nenitescu' Buzau, BZ
972. Grup Scolar ‘Kos Karoly' Sf. Gheorghe, CV
973. Liceul Teoretic ‘I. L. Caragiale' Moreni, DB
974. Grupul Scolar ‘Victor Jinga' Sacele, BV
975. Colegiul Tehnic ‘Constantin Istrati' Campina, PH
976. Colegiul Agricol ‘Traian Savulescu' Tg Mures, MS
977. Colegiul Tehnic ‘Samuil Isopescu' Suceava, SV
978. Grupul Scolar ‘Ion Creanga' Curtici, AR
979. Grupul Scolar ‘Grigore Moisil' Braila, BR
980. Liceul Bilingv Romano-croat Carasova, CS
981. Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan' Sacele, BV
982. Grupul Scolar Chisineu Cris, AR
983. Colegiul Tehnic De Cai Ferate ‘Unirea' Pascani, IS
984. Grupul Scolar ‘Alexandru Filipascu' Petrova, MM
985. Grupul Scolar Industrial ‘Ion Mincu' Vaslui, VS
986. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Constanta, CT
987. Grup Scolar ‘Ioan Ossian' Simleu Silvaniei, SJ
988. Colegiul Tehnic ‘Stefan Banulescu' Calarasi, CL
989. Grupul Scolar ‘Sava Brancovici' Ineu, AR
990. Liceul Tehnologic ‘Nicolae Stoica De Hateg' Meha, CS
991. Colegiul Tehnic ‘C. D. Nenitescu' Braila, BR
992. Grupul Scolar De Industrie Alimentara Arad, AR
993. Liceul ‘George St. Marincu' Poiana Mare, DJ
994. Grupul Scolar Industrial ‘Grigore C. Moisil' Buz, BZ
995. Colegiul Tehnic ‘Media', B
996. Liceul Teoretic ‘Gheorghe Ionescu-sisesti ‘, MH
997. Grup Scolar Industrial ‘Tehnofrig' Cluj - Napoca, CJ
998. Liceul Teoretic Costesti, AG
999. Grup Scolar ‘Alexandru Borza' Cluj-napoca, CJ
1000. Grup Scolar ‘Liviu Rebreanu' Maieru, BN
1001. Colegiul Agricol ‘Dimitrie Petrescu' Caracal, OT
1002. Grupul Scolar De Prelucrare A Lemnului ‘C. Branc, BR
1003. Grup Scolar Agricol ‘Haralamb Vasiliu' Podu Iloa, IS
1004. Liceul Teoretic ‘Benjamin Franklin', B
1005. Grupul Scolar Automecanica Medias, SB
1006. Grup Scolar ‘Ferdinand I' Curtea De Arges, AG
1007. Colegiul Agricol ‘Dimitrie Cantemir' Husi, VS
1008. Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinti' Codlea, BV
1009. Colegiul Tehnic ‘Miron Costin' Roman, NT
1010. Liceul Economic ‘Mihail Manoilescu' Ploiesti, PH
1011. Grupul Scolar Industrial ‘Aurel Rainu' Fieni, DB
1012. Liceul Teoretic ‘Nicolae Cartojan' Giurgiu, GR
1013. Grup Scolar ‘Victor Mihailescu Craiu' Belcesti, IS
1014. Colegiul Tehnic De Transporturi ‘Transilvania' C, CJ
1015. Liceul Henri Coanda Oradea, BH
1016. Grupul Scolar ‘Sf. Haralambie' Turnu Magurele, TR
1017. Colegiul Tehnic De Transport Feroviar ‘Anghel Sa, HD
1018. Grupul Scolar Targu Lapus, MM
1019. Grup Scolar De Industrie Alimentara Fetesti, IL
1020. Grupul Scolar Tehnic Nehoiu, BZ
1021. Colegiul Tehnic ‘Traian Vuia' Satu Mare, SM
1022. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Bals' Adjud, VN
1023. Grupul Scolar Pentru Industrie Mica Si Servicii, MM
1024. Grupul Scolar Cajvana, SV
1025. Grup Scolar ‘Ioan Bojor' Reghin, MS
1026. Colegiul Tehnic ‘Petru Maior', B
1027. Grup Scolar Industrial ‘Petre Poni', B
1028. Liceul Particular ‘Georgiana' Oradea, BH
1029. Colegiul Tehnic ‘Alexandru Barbat' Victoria, BV
1030. Grupul Scolar Industrial ‘Nicolae Iorga' Negrest, VS
1031. Grupul Scolar ‘Teodor Diamant' Boldesti-scaieni, PH
1032. Grup Scolar ‘Alexandru Odobescu' Lehliu Gara, CL
1033. Grupul Scolar ‘Doamna Chiajna' Rosu Chiajna, IF
1034. Colegiul Tehnic De Constructii Si Protectia Medi, AR
1035. Grupul Scolar ‘Constantin Brancoveanu' Braila, BR
1036. Grupul Scolar ‘Pamfil Seicaru' Ciorogarla, IF
1037. Grup Scolar De Industrie Alimentara ‘George Emil, SM
1038. Liceul Beceni Comuna Beceni, BZ
1039. Grup Scolar Industrial ‘G-ral C-tin Sandru' Bilt, GJ
1040. Liceul Particular Nr 1 Arad, AR
1041. Grup Scolar Industrial ‘Unirea' Stei, BH
1042. Grup Scolar Industrial ‘General Magheru' Ramnicu, VL
1043. Grup Scolar ‘Aurel Vlaicu' Lugoj, TM
1044. Colegiul Tehnic ‘Edmond Nicolau' Focsani, VN
1045. Liceul Valeni, OT
1046. Grup Scolar ‘Stefan Manciulea' Blaj, AB
1047. Grupul Scolar ‘T. Vladimirescu' T. Vladimirescu, GL
1048. Colegiul Tehnic Aiud, AB
1049. Liceul Cu Program Sportiv Arad, AR
1050. Colegiul Tehnic ‘Mihai Viteazul' Oradea, BH
1051. Grup Scolar Topraisar, CT
1052. Liceul Economic ‘Sansa' Ploiesti, PH
1053. Colegiul Economic ‘Theodor Costescu', MH
1054. Grupul Scolar Economic Administrativ ‘Ion Barbu', GR
1055. Liceul Particular Nr 1 Tulcea, TL
1056. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Cartianu' Piatra Neamt, NT
1057. Colegiul Tehnic De Aeronautica ‘Henri Coanda', B
1058. Colegiul Tehnic De Constructii Si Arhitectura ‘C, BV
1059. Grup Scolar De Protectia Mediului Cluj-napoca, CJ
1060. Grupul Scolar De Transporturi Cai Ferate Galati, GL
1061. Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu, CT
1062. Grupul Scolar ‘Stefan Anghel' Bailesti, DJ
1063. Liceul ‘George Pop De Basesti' Targu Lapus, MM
1064. Grup Scolar ‘Somes' Dej, CJ
1065. Grupul Scolar Agricol Barcanesti, PH
1066. Colegiul Tehnic ‘Lazar Edeleanu' Ploiesti, PH
1067. Grup Scolar Industrial ‘Constantin Brancusi', B
1068. Grupul Scolar ‘Costache Conachi' Pechea, GL
1069. Grupul Scolar ‘Henri Coanda' Ramnicu Valcea, VL
1070. Colegiul Tehnic ‘Ion Mincu' Tg-jiu, GJ
1071. Colegiul Tehnic ‘Petru Poni' Onesti, BC
1072. Colegiul Tehnic ‘Anghel Saligny' Rosiorii De Ved, TR
1073. Grupul Scolar De Transporturi Ploiesti, PH
1074. Liceul Rosia Jiu, Farcasesti, GJ
1075. Colegiul Tehnic ‘Anghel Saligny' Baia Mare, MM
1076. Colegiul Tehnic ‘Maria Baiulescu' Brasov, BV
1077. Grup Scolar Lechinta, BN
1078. Grupul Scolar ‘Sever Bocu' Lipova, AR
1079. Grupul Scolar Industrial Ferdinand I Ramnicu-val, VL
1080. Colegiu Tehnic ‘Carmen Sylva' Baia Mare, MM
1081. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Ploiesti, PH
1082. Grupul Scolar Agricol Rm. Sarat, BZ
1083. Grup Scolar Constructii De Masini ‘Dacia' Pitest, AG
1084. Grup Scolar Agricol Cazanesti, IL
1085. Grupul Scolar Constructii Si Arhitectura ‘Carol, SB
1086. Colegiul Tehnic ‘Henri Coanda' Timisoara, TM
1087. Colegiul Tehnic Cibinium Sibiu, SB
1088. Grup Scolar Oltchim Ramnicu Valcea, VL
1089. Grup Scolar Agricol Dumbravioara, MS
1090. Grup Scolar Cotusca, BT
1091. Grup Scolar Industrial Jidvei, AB
1092. Grupul Scolar Agricol Calugareni, GR
1093. Colegiul Tehnic ‘Remus Radulet' Brasov, BV
1094. Grupul Scolar ‘Goga Ionescu' Titu, DB
1095. Grup Scolar ‘Ion Ionescu De La Brad' Seini, MM
1096. Grupul Scolar ‘Gh. K. Constantinescu' Braila, BR
1097. Liceul Teoretic Amarastii De Jos, DJ
1098. Colegiul Agricol ‘Viaceslav Harnaj', B
1099. Colegiul Tehnic Turda, CJ
1100. Colegiul Tehnic De Alimentatie Si Turism ‘Dumitr, GL
1101. Grupul Scolar Arte Si Meserii ‘Spiru Haret' Arad, AR
1102. Colegiul Tehnic ‘Armand Calinescu' Pitesti, AG
1103. Grupul Scolar ‘N. Oncescu' Ianca, BR
1104. Grupul Scolar De Servicii Bistrita, BN
1105. Grupul Scolar ‘Ion Ghica' Oltenita, CL
1106. Colegiul Tehnic Municipiul Buzau, BZ
1107. Grupul Scolar Forestier Arad, AR
1108. Grup Scolar Transporturi Auto Calarasi, CL
1109. Colegiul Tehnic ‘Apulum' Alba Iulia, AB
1110. Grupul Scolar Industrial Energetic Craiova, DJ
1111. Grup Scolar ‘Henri Coanda' Beclean, BN
1112. Liceul Particular Nr. 1 Suceava, SV
1113. Grup Scolar Agroindustrial ‘Tamasi Aron' Bors, BH
1114. Colegiul Tehnic ‘Radu Negru' Galati, GL
1115. Grup Scolar ‘Gheorghe Sincai' Tg Mures, MS
1116. Grupul Scolar Industrial De Marina Galati, GL
1117. Grup Scolar Agricol Fundulea, CL
1118. Colegiul Tehnic De Transporturi Auto Baia Sprie, MM
1119. Grup Scolar ‘Stefan Odobleja' Lugoj, TM
1120. Colegiul Pentru Agricultura Si Industrie Aliment, BV
1121. Grup Scolar Constructii Cai Ferate Fetesti, IL
1122. Colegiul Tehnic Matasari, GJ
1123. Grup Scolar ‘Traian Vuia' Tg Mures, MS
1124. Colegiul Tehnic ‘Al. I. Cuza' Birlad, VS
1125. Colegiul Tehnic Auto ‘Traian Vuia' Focsani, VN
1126. Grupul Scolar ‘Henri Coanda' Sibiu, SB
1127. Colegiul Tehnic De Industrie Alimentara ‘Terezia, SB
1128. Grup Scolar Surduc, SJ
1129. Colegiul Tehnic ‘Ion Mincu' Timisoara, TM
1130. Grup Scolar ‘Corneliu Medrea' Zlatna, AB
1131. Grup Scolar Cogealac, CT
1132. Grupul Scolar Agricol Rosiorii De Vede, TR
1133. Colegiul Tehnic De Comunicatii ‘N. Vasilescu-kar, BC
1134. Grup Scolar Industrial ‘Mecanica Fina', B
1135. Grupul Scolar Agricol ‘Petre Banita' Calarasi, DJ
1136. Liceul De Metrologie ‘Traian Vuia', B
1137. Colegiul Tehnic ‘Decebal', MH
1138. Grup Scolar ‘Didactica Nova' Cluj-napoca, CJ
1139. Grupul Scolar Industrial Constructii De Masini C, PH
1140. Colegiul Tehnic ‘Ion Mincu' Focsani, VN
1141. Grupul Scolar De Industrie Usoara, BT
1142. Colegiul Tehnic ‘Iuliu Maniu' Carei, SM
1143. Grup Scolar De Telecomunicatii Si Lucrari Public, HD
1144. Grup Scolar ‘Constantin Brancusi' Sf. Gheorghe, CV
1145. Grup Scolar ‘Aurel Vlaicu' Cluj-napoca, CJ
1146. Grup Scolar ‘Mihai Eminescu' Slobozia, IL
1147. Colegiul Tehnic ‘Dimitrie Leonida', B
1148. Grupul Scolar ‘Paul Bujor' Beresti, GL
1149. Grup Scolar Agricol Bistrita, BN
1150. Colegiul Tehnic Motru, GJ
1151. Grup Scolar ‘Puskas Tivadar' Sf. Gheorghe, CV
1152. Colegiul Tehnic ‘Iuliu Maniu', B
1153. Colegiul Tehnic ‘Ed. Nicolau' Braila, BR
1154. Grupul Scolar Tehnologic ‘Dimitrie Filipescu' Bu, BZ
1155. Grup Scolar De Industrializarea Lemnului Pitesti, AG
1156. Colegiul Tehnic De Transporturi Brasov, BV
1157. Colegiul Tehnic ‘Dimitrie Dima' Pitesti, AG
1158. Grup Scolar Agricol Salonta, BH
1159. Colegiul Tehnic Dierna, MH
1160. Grupul Scolar ‘Bocskai Istvan' Miercurea Nirajul, MS
1161. Grup Scolar ‘Sf. Ecaterina' Urziceni, IL
1162. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Timisoara, TM
1163. Colegiul Tehnic ‘Costin D. Nenitescu' Craiova, DJ
1164. Grup Scolar Minier Lupeni, HD
1165. Grup Scolar Forestier Bistrita, BN
1166. Grupul Scolar Roznov, NT
1167. Colegiul Tehnic De Industrie Alimentara ‘Raluca, CJ
1168. Grupul Scolar ‘Matei Basarab' Craiova, DJ
1169. Grup Scolar De Arte Si Meserii Birlad, VS
1170. Colegiul Tehnic ‘Carol I', B
1171. Grup Scolar ‘Electronica Industriala', B
1172. Liceul Teoretic ‘Ecoprof', B
1173. Grup Scolar Tehnic ‘Sf. Mucenic Sava' Berca, BZ
1174. Colegiul Tehnic ‘Dimitrie Leonida' Petrosani, HD
1175. Colegiul Tehnic De Industrie Alimentara Craiova, DJ
1176. Liceul Tehnic Pentru Protectia Mediului Pitesti, AG
1177. Grupul Scolar ‘Iordache Golescu' Gaesti, DB
1178. Colegiul Tehnic ‘Panait Istrati' Braila, BR
1179. Grup Scolar Industrial ‘Dimitrie Gusti', B
1180. Colegiul Tehnic ‘General David Praporgescu' Turn, TR
1181. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Asachi' Iasi, IS
1182. Liceul Concord Arad, AR
1183. Colegiul Tehnic ‘Henri Coanda' Tulcea, TL
1184. Grupul Scolar ‘Constantintin Brancusi' Tg Mures, MS
1185. Grup Scolar Feldru, BN
1186. Grupul Scolar Industrial Moldova Noua, CS
1187. Grup Scolar ‘Emil A. Dandea' Tg Mures, MS
1188. Liceul Particulat ‘Magisterum' Tecuci, GL
1189. Colegiul Tehnic De Electronica Si Telecomunicati, IS
1190. Grup Scolar Agricol Nusfalau, SJ
1191. Colegiul Tehnic Metalurgic Slatina, OT
1192. Grup Scolar Telciu, BN
1193. Grup Scolar ‘Radu Cernatescu' Iasi, IS
1194. Colegiul Agricol Si De Industrie Alimentara ‘Vas, IS
1195. Grupul Scolar Forestier Sighetu Marmatiei, MM
1196. Grup Scolar Agricol Maracineni, AG
1197. Grup Scolar Industrial Stoina, GJ
1198. Colegiul Agricol ‘Nicolae Cornateanu' Tulcea, TL
1199. Grupul Scolar De Servicii ‘Sfantul Apostol Andre, PH
1200. Grup Scolar ‘Vintila Bratianu' Dragomiresti Vale, IF
1201. Grupul Scolar Industrial Transporturi Cai Ferate, AR
1202. Colegiul Tehnic ‘Andrei Saguna' Oradea, BH
1203. Grupul Scolar Santana, AR
1204. Grup Scolar ‘Dimitrie Cantemir' Babadag, TL
1205. Colegiul Tehnic ‘Transilvania' Brasov, BV
1206. Colegiul Tehnic Energetic Cluj-napoca, CJ
1207. Grupul Scolar Industrial Zarnesti, BV
1208. Colegiul Tehnic ‘Aurel Vlaicu' Galati, GL
1209. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Asachi' Focsani, VN
1210. Grup Scolar Industrial ‘Timpuri Noi', B
1211. Grup Scolar De Transporturi Auto ‘Traian Vuia' T, GJ
1212. Grupul Scolar Agricol Voinesti, DB
1213. Colegiul Tehnic Energetic, B
1214. Grup Scolar ‘Dr. Lazar Chirila' Baia De Aries, AB
1215. Grup Scolar ‘Avram Iancu' Tg Mures, MS
1216. Grup Scolar Agricol Cuzdrioara, CJ
1217. Grupul Scolar Viseu De Sus, MM
1218. Grup Scolar Material Rulant ‘Unirea' Cluj-napoca, CJ
1219. Liceul Teoretic ‘Ady Endre', B
1220. Grupul Scolar Industrial ‘Nicolae Cioranescu' Ta, DB
1221. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Cluj-napoca, CJ
1222. Colegiul ‘Brad Segal' Tulcea, TL
1223. Colegiul Tehnic ‘I. D. Lazarescu' Cugir, AB
1224. Grup Scolar Agricol Urziceni, IL
1225. Grupul Scolar Industrial De Petrol ‘Teleajen' Pl, PH
1226. Grupul Scolar ‘Gheorghe Lazar' Pecica, AR
1227. Grup Scolar Industrial ‘Unirea', B
1228. Grup Scolar Agricol ‘Mihail Kogalniceanu' Mirosl, IS
1229. Grupul Scolar De Meserii Si Servicii Buzau, BZ
1230. Colegiul Tehnic ‘Transilvania' Baia Mare, MM
1231. Colegiul Tehnic ‘Dimitrie Leonida' Iasi, IS
1232. Colegiul Tehnic ‘Dimitrie Leonida' Oradea, BH
1233. Grupul Scolar ‘G. G. Longinescu' Focsani, VN
1234. Grupul Scolar ‘Petru Rares', BT
1235. Grup Scolar De Posta Si Telecomunicatii Timisoar, TM
1236. Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva Volunta, IF
1237. Liceul Teoretic ‘Silviu Dragomir' Ilia, HD
1238. Liceul Teoretic ‘Eftimie Murgu' Bozovici, CS
1239. Grup Scolar Industrial Minier Bilteni, GJ
1240. Grup Scolar ‘Dan Mateescu' Calarasi, CL
1241. Grup Scolar ‘Capitan N Plesoianu' Ramnicu Valcea, VL
1242. Colegiul Tehnic ‘Paul Dimo' (energetic) Galati, GL
1243. Colegiul Tehnic De Posta Si Telecomunicatii ‘Ghe, B
1244. Colegiul Tehnic ‘Lorin Salagean', MH
1245. Grupul Scolar Pucioasa, DB
1246. Grupul Scolar Agricol Tartasesti, DB
1247. Grupul Scolar Agricol Nucet, DB
1248. Grup Scolar ‘Mihai Busuioc' Pascani, IS
1249. Colegiul Tehnic ‘Anghel Saligny', B
1250. Colegiul Tehnic ‘Elie Radu' Ploiesti, PH
1251. Grup Scolar Forestier Curtea De Arges, AG
1252. Colegiul Tehnic ‘Letea' Bacau, BC
1253. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Baia Mare, MM
1254. Grup Scolar Industrial Sebes, AB
1255. Colegiul Tehnic Piatra Neamt, NT
1256. Grupul Scolar Industrial Tecuci, GL
1257. Colegiul Tehnic ‘Costin D. Nenitescu', B
1258. Liceul Pentru Deficienti De Auz Cluj-napoca, CJ
1259. Grupul Scolar Agricol Murgeni, VS
1260. Grupul Scolar Industrie Usoara Ploiesti, PH
1261. Grup Scolar Auto Curtea De Arges, AG
1262. Grup Scolar Agricol ‘I. Zossima' Armasesti, IL
1263. Grupul Scolar ‘Octavian Goga' Rozavlea, MM
1264. Colegiul Agricol ‘Sandu Aldea' Calarasi, CL
1265. Grupul Scolar ‘Dimitrie Leonida' Piatra Neamt, NT
1266. Grup Scolar ‘Al. Vlahuta' Podu Turcului, BC
1267. Grupul Scolar Agricol ‘J. M. Elias' Sascut, BC
1268. Grupul Scolar Industrial De Transporturi Cai Fer, BZ
1269. Colegiul Tehnic De Industrie Alimentara ‘Dumitru, B
1270. Grup Scolar Industrial Baia De Fier, GJ
1271. Colegiul Tehnic ‘Ion Mincu' Slatina, OT
1272. Colegiul Tehnic De Arte Si Meserii ‘Constantin B, DJ
1273. Grupul Scolar ‘Vasile Juncu' Minis, AR
1274. Grupul Scolar ‘ Udrea Baleanu ‘ Baleni, DB
1275. Grupul Scolar Tehnic Alexandria, TR
1276. Colegiul Tehnic ‘Edmond Nicolau' Cluj - Napoca, CJ
1277. Colegiul Tehnic Timisoara, TM
1278. Grup Scolar Sag, SJ
1279. Colegiul Agricol ‘Dr. C-tin Angelescu' Buzau, BZ
1280. Grupul Scolar ‘Ovid Caledoniu' Tecuci, GL
1281. Grup Scolar Tehnic De Transporturi Cai Ferate Ia, IS
1282. Grup Scolar Industrial ‘Sfantul Pantelimon', B
1283. Colegiul Tehnic ‘A. Saligny' Bacau, BC
1284. Colegiul Tehnic ‘Edmond Nicolau', B
1285. Colegiul Tehnic "petru Poni" Roman, NT
1286. Grup Scolar Agricol Fierbinti, IL
1287. Grup Scolar ‘Dragomir Hurmuzescu', B
1288. Colegiul Tehnic ‘Domnul Tudor', MH
1289. Liceul Teoretic ‘Sfintii Kiril Si Metodii' Dudes, TM
1290. Grup Scolar ‘Constantin Brancusi' Iasi, IS
1291. Colegiul Tehnic ‘Napoca' Cluj-napoca, CJ
1292. Colegiul Tehnic ‘Emanuil Ungureanu' Timisoara, TM
1293. Colegiul Tehnic De Transporturi Piatra Neamt, NT
1294. Grupul Scolar Agricol Carcea, DJ
1295. Grupul Scolar Ocna Sugatag, MM
1296. Grup Scolar Agricol Tandarei, IL
1297. Colegiul Tehnic ‘Valeriu D. Cotea' Focsani, VN
1298. Colegiul Tehnic De Marina ‘Alexandru Ioan Cuza', CT
1299. Grup Scolar ‘Mihai Eminescu' Jimbolia, TM
1300. Colegiul Tehnic ‘Ioan C. Stefanescu' Iasi, IS
1301. Colegiul Tehnic ‘Alexandru Domsa' Alba Iulia, AB
1302. Grupul Scolar Agricol Puiesti, VS
1303. Grup Scolar ‘Ion Holban' Iasi, IS
1304. Liceul Teoretic Recas Timis, TM
1305. Grupul Scolar Agricol ‘Marcel Guguianu' Zorleni, VS
1306. Grup Scolar Industrial Energetic Turceni, GJ
1307. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Craiova, DJ
1308. Grup Scolar ‘Simion Barnutiu' Carei, SM
1309. Grup Scolar Industrial ‘Vasile Netea' Deda, MS
1310. Grup Scolar Mozaceni, AG
1311. Colegiul Tehnic ‘Transilvania' Deva, HD
1312. Grup Scolar ‘George Baritiu' Livada, SM
1313. Grupul Scolar Industrial Constructii De Masini N, DJ
1314. Grupul Scolar Agricol Alexandria, TR
1315. Grup Scolar De Chimie Industriala Ocna Mures, AB
1316. Colegiul Tehnic ‘Mihai Bravu', B
1317.

LICEE CU REZULTATE EXECRABILE

(Sub media 4)
1317. Liceul Teoretic Baneasa, CT
1318. Grup Scolar Agricol Sighisoara, MS
1319. Grup Scolar ‘Astra' Pitesti, AG
1320. Liceul Teoretic ‘Dr. Victor Gomoiu', MH
1321. Grup Scolar Industrial Minier ‘C. Brancusi'- Pest, GJ
1322. Colegiul Economic Al Banatului Montan Resita, CS
1323. Grupul Scolar Industrial ‘Electroputere' Craiova, DJ
1324. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Iasi, IS
1325. Grup Scolar Industrial Constructii De Masini ‘Un, SM
1326. Grupul Scolar Agricol ‘Dr. C. Angelescu' Gaesti, DB
1327. Grupul Scolar Agricol Odobesti, VN
1328. Grup Scolar De Constructii-montaj ‘Elie Radu', B
1329. Grup Scolar Tirgu Ocna, BC
1330. Grupul Scolar Auto Onesti, BC
1331. Grupul Scolar Industrial Constructii De Masini D, BC
1332. Colegiul Tehnic ‘Stefan Milcu' Calafat, DJ
1333. Grupul Scolar Vinga, AR
1334. Grup Scolar ‘Constantin Brancusi' Satu Mare, SM
1335. Grupul Scolar ‘Gheorghe Lazar' Baia Mare, MM
1336. Grup Scolar Forestier Cimpeni, AB
1337. Grup Scolar Industrial Tismana, GJ
1338. Grupul Scolar De Industrie Usoara Sighisoara, MS
1339. Grup Scolar Industrial ‘Dacia', B
1340. Colegiul Tehnic ‘Gheorghe Asachi', B
1341. Grupul Scolar ‘Constantin Brincoveanu' Targovist, DB
1342. Colegiul Tehnic ‘Miron Nicolescu', B
1343. Grup Scolar Agricol ‘Constantin Dobrescu-arges', AG
1344. Grupul Scolar Agricol Si Industrie Alimentara ‘G, CV
1345. Colegiul Tehnic Mecanic ‘Grivita', B
1346. Grupul Scolar Agricol ‘Ion Ionescu De La Brad' H, NT
1347. Grupul Scolar Filipestii De Padure, PH
1348. Grupul Scolar Electrotehnic ‘Spiru Haret' Targov, DB
1349. Colegiul Tehnic ‘Traian Vuia' (auto) Galati, GL
1350. Grup Scolar Industrial Rosia De Amaradia, GJ
1351. Grup Scolar ‘Anghel Saligny' Tulcea, TL
1352. Grupul Scolar ‘Mihai Viteazul' Pitesti, AG
1353. Grupul Scolar De Constructii ‘Nicolae Mihaescu', DB
1354. Liceul Teoretic ‘Eugen Nicoara' Reghin, MS
1355. Grupul Scolar ‘Francisc Neuman' Arad, AR
1356. Colegiul Tehnic ‘Matei Corvin' Hunedoara, HD
1357. Liceul Particular ‘Henri Coanda' Baia Mare, MM
1358. Liceul ‘Stefan Cel Mare Si Sfant' Bucovina Pasca, IS
1359. Colegiul Tehnic ‘Dumitru Mangeron' Bacau, BC
1360. Grup Scolar Industrial Rm. Sarat, BZ
1361. Grupul Scolar ‘Constantin Brincoveanu', MH
1362. Liceul Particular ‘Onicescu-mihoc', B
1363. Grup Scolar Tehnologic Campulung, AG
1364. Grupul Scolar ‘Ion Vlasiu' Tg Mures, MS
1365. Grupul Scolar ‘Anghel Saligny' Galati, GL
1366. Liceul ‘Concord' Constanta, CT
1367. Colegiul Tehnic ‘Mihail Sturdza' Iasi, IS
1368. Colegiul Tehnic ‘Ion Mincu' Craiova, DJ
1369. Grupul Scolar Farcasa, MM
1370. Colegiul Tehnic ‘Traian' Galati, GL
1371. Grupul Scolar Industrial Transporturi Cai Ferate, DJ
1372. Grupul Scolar Industrial De Petrol Moreni, DB
1373. Grup Scolar Sinnicolau Mare, TM
1374. The International School Of Bucharest, B
1375. Grupul Scolar ‘Traian Demetrescu' Craiova, DJ
1376. Grupul Scolar De Cooperatie Alba Iulia, AB
1377. Liceul Ucecom ‘Spiru Haret' Breaza, PH
1378. Grup Scolar ‘Dumitru Mangeron' Iasi, IS
1379. Grup Scolar Industrial Nr. 19 (r. A. T. B. ), B
1380. Grup Scolar Macin, TL
1381. Grup Scolar Constructii De Masini Colibasi, AG
1382. Grup Scolar Agricol Topolog, TL
1383. Centrul Scolar ‘Beethoven' Craiova, DJ
1384. Grupul Scolar Industrial ‘Aurel Vlaicu' Arad, AR
1385. Grup Scolar ‘Timotei Cipariu' Blaj, AB
1386. Grup Scolar ‘Nicolina' Iasi, IS
1387. Grup Scolar Birsesti, GJ
1388. Grupul Scolar Auto Rosiorii De Vede, TR
1389. Colegiul Tehnic Campulung, AG
1390. Colegiul Tehnic ‘Mircea Cel Batran', B
1391. Grupul Scolar Band, MS
1392. Colegiul Tehnic ‘Dorin Pavel' Alba Iulia, AB
1393. Grup Scolar Industrial De Constructii Nr. 2 Pite, AG
1394. Grupul Scolar ‘George Bibescu' Craiova, DJ
1395. Grupul Scolar ‘Alexandru Macedonski' Melinesti, DJ
1396. Grupul Scolar Industrial ‘Constantin Nicolaescu-, DJ
1397. Grupul Scolar De Transporturi Auto Targoviste, DB
1398. Grupul Scolar ‘Mathias Hammer' Anina, CS
1399. Colegiul Tehnic Nr. 2 Tg-jiu, GJ
1400. Liceul ‘Ioan Slavici' Timisoara, TM
1401. Colegiul Tehnic De Transporturi Si Telecomunicat, SM
1402. Grupul Scolar Tudor Vladimirescu, MH
1403. Grup Scolar ‘I. G. Duca' Vedea, AG
1404. Grup Scolar Stefanesti, AG
1405. Liceul Teoretic ‘Serban Cioculescu', MH
1406. Grup Scolar Industrial Bustuchin, GJ
1407. Grup Scolar Tehnic Harlau, IS
1408. Grupul Scolar Agricol Malu Mare, DJ
1409. Grupul Scolar Industrial Constructii De Masini C, CS
1410. Grup Scolar Corbeni, AG
1411. Grup Scolar Agromontan ‘Tara Motilor' Albac, AB
1412. Grupul Scolar Agricol Smeeni, BZ
1413. Grup Scolar Industrial Electrotimis Timisoara, TM
1414. Grupul Scolar Agricol Hemeius, BC
1415. Grup Scolar Domnesti, AG
1416. Grupul Scolar Tehnic Resita, CS
1417. Grup Scolar ‘Grigore Moisil' Deva, HD
1418. Grup Scolar ‘Duiliu Zamfirescu' Dragalina, CL
1419. Grup Scolar Vladeni, IS
1420. Grup Scolar I. C. Petrescu Stalpeni, AG
1421. Colegiu Tehnic De Vest Timisoara, TM
1422. Grup Scolar Agricol Costesti, AG
1423. Grup Scolar ‘Stefan Procopiu' Iasi, IS
1424. Grup Scolar De Industrie Alimentara Timisoara, TM
1425. Grup Sc. Industrial Transporturi Auto Timisoara, TM
1426. Grup Scolar ‘Anghel Saligny' Iasi, IS
1427. Grup Scolar Ostrov, CT
1428. Grupul Scolar ‘Aurel Persu' Tg Mures, MS
1429. Liceul ‘Dumitru Murgu' Iasi, IS
1430. Grupul Scolar De Transporturi Auto Caransebes, CS
1431. Colegiul Tehnic Naval'viceamiral Ioan Balanescu', GR
1432. Grupul Scolar Industrial Bocsa, CS
1433. Colegiul Tehnic ‘Azur' Timisoara, TM
1434. Grupul Scolar De Transporturi Auto Craiova, DJ
1435. Grup Scolar Agricol ‘Alexandru Borza' Ciumbrud, AB
1436. Liceul Particular Henri Coanda Timisoara, TM
1437. Grup Scolar De Arte Si Meserii ‘Ion Mincu' Deva, HD
1438. Grup Scolar Ardud, SM
1439. Grup Scolar De Arte Si Meserii ‘Dimitrie Paciure, B
1440. Grupul Scolar Industrial Racos, BV
1441. Grup Scolar Silvic Timisoara, TM
1442. Colegiul Tehnic Energetic ‘Dragomir Hurmuzescu', HD
1443. Grupul Scolar ‘Miron Nicolescu' Giurgiu, GR
1444. Grup Scolar Agricol Holboca, IS
1445. Grup Scolar Tulcea, TL
1446. Liceul Particular ‘Concord' Tecuci, GL
1447. Grup Scolar De Turism Arieseni, AB
1448. Colegiul Tehnic Transporturi Auto, MH
1449. Grupul Scolar Ioan Bococi, BH
1450. Grup Scolar Industrial Transp. Cai Ferate Timisoa, TM
1451. Grup Scolar ‘Crisan' Criscior, HD
1452. Colegiul Tehnologic ‘Grigore Cerchez', B
1453. Grupul Scolar Forestier Caransebes, CS
1454. Grup Scolar ‘Tudor Tanasescu' Timisoara, TM
1455. Grupul Scolar De Constructii Montaj Resita, CS
1456. Grup Scolar Tehnic Targu Frumos, IS
1457. Grupul Scolar De Transporturi Auto ‘Henri Coanda, AR
1458. Grupul Scolar Preuniversitar ‘Constantin Brancov, BC
1459. Colegiul Tehnic Regele Ferdinand I Timisoara, TM
1460. Grup Scolar Agricol ‘Iulian Dracea' Timisoara, TM
1461. Grupul Scolar Agricol Oravita, CS
1462. Liceul Teoretic Socrates Timisoara, TM
1463. Grup Scolar Agricol Ortisoara, TM
1464. Grup Scolar Agricol Halinga, MH

*topul a fost realizat de Mircea Popescu si publicat pe "Trilema".

 

Doar utilizatorii inregistrati pot posta comentarii. Pentru a creea un cont de utilizator, accesati meniul "Autentificare". Sunt publicate comentariile care respecta "Termenii si conditiile de utilizare". Raspunderea pentru comentarii revine autorilor lor.

Vizitatori

NOU RECORD ABSOLUT
5745 vizitatori unici pe zi, in 11.06.2012

Traficul Gherla INFO este certificat si monitorizat de  

Toate drepturile rezervate © 2008-2014 GHERLA INFO.RO